Skocz do zawartości

Kupię przyczepę


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jarekkow

I znowu szukam przyczepy z dwoma spaniami i jak najlżejszej ok 600 - 700 kg. masy własnej

Jeżeli szukasz przyczepy o takiej masie to niestety musisz się liczyć z klaustrofobią albo po prostu brak Ci wyobraźni, że przy takiej masie własnej kupisz salonkę.

Jarekkow

Ale przecież nie kupię nowej N126 za 27000 która jest szczelna , ale klaustrofobia na 100%

Odnoszę wrażenie, że klaustrofobię to masz zaglądając do portfela i ciągle widząc jego dno i dlatego

Jarekkow

Ręce opadają , brak sił , setki , tysiące przejechanych kilometrów , bez sensu ........

Za darmo nikt nie sprzeda szczelnej przyczepy o masie 600 - 700 kg z dwoma spaniami i bez trzech szybek z przodu.

Wygląda na to, że bijesz pianę na forum nie mając 27000 złotych, bo gdybyś miał chociaż ich część to przyczepę dawno miałbyś pod domem.

Jarekkow

Zapamiętać !!!

Nie dyskutować z idiotą, bo ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

To ja właśnie jestem tym idiotą z doświadczeniem którego się obawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijajcie się ze mnie , a ja mam już dość

 

no cos Ty? nikt sie nie nabija - zartowalismy sobie tylko troche zeby Cie rozweselic

 

przeciez kazdy z nas przez to juz przechodzil i wie co to oznacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijajcie się ze mnie , a ja mam już dość , co pojadę coś oglądać to albo ,,syf " albo cieknące pruchno :hop1:

 

nie widzialem u nich przyczepek zaslugujacych na twoje okreslenie a kilka tych przyczepek zwiedzilem zanim swoja wybralem ,zadzwon popytaj u nich i dopiero sie w podroz wybieraj zeby obejrzec i kupic bo maja opuznienia w aktualizacji strony , a jezeli sie umowisz ze bedziesz tego i tego dnia to nie bedziesz na prozno jechac bo ci przyczepke zatrzymaja do czasu twojej wizyty

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że klaustrofobię to masz zaglądając do portfela i ciągle widząc jego dno

 

Gdybym bezmyślnie kupował przyczepki za 30000 to pewnie tak by było

 

To ja właśnie jestem tym idiotą z doświadczeniem którego się obawiasz.

 

To że odpisuję na tego posta świadczy że za idiotę Cię nie uznaję

 

Zrobię małą symulację :

Kupuję nową N126 za 30000 i użytkuję ją 20 lat

Po 20 latach sprzedaję za 2000

Wynik : straciłem 28000

 

Mam 30000 i daję na lokatę 5% na czysto / po odjęciu podatku Belki /

Po 20 latach mam 60000 / nawet więcej bo dochodzi % dodany /

 

Dlatego nie ma sensu kupować tak drogich przyczep , choćbym miał taką gotówkę

 

Wrócę jeszcze do symulacji

W 1 przypadku traciłem 1400 rocznie i po 20 latach prawie całkowicie straciłem kapitał

 

W 2 przypadku zyskiwałem 1500 rocznie

 

Nawet gdybym wydał te 1500 na wypożyczanie przyczepy to po 20 latach zostaje mi 30000 nienaruszonego kapitału

 

Dlatego jeśli chcesz Lepciaku to kupuj przyczepę za 50000 , ja nie chcę wydać więcej jak 10 -12 tyś bo jednak jeżdzić swoją a z wypożyczalni to różnica a o mój portfel się nie martw :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że bijesz pianę na forum nie mając 27000 złotych, bo gdybyś miał chociaż ich część to przyczepę dawno miałbyś pod domem.

 

Lepciak Ty jak coś walniesz to , aż w pięty idzie . ( nie po raz pierwszy)

Czy wypada zaglądać do czyjś portfeli ????

Każdy wydaje na przyczepki tyle , ile uważa lub na ile go stać.

Czy Ty kupujesz nowe budki??

Przejrzyj to forum , gdzie ludzie i mniejsze kwoty przeznaczają za zakup przyczep i nikt im nie doradza by dali sobie spokój z używanymi , ciułali kasę na nową , a są też i tacy , że kupują zniszczone używki i mają tak zwaną " złotą rączkę" i zrobią remont i będzie jak nowa.

Moim zdaniem nie wypada zaglądać do portfeli innych i pisać , że mają "węża w swojej kieszeni".

 

Doradzamy tu sobie i jak ktoś przeznaczył jakąś kwotę pieniążków na zakup przyczepy , nie robimy uszczypliwych uwag , że za mało .

Podobną kwotę przeznaczyłem za zakup przyczepy i co powiesz mi , że mam węża w kieszenie , bo mogłem kupić nową????

Uważam, że kupiłem dla siebie dobrą ( używka - zrobiłem remoncik , dołożyłem co mi odpowiadało),zapraszam Ciebie na :hop1: w Warce do tej przyczepki ocenisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57 Gdzie i kiedy napisałem, że odradzam kupno używanej przyczepy? Sam kupiłem ich lekko ponad 10 i żadnej nówki, ale zawsze taką którą chciałem chociaż czasami długo na nią polowałem. Były również okazje za tanie pieniądze. Do portfela nikomu nie zaglądam tylko podałem jedną z możliwych przyczyn klaustrofobii a Ciebie od razu ponosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciak, skoro kupowałeś używane i miałeś jakąś przeznaczoną kwotę , pewnie nie kupiłeś pierwszej napotkanej , a szukałeś odpowiedniej dla siebie i tak właśnie robi Jarekkow, ma przeznaczoną kwotę ma jakieś oczekiwania co ma być w niej i poszukuje takiej , bo nie od razu się znajdzie , a wypisywanie , że :

Wygląda na to, że bijesz pianę na forum nie mając 27000 złotych, bo gdybyś miał chociaż ich część to przyczepę dawno miałbyś pod domem.

 

Nie jest to zaglądanie ( prowokacyjne) do czyjegoś portfela?? :

Odnoszę wrażenie, że klaustrofobię to masz zaglądając do portfela i ciągle widząc jego dno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir 57 Ja nie podałem kwoty 27000. Ja ją tylko przytoczyłem z wypowiedzi kolegi. Nikt również nie uwierzy, że można mieć klaustrofobię, jeżeli spojrzy się do portfela pełnego forsy. Chyba szukasz na mnie haka - życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciaczku żadnego haka nie szukam , nie przypadła mi do gustu Twoja wypowiedź , a to że się ciut posprzeczamy później w Warce lepiej :hop1: będzie smakować

 

a co tej kwoty , nie zwróciłem uwagi , że była przytoczona wcześniej - sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.