Skocz do zawartości
tomekela

Pierwsza cepka.pomoc w oglądnięciu.

Rekomendowane odpowiedzi

tomekela

Witam.szukam pierwszej  cepki dla dwojga doroslych i dwojki dzieci.znalazlem takiego Tabberta.co myślicie o czymś takim?

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/reisefertiger-wohnwagen-tabbert-490-mit-6-schlafplaetze/904096707-220-1646?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Iven

Witaj. Nie traktuj mojego zdania jak jakiejś porady , bo w temacie budek jestem laikiem (pomimo że z motoryzacją -samochodami jestem związany zawodowo od 24lat ) , ale chciałem wyrazić swoje subiektywne zdanie , gdyż od około roku przeglądam ogłoszenia na polskich portalach z przyczepami , czytam fora itd  , bo wiem że w bliższej lub dalszej przyszłości czeka mnie zakup takowej ^_^ (na razie od wielu lat kempingi z rodziną pod namiotem)

alee....konkluzja moja jest taka , ten Tabbert jest z 1984 ,a wygląda lepiej niż niejedna kilkuletnia w PL^_^ ...powtarzam to jest moje subiektywne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sailor69
4 godziny temu, tomekela napisał:

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das? 

My tu raczej bardziej po polsku... ;)

A co do przyczepki, to faktycznie aż nie chce się wierzyć w jej wiek.

Edytowane przez sailor69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomekela
4 godziny temu, sailor69 napisał:

My tu raczej bardziej po polsku... ;)

Domyslilem sie.haha.A tak na powaznie.Wraz z żoną postanowiliśmy jeszcze w tym roku kupić przyczepe.oczywiscie jeśli się uda znaleźć coś dobrego.Szukamy w DE ponieważ tutaj żyjemy.Mamy dwojke maluchów (2 i 4 lata) więc zastanawiamy sie co bedzie lepsze: łóżko piętrowe czy moze dwa duże. Jednego jestem pewien że nie może być cięższy niż 1200 kg.Reszta to gusta mojej żony. W piątek jadę oglądać Home Car Racer 466FHU z dwoma dużymi łożami oraz Hobby z piętrowym.Mam nadzieję że troszkę mi podpowiecie co lepsze.

Edytowane przez tomekela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NieKumaty

Rób zdjęcia, Wszystkiego co sie da . Ty czegoś nie zobaczysz , a moze ktoś z was cos zaobserwuje. Wydaje mi sie ze lepsze bedzie piętrowe .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sailor69
10 godzin temu, tomekela napisał:

Szukamy w DE ponieważ tutaj żyjemy.

I dobrze. Te sprowadzone do PL są zwykle w gorszym stanie - ceny u handlarzy niższe niż w DE, a przecież ci ostatni muszą na tym zarobić. Rozszerz może swoje poszukiwania również o Holandię. Mówi się, że tam są przyczepy w najlepszym stanie.

Co do układu - to kwestia Twoich preferencji. Ale faktycznie łóżko piętrowe będzie chyba lepsze. I tak jak pisze NieKumaty - fotografuj każdy element i szczegół - na forum są osoby, które na takich zdjęciach mogą wypatrzeć dożo więcej, niż inni na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Janusz110

Ogloszenie wygasło a jestem ciekaw jak wygląda ten z ogłoszenia bo mam swojego Tabberta z 83r chciałbym porównać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomekela

A czy Hobby 400 classic z łóżkami piętrowym dla 4 osób będzie za mały?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
samsam

Witam .

Ja Ci odpowiem będzie i to bardzo za mały .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku

Dla 4 osób to minimum coś pokroju hobby 460

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Wszystko jest kwestią kompromisu. Im większa przyczepa tym więcej miejsca. To oczywiste :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Iven

A z drugiej strony  90% życia na kempingu odbywa się poza przyczepą ;) środek jest potrzebny głównie do spania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NieKumaty

Czasem sa takie dni , ze z przyczepy nie wyjdziesz .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Iven

wiem , miałem tak dwa tygodnie temu w Cro ;). Zwracam uwagę tylko na znalezienie złotego środka , często rozmawiam na kempingach z właścicielami budek i wielu z nich stwierdzało ,że "teraz to bym kupił mniejszą" , bo lepiej się ciągnie-jedzie , łatwiej ustawić itd ,a w środku tylko się śpi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi