Skocz do zawartości

Już tylko Truma


krzy_

Rekomendowane odpowiedzi

NIe ktoś poszedł po najniższych kosztach i zamocowal tylko wentylatorek lub przy starszych przyczepach ich nie bylo( u Mnie też był tylko wentylatorek,przyczepa 1986 r.) ale nie widzę problemu bo można kupić tą czujkę w sklepie komputerowym,a nawet w sklepie z częściami do lodówek (sama czujka około 30 zł. załączająca przy 50 stopniach bo sa różne) lub jak Ja zrobiłem,zakup wentylatorka ( duża wydajność 90m/min. z czujką i schematem podłączenia w ELCAMPIE ( około 96zł. + wysyłka ).W razie niejasności to pisz na ile będę mógl to pomogę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

krzy_, nie słyszałem, żeby producenci oferowali wiatraki lodówki w standardzie. Możesz mieć pstryczek czy termostat - nie ma to większego znaczenia. Ja mam pstryczek i pełną kontrolę.

Taki drut, a w drucie prąd.

Robisz pstryk i włączasz prąd!

Elektryczny bystry prąd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko chłopaki - z lodówką pozwoliłem sobie na delikatny żarcik. Ale z piecem będę walczył nadal - lubię, kiedy wszystko jest tak, jak należy.

 

No to powalczyłem - ale za to jak. Wszedłem w posiadanie oryginalnego iskrownika do mojej Trumy, ale sposób w jaki to się stało jest godny opisania - przynajmniej wg mnie. Otóż wczoraj po południu listonosz przyniósł niespodziewaną paczkę, a w niej iskrownik. Poprzedni właściciel przyczepy znalazł go i przysłał - tak po prostu. Są jednak jeszcze porządni ludzie na tym łez padole :) . Iskrowniczek z bateriami - po podłączeniu pięknie sobie pstryka. Do teraz nie mogę się nadziwić, że mu się chciało w tej sprawie ruszyć palcem - zwłaszcza, że nawet go o ten iskrownik nie pytałem - ale nauczka na przyszłość. Jeszcze tylko zdobędę termostat i piec będzie w pełni funkcjonalny. ale najpierw zadzwonię do niego z podziękowaniami i zapytam, czy termostatu też gdzieś nie znalazł. Mimo wszystko wielki szacunek dla człowieka :) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

krzy_ wiyaj. Kilka dni temu kupiłem sobie HOBBY 460 Delux i mam zainstalowane SL 3002 plus na ścianie pokrętło do regulacji wentylatora. Jeśli potrzebowałbyś zdjecia to mogę porobić ( bez wyjmowania ogrzewania:) ) po zdjeciu przedniej obudowy i w szafie - wentylator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.