Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mieszkam w mieście i wole uciekać do natury a nie do uporządkowanej urbanistyki od linijki...

Po prostu nie lubimy takich kempingów - wjeżdżam na nie tylko gdy chcę kogoś tam odwiedzić...

Ale właśnie to jest wolność - jak mi się nie podoba (cena, standard, czy coś innego) to po prostu już tam nie jadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gooras, fotek dużo poprosimy i opis odczuć bo tereny wyglądają bardzo obiecująco!
 
Czekam tylko żeby przestało padać, góra Żar wychylila sie z chmur :) wg prognoz dziś do 12 ma padać i może tak być bo już właśnie nie pada, pytanie ile tak wytrzyma ;) w miare wolnego czasu na bank wrzuce fotki i opisze co i jak :)

Wysłane z mojego Motoroli Startac przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziliśmy tutaj 3 dni, tylko 3, przez pogodę. Tylko, bo naprawdę jest tutaj co robić. Jest wspaniałe Jezioro Międzybrodzkie, jak dla mnie z niesamowitym klimatem. Można na nie wypłynąć łódką, kajakiem, rowerkiem, znajdując się na środku jeziora jest się otoczonym górami. Przepięknie. W okolicy znajdują się zapory. Myślę, że kilka dni można spędzić tylko na zwiedzaniu Jeziora. 10 minut drogi autem znajduje się Góra Żar, prowadzi na nią kolej terenowa, można też wjechać na nią autem, co prawda nie do końca legalnie, ale jeśli komuś szkoda 18 pln w dwie strony na kolejkę, a nie szkoda na mandat to droga tam prowadzi. Trasy rowerowe zjazdowe, wyciąg narciarski, paralotniarze, zbiornik wodny technicznie fascynującej elektrowni szczytowo-pompowej. Piekne widoki na Jezioro Żywieckie i w drugą stronę. Kawałek dalej znajduje się Szczyrk i kolejna świetna góra - Skrzyczne, również z możliwością wjechania na nią koleją krzesełkową. Za Szczyrkiem słynna przełęcz Salmopolska, a za nią Wisła i ciekawa do zobaczenia skocznia narciarska im.Adama Małysza. Można też wybrać się do Żywca, do ciekawego muzeum browarnictwa. Jest tutaj jeszcze pewnie 100 innych atrakcji, o których nie mam pojęcia.

Pole Biwakowe jest kameralne i bardzo dobrze. Znajduje się kilkadziesiąt metrów do lustra wody. Sympatyczni właściciele są stale na miejscu, o każdego dbając. Co bardzo ważne - toalety błysk, naprawdę w każdym momencie. Miejsce do mycia naczyń, do grillowania. Przyłącza prądu dosyć blisko miejsc biwakowania. Niedaleko, zaraz nad jeziorem znajduję się tawerna, w której można smacznie zjeść, a raz w tygodniu odbywa się w niej impreza muzyczno-taneczna. 10 minut spacerkiem znajduje się centrum, w którym znajdują się piekarnie, cukiernie, lodziarnie, sklepy, markety, bankomat. 5 min spacerkiem od pola znajduje się duży otwarty, zadbany basen, z częścią brodzikową dla małych dzieci. Również 5 min od pola znajduje się duży, nowoczesny plac zabaw, strefa gier rozrywkowych. Oczywiście można się też kąpać w Jeziorze. Ja jestem zupełnym świeżakiem karawaningowym, ale dla mnie naprawdę świetne miejsce, wszystko czyste i pachnące, a wieczorne rozmowy z właścicielami dopełniają całości klimatu, zarówno pola jak i całego otoczenia w tamtym rejonie.

Przez pogodę byłem za krótko, ale jeszcze wrócę :)

Zdjęcia wrzucę później, zwykle na urlopie nie noszę przy sobie telefonu, więc zdjęć też mam jak na lekarstwo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie  czy  z dużą przyczepą  6,5m   +  spory samochód   wjadę bez problemów  ? Oraz  jak z  miejscami  bywają wolne z marszu czy trzeba  rezerwować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping bardzo fajny. Jest wszystko co trzeba. Gospodarze bardzo mili a ceny przystępne. Trzeba pamiętać o daszku bo teren nie zadrzewiony. Teraz jest dodatkowo teren powiększony o nową łączkę. Troszkę nierówna ale spokojnie da się ustawić. 

DSC_1910.JPG

DSC_1932.JPG

DSC_1908.JPG

DSC_1912.JPG

DSC_1911.JPG

DSC_1906.JPG

DSC_1913.JPG

DSC_1914.JPG

DSC_1907.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2018 o 13:47, adamw napisał:

Camping bardzo fajny. Jest wszystko co trzeba. Gospodarze bardzo mili a ceny przystępne. Trzeba pamiętać o daszku bo teren nie zadrzewiony. Teraz jest dodatkowo teren powiększony o nową łączkę. Troszkę nierówna ale spokojnie da się ustawić. 

DSC_1910.JPG

DSC_1932.JPG

DSC_1908.JPG

DSC_1912.JPG

DSC_1911.JPG

DSC_1906.JPG

DSC_1913.JPG

DSC_1914.JPG

DSC_1907.JPG

Dziękujemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.