Skocz do zawartości

Idzie jesień. A więc myszy...


stefan maciejewski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z takim to trzeba chyba tylko się zaprzyjaźnić! :slina:

 

 

A tak na poważnie temat na czasie,jak będę przy przyczepce zrobię zdjęcie i wkleję pokażę co i jak musiałem zrobić naprawić po wizycie małego gryzonia .1 słownie jedna mała polna myszka przywieziona z działki i to własnej potrafi dużo złego wyrządzić w przyczepce.Szczerze mówiąc zlekceważyłem temat myśląc,że to dotyczy tylko mnie,a nawet wstydziłem się o tym pisać.Namierzyłem intruza dzięki li tylko jej niefrasobliwości skrobała dalej w najlepsze myśląc,że już zima i ,że może sobie spokojnie rozbierać budkę i dopasowywać na swój sposób do własnego użytku.Bestyjka urządzała chyba już sobie legowisko zimowe przegryzła z nad górnej półki przednią warstwę podsufitki,wlazła w ścianę w ocieplenie i z małej dziurki żeby się do niej dostać musiałem rozłupać sporu kawałek sufitu na łuku nad oknem.Dwa dni roboty żeby to jakoś wyglądało,uzupełnianie ocieplenia(pozbijanego i pogryzionego,wzmacnianie w tym miejscu podsufitki,szpachlowanie.no i niestety dobór odpowiedniej farby już na dwie strony przyczepy żeby to wyglądało chociaż minimalnie jak orginał.Az strach pomyśleć co by zostało z przewodów i przyczepy po zimie gdyby postawiona była z lokatorem już na postój zimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az strach pomyśleć co by zostało z przewodów i przyczepy po zimie gdyby postawiona była z lokatorem już na postój zimowy.

Dla tego nie można kończyć sezonu :slina:, co by gryzonie wiedziały że ich miejscem nie jest nasza kochana przyczepa :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A my mamy coś na myszy :niewiem:

Podobno działa :ok:

 

10-168.jpg

 

 

Elektroniczny odstraszacz myszy wytwarza dźwięki o bardzo wysokich częstotliwościach. Bez konieczności uzupełniania i dodatkowych kosztów. Urządzenie wytwarza niemal niesłyszalne dla ludzkiego ucha, bardzo wysokie dźwięki, skutecznie odstraszając tym samym myszy. Żadnej chemii - po prostu wetknąć do gniazdka elektrycznego. Częstotliwość dźwięku, który odstrasza myszy wynosi ok. 8000 Hz/220 V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli trzymam przyczepę z dala od prądu ?

 

podobny temat, na działkę kupiłem odstraszacze na baterie a te cholery myślały że zamontowałem im dysko polo i dawaj tańczyć w rytm tych tonów. :niewiem::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy te płapki na myszy , tez mało co dają , ja walcze z jedna taką faja myszką u mnie na magazynie w pracy , i taka z niej juz cholera , ze rano jak pije kaw ...przychodzi do mnie do biura , przed biurko... :niewiem::ok:

 

ja nie wiem czy to szkolone było , czy jak ... :D:ok::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek - udowodnione, że żadna mysz nie bierze na serek (bez podtekstów jak pisze wir57). Spróbuj na boczek wędzony; ja w ciągu tygodnia wyłapałem na strychu 11 tych potworów. Mam kumpla który jest płatnym mordercą czyli zabija na zlecenie. Eliminuje osobniki tym sposobem kiedy zleceniodawcy obawiają się, że po zaserwowaniu trutki myszy będą się rozkładać i wydzielać zapach raczej nie do zaakceptowania w mieszkaniu. Nowe preparaty balsamują gryzonie i zapachu nie ma, ale ludzie w to nie wierzą.

Moja przyczepa zimuje od kilku lat w stodole gdzie żyje w symbiozie ze sową. Chyba się lubią, bo przyczepa nie podbiera sowie myszy a sowa jeszcze nigdy nie obsrała przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.