Skocz do zawartości

Camping nr 61 Elbląg


oni i adria

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.camping61.com.pl

Jak musi być na tacy....to proszę.

A tak na marginesie to ile może kosztować kemping w Elblągu...70 albo 80 zł od załogi. To nie Warszawa ani Trójmiasto. Mnie wyszło 84 z prądem wg cennika.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i polecam. Kemping położony nad rzeką Elbląg w centrum przez co słychać w dzień szum miasta ale nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe.Grunt to nie rozbijać się przy bramie bo za płotem droga.Może warto wcześniej rezerwować ,jak przyjechałem to było w czym wybierać a za parę godzin przyjechało 5 kamperów kilka przyczep i później to by trzeba było "brać co jest". Wielu gości kempingu to obcokrajowcy. Teren zadrzewiony,trawka,asfaltowe boisko do koszykówki - z braku miejsca czasami zajęte przez kampery.Pod altaną stół do ping-ponga i piłkarzyki, trampolina, do wynajęcia gratis kajaki i rowerek wodny.Wi-fi w cenie.Osobno wymurowane miejsce do opróżnienia 'kota' i wykąpania zwierzaka. Całodobowo gorąca woda,ogrzewane toalety i prysznice(bezpłatne).Toalety i prysznice troche przyciasnawe ale na bierząco sprzątane.Osobna toaleta i łazienka dla osób niepełnosprawnych. Jest też aneks kuchenny z miejscem do mycia naczyń.Pralka i suszarka do prania za dopłatą.Przyłącza do prądu też są.Kemping nie jest duży ale polecam bo cenowo przystępny. Na koniec pobytu miła niespodzianka od właścicieli ;oprócz rabatu pobytu powyżej 7 dni dostaliśmy jeszcze dodatkowy upust od całego rachunku. A co robić w Elblągu? Pozwiedzać go ale dla nas to była przede wszystkim baza wypadowa do ościennych miast.

1.JPG

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co robić w Elblągu? Mieszkam obok, bywam często i zachodzę w głowę...
A co można robić w Kozienicach, Warce, Suchedniowie, Puławach, Kazimierzu itp itd? Dokładnie to samo można w Elblągu. Cieszyć się życiem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, oni i adria napisał:

Tyle plusów było....teraz napiszę coś na minus. Do godziny 12 trzeba opuścić kemping , lub zapłacić za następną dobę. To nie podlega negocjacjom. Niestety

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
 

ja wiem czy to minus ? raczej normalne przy dużym obłożeniu a na zachodzie to standard. Nam właściciele pozwolili zostawić budy do godziny 14 czy 15 ? z tyłu na boisku  na czas wycieczki do Malborka i nie zapłaciliśmy nic dodatkowo ale było to przed sezonem, nie było pełnego obłożenia  pisałem o tym tu :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.