Skocz do zawartości

Kupię przyczepę


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

A poza tym to co w tych przyczepkach ma tyle kosztować ? Porównajcie przyczepę z samochodem..... Ceny wyposażenia typu lodówka , piecyk , ogrzewanie , tak jak całe AGD leci na dół , i co w takiej przyczepie jeszcze jest ? Rama , trochę styropianu , trochę blachy i kilka okien.... Pomyślcie jaki samochód można kupić za cenę nowej dobrze wyposażonej przyczepy / około 50000 zł. /

Kosztuje w nich to że:

- przy produkcji nie da się zautomatyzować 80% prac którą musza wykonać ludzie, w dodatku nie Chińczycy tylko Holendrzy, Niemcy lub Francuzi których minimalna pensja jest ustalona przez prawo

-podzespoły użyte do wykonania przyczepy nie są trzaskane masowo przez Chińczyków, tylko są robione na zachodzie :ok:

 

Zadam pytanie za ile poszła Twoja przyczepa i z którego była roku?

 

PS. Z całego serca życzę Ci żebyś znalazł przyczepę nowszą niż 98 rok i żeby kosztowała do 10kzł :ok::niewiem:. Nie mówię tego po złośliwości tylko na prawdę chciał bym, żeby te sprawy były takie tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ceny wyposażenia typu lodówka , piecyk , ogrzewanie , tak jak całe AGD leci na dół , i co w takiej przyczepie jeszcze jest

 

 

Zobacz ile kosztują używane rzeczy do przyczep. Piecyka czy lodówki poniżej 500zł nie kupisz. A do tego nadmuchy i takie tam to niezłe sumy się zbierają.

Np. WC kasetowe też nie jest tanie. Za używany zbiornik na fekalia zapłacisz ponad 200zł. Do tego pompki, lampeczki, klameczki (te do niewiadówek chodzą po 10zł, a w przyczepie jest sporo tego), rolety, moskitery... i nazbiera się poważna kwota.

 

I jeszcze, jak Tomii wspomniał, nie robią tego chińczycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie za ile poszła Twoja przyczepa i z którego była roku?

 

 

Tomii sory ale tego nie napiszę powiem tylko że ktoś mi powiedział że ja to nawet eskimosowi lodówkę potrafię sprzedać :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii sory ale tego nie napiszę powiem tylko że ktoś mi powiedział że ja to nawet eskimosowi lodówkę potrafię sprzedać :ok:

 

No widzisz, sam chcesz tanio kupić a drogo sprzedać. Tak myśli każdy, a w szczególności osoby które żyją z handlu :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Z całego serca życzę Ci żebyś znalazł przyczepę nowszą niż 98 rok i żeby kosztowała do 10kzł

 

Tomii serdecznie dziękuję za dobre serducho i takie życzenia .

Ja jestem cierpliwy , poczekam , wyjdzie to wyjdzie , jak nie to i tak coś kupię bo muszę . Bez przyczepy przed domem naprawdę trudno żyć chociaż wiem że w tym roku i tak nigdzie nie pojadę ale Ona musi być bo gdzie będę pił wieczorem :niewiem: , co w sobotę mam czyścić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejne pytanie ?

 

 

 

A ile lat ma musi mieć przyczepa aby jej cena oscylowała się na wysokości ~ 50 % ceny .

 

Mowa jest o sprzęcie bezwypadkowym ,od pierwszego właściciela,zadbanym , nie zniszczonym w bardzo dobrym stanie przynajmniej wizualnym czyli takim jaki chcielibyśmy nabyć.

 

J jak będziecie znać odpowiedz to przestaniecie wierzyć w jakiekolwiek wielkie okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak coś kupię bo muszę . Bez przyczepy przed domem naprawdę trudno żyć

Mam coś !!! LECIUTKA !! 3 OSOBY !! KIBEL KASETA !!!

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T809555

 

Żeby opuścił ze 45 tysia , to bym ją sobie kupił jako drugą :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukać przyczep w otomoto ? Tam nie ma kategorii przyczepy campingowe

 

Korzystaj ze strony bezpośrednio www.allegro.pl wtedy masz ogłoszenia z oto moto też.

 

Pewnie korzystasz z aukcje onet i temu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zakładaną przez Ciebie kwotę to możesz kupić małą przyczepę do 94 r. Wiem bo wiosną tego roku byłem na etapie szukania przyczepy. moim skromnym zdaniem nikt nic nie sprzedaje za półdarmo - nie ma okazji.

Moja teściowa mówiła - chciałoby się wieś ale forsa gdzieś. Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szlak mnie trafia dlaczego przyczepa która nie ma silnika , poduszek , ABS -u , ma tyle kosztować ? Dzisiaj był u mnie klient sprawdzać Fiata Pandę z 2003 roku , którą zamierzał kupić . Auto miało kosztować 13000 zł. i okazało się że to igła 70000 przebiegu

 

Porównać to do przyczepy .....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szlak mnie trafia dlaczego przyczepa która nie ma silnika , poduszek , ABS -u , ma tyle kosztować ?

 

A ja nie widzę co w niej takiego taniego widzisz :niewiem: Spróbuj zbudować może sam przyczepę... może wtedy zrozumiesz :ok::ok:

 

 

Pamiętaj też, że samochody to wielkoseryjne produkcje - z przyczepami tak nie jest. Znalezienie 2 takich samych kropka w kropkę graniczy z cudem. Oczywiście mówie o zachodnich, nie o zapiekankach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak coś kupię bo muszę . Bez przyczepy przed domem naprawdę trudno żyć

Mam coś !!! LECIUTKA !! 3 OSOBY !! KIBEL KASETA !!!

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T809555

 

Żeby opuścił ze 45 tysia , to bym ją sobie kupił jako drugą :niewiem:

 

"tabbert tab"

 

lol :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.