Skocz do zawartości

Świeża przyczepa 2+2 z łózkami pietrowymi


rafal11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Doszedłem do wniosku że chce zaszczepc w dzieciach chęc do obcowania z biwakiem i łonem natury i ide w strone przyczepy. Holownik to Mercedes S212 2.2cdi 170KM 4Matic 7G-tronic. Uprawnienia robie B+E żeby sie nie rozdrabniac, Viatoll wiadomo wyląduje na pokładzie. Z dowodu dane to F1- 2535, F3-4735, O1-2100 wiec moge podczepiac wg prawa do 1900.

Z ogłoszen wybrałem kilka sztuk ale sie jakos szybko chyba sprzedają bo ogłoszenia znikaja. Jest jedna z Jelonek kolo Poznania o która chcialbym Was zapytac.

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-aviva-512-adria-aviva-512-rok-2016-lozka-pietrowe-6-osobowa-wyprzedaz-przyczep-ID6zQwKH.html#d319ceb0b0

Co o niej myslicie, moze ktos oglądał??

Edytowane przez rafal11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, rafal11 napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Doszedłem do wniosku że chce zaszczepc w dzieciach chęc do obcowania z biwakiem i łonem natury i ide w strone przyczepy. Holownik to Mercedes S212 2.2cdi 170KM 4Matic 7G-tronic. Uprawnienia robie B+E żeby sie nie rozdrabniac, Viatoll wiadomo wyląduje na pokładzie. Z dowodu dane to F1- 2535, F3-4735, O1-2100 wiec moge podczepiac wg prawa do 1900.

Z ogłoszen wybrałem kilka sztuk ale sie jakos szybko chyba sprzedają bo ogłoszenia znikaja. Jest jedna z Jelonek kolo Poznania o która chcialbym Was zapytac.

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-aviva-512-adria-aviva-512-rok-2016-lozka-pietrowe-6-osobowa-wyprzedaz-przyczep-ID6zQwKH.html#d319ceb0b0

Co o niej myslicie, moze ktos oglądał??

Ta przyczepa jest niby nowa, przynajmniej rok temu tak była sprzedawana. Natomiast z zewnątrz wygląda na poobijaną, jakieś ma dziwne wstawki z logo adria. W śrdoku natomiast folie, i zero zużycia. Nic nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to zwróciłem uwage ale nie sadze by bylo pekniecie a raczej przełamanie. I moze swiadczyc o jakiejs przygodzie raczej delikatnej. choć z majstrami to nic nie wiadomo. i z tego co doczytałem to okolice Poznania to nieżli specjalisci w tych sprawach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy tą przyczepkę mozecie jakos opisac? Coś sie rzucza w oczy od razu?

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-500-kmfe-5-6-osobowa-namiot-solar-super-ID6AqT6t.html#8b98f952c9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.