Skocz do zawartości

Kupię przyczepę


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić coś do 10000 zł. i myślę że wyjazd do Holandii , paliwo , spanie , itp.

Poza tym językowo to ja jestem w epoce kamienia ......... :ok:

Nie wiem czy to wszystko razem byłoby opłacalne :niewiem::ok:

Gdybym się zdecydował na w miarę nową przyczepę 2004 , 2006 to w Holandii wiem , jest naprawdę dużo taniej i napewno nowego rocznika w kraju bym nie kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chcę kupić coś do 10000 zł. i myślę że wyjazd do Holandii , paliwo , spanie , itp.

No tak w takim razie wyjazd nie ma sensu, ale generalnie to masz "mocne" założenia. Do 10kzł i od 98 roku to chyba nie ma wielu ofert, nie mówiąc już o DMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To popatrz 2002 rok za 12000 tylko masa mi nie pasi ..........

 

http://moto.gratka.pl/tre...cdf4a43af60&s=1

 

Są dwie możliwości:

- albo facet pomylił się wystawiając ofertę

- albo coś z tą przyczepą jest mocno nie tak

 

Koleś ma jakiś auto-handel. Więc na przyczepie musi coś zarobić. Wiadomo transport też kosztuje, podatki itp. Wychodziło by na to że handlarz dał za tą przyczepę 8 kzł. Jeśli to nie wzbudza Twojego podejrzenia to jesteś mocno bezstresowy :niewiem:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podanej oferty Burstnera

W opisie jest BURSTNER 400TS, na zdjęciu przyczepa wygląda moim zdaniem na jakieś 5 metrów zabudowy. Nie macie podobnego wrażenie, że to nie jest 400? Coś mi mocno śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To nie jest ten rok i to jakaś inna przyczepa.Za te pieniądze jak Ci się poszczęści to opisany model kupisz ale 1992,a nie 2002.

Chyba,że to jakaś przewałka,zalecam ostrożność,bo w tej ofercie jest coś dziwnego.4 metrowa wydaje się być ponad 5 nawet około 6 m.długosci,takze i ta waga jest też zbyt mała.Ja bym uważał!

 

tak wyglądał juz opisany w ofercie model w 1999 rok:

bustner2000rvf8.th.jpg

 

bustner2000rvf8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przesadzajcie , za wysoko cenicie Wasze cycepki

 

Za 17000 zł. tj 5000 euro to można nówkę z 2008 roku kupić tyle że w Niemcach

 

http://suchen.mobile.de/f...=pl&tabNumber=2

Z tego co piszesz wynika że swojego Burstnera oddałeś za darmo :ok: ?

Jeszcze powiedz że podoba Ci się ten karton z ogłoszenia :ok:. Niewiadówki nowe zaczynają się chyba od 16 kzł :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się kupisz w tej cenie anglika jak dobrze poszukasz,ale to tylko dla tego,że najzwyczajniej w świecie ludzie boją się bądź nie wiedzą jak zarejestrować przyczepę na tak zwaną zwykłą kartkę papieru(czyt.umowę) bez żadnych dodatkowych dokumentów.

Nie chwaląc się siedzę trochę czasu w przyczepach,też nie ustrzegłem się błędów,a ofert znam chyba nawet na pamięć i na bieżąco,jednak dziwne i podejrzane omijam z daleka.Tak jak kiedyś pisał "szary11" bodajże w wątku o ciągnikach "albo tanio!,albo dobrze" niestety to nigdy nie chodzi w parze.

Upieram się za 10-cz12 tysięcy nie kupisz normalnej legalnej ,nie bitej przyczepy powyżej 1995 roku.

Nie to żebym się kłócił ale takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przesadzajcie , za wysoko cenicie Wasze cycepki

 

 

3 miesiące temu zmieniałem przyczepkę to wiem dość dokładnie jakie są realia :niewiem:

 

10tys. to naprawde nie jest dużo na kupno przyczepki. Niemniej życzę powodzenia :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadówki nowe zaczynają się chyba od 16 kzł

 

 

Eche .... 27800 i to goła bez ogrzewania , nawet bez amortyzatorów o przedsionku nie wspomnę .........

 

http://www.niewiadow.pl/katalog/cat/11/item/78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii napisał/a:

Niewiadówki nowe zaczynają się chyba od 16 kzł

 

 

 

Eche .... 27800 i to goła bez ogrzewania , nawet bez amortyzatorów o przedsionku nie wspomnę .........

 

 

Tomiemu chodziło pewnie o małą zapiekanke a ona już nie jest oferowana. A mała faktycznie tyle kosztowała, a nawet mniej bo od 13 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu gdy sprzedałem swoją cycepkę non stop siedzę w necie i szukam .

Na www.gratka.pl wczoraj albo w środę ukazało się 120 ofert w jeden dzień .

80 % to przyczepy z Holandii . Sezon się kończy , sprzedawcy będą chcieli odzyskać zainwestowaną kasę i zamiast zarobić 4-5 tyś . będą obniżać ceny i zarobią 1-2 tyś .

A poza tym to co w tych przyczepkach ma tyle kosztować ? Porównajcie przyczepę z samochodem..... Ceny wyposażenia typu lodówka , piecyk , ogrzewanie , tak jak całe AGD leci na dół , i co w takiej przyczepie jeszcze jest ? Rama , trochę styropianu , trochę blachy i kilka okien.... Pomyślcie jaki samochód można kupić za cenę nowej dobrze wyposażonej przyczepy / około 50000 zł. /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.