Skocz do zawartości

Włochy wenecja +100km


jackas

Rekomendowane odpowiedzi

W PDT sierpień 2+2 na standardowej piczce wychodzi 70 EUR z małym haczkiem (chyba 72).
Chyba nawet można jeszcze zarezerwować.
A na ten przykład ja jadę teraz i u nich przełom czerwca/lipca (do 7.07) to jeszcze mid-sezon, co się im chwali (na Union Lido już chyba od 15.06 jest szczyt) i wychodzi sporo taniej - 54 EUR, a 60 EUR za piczkę 1-row, czyli w pierwszej linii od morza.


Jak sobie klikam w rezerwację na tydzień (początek lipca) trzeba opłacić całą kwotę przed wyjazdem? 1row jest lepszy od standard? Różnica w cenie niewielka?

Mając rezerwację wjeżdżam na camping w miarę szybko, bez kolejki? Pytam o PDT.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Być może, że teraz - skoro to już jest za tydzień - to chcą całej opłaty, ale ja jak dokonywałem rezerwacji kilka miesięcy wcześniej, to była stała opłata rezerwacyjna 250 EUR, czyli teraz na miejscu dopłacać będę tylko różnicę w cenie (w moim przypadku chyba 160 EUR).

Ta opłata była zwracana w całości jak się rezygnowało na min. 45 dni przed i w jakiś tam procentach jak później, a jak na 2 tyg. przed zrezygnujesz to w ogóle nie zwracają;-)

1row to po prostu bodajże 2 pierwsze alejki od morza - czyli będziesz miał blisko do morza. Oczywiście nie wiąże się to z widokiem na morze i wcale nie musi (choć może) oznaczać bliskość basenu. W okresie do 7 lipca dla 2+2 różnica była między 370-380 EUR, a 410-420 EUR, więc niewielka...

Na kemping nie wjedziesz w ogóle między 13 a 15. Teoretycznie wjazd jest od 15, ale jak przyjedziesz przed 13 i Twoja piczka będzie wolna to Cię wpuszczą, ale między 13 a 15 nie możesz generować żadnych hałasów, m.in. się rozbijać;-) Czyli jak się uda wjechać np. o 12, bo teoretycznie do tej godziny piczka musi być przez poprzednich zwolniona, to albo zdążysz się rozłożyć przed 13, albo wjeżdżasz, robisz sobie fajerant i idziesz na basen czy nad morze...

Jeśli po rezerwacji zrobisz sobie na stronie internetowej online check, podając żądane przez nich dane załogi i zestawu, to ponoć później będzie b. szybka rejestracja w recepcji na miejscu (przekonam się za 2 dni).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, że teraz - skoro to już jest za tydzień - to chcą całej opłaty, ale ja jak dokonywałem rezerwacji kilka miesięcy wcześniej, to była stała opłata rezerwacyjna 250 EUR, czyli teraz na miejscu dopłacać będę tylko różnicę w cenie (w moim przypadku chyba 160 EUR).
Ta opłata była zwracana w całości jak się rezygnowało na min. 45 dni przed i w jakiś tam procentach jak później, a jak na 2 tyg. przed zrezygnujesz to w ogóle nie zwracają;-)
1row to po prostu bodajże 2 pierwsze alejki od morza - czyli będziesz miał blisko do morza. Oczywiście nie wiąże się to z widokiem na morze i wcale nie musi (choć może) oznaczać bliskość basenu. W okresie do 7 lipca dla 2+2 różnica była między 370-380 EUR, a 410-420 EUR, więc niewielka...
Na kemping nie wjedziesz w ogóle między 13 a 15. Teoretycznie wjazd jest od 15, ale jak przyjedziesz przed 13 i Twoja piczka będzie wolna to Cię wpuszczą, ale między 13 a 15 nie możesz generować żadnych hałasów, m.in. się rozbijać;-) Czyli jak się uda wjechać np. o 12, bo teoretycznie do tej godziny piczka musi być przez poprzednich zwolniona, to albo zdążysz się rozłożyć przed 13, albo wjeżdżasz, robisz sobie fajerant i idziesz na basen czy nad morze...
Jeśli po rezerwacji zrobisz sobie na stronie internetowej online check, podając żądane przez nich dane załogi i zestawu, to ponoć później będzie b. szybka rejestracja w recepcji na miejscu (przekonam się za 2 dni).
 


Super dzięki za info, myślę żeby wpaść tam po 2 lipca. Daj znać czy warto jak będziecie na miejscu.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki - znaczy siem miniemy na trasie...;-)


Ale będę miał relację z pierwszej ręki. Oczywiście ma się podobać mojej 9latce. Mi wystarczy trochę cienia ;)

Jak rezerwujesz to już znasz przydział miejsca czyli numer ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku mi nie podali, ale jak się jakieś parę tygodni temu zorientowałem i wysłałem do nich maila to mi odpisali konkretne numery parcel.


Ale przy rezerwacji online się nie wybiera ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie na PDT - generalnie jest to mój pierwszy przyjazd z przyczepą do Włoch i z tego co zaobserwowałem to:

- piczki w pierwszym rzędzie mają mało cienia, morza z nich nie widać a tylko mocniej na nich wieje i będzie tu sporo spacerowiczów. Do wyjścia na plaże i tak trzeba iść do furtki

- przyjechałem bez rezerwacji. Czekin poszedł sprawnie. Z 7 stanowisk działały 3. Pobrałem numerek i mimo sporej kolejki po 10 minutach byłem już obsługiwany

- parceli też sobie nie wybierałem. Dostałem jedną propozycje ze względu na przewidywany mój termin wyjazdu.

- sporo Włochów stacjonuje tu całe wakacje a może już i całe lata. Pod podłogę przedsionkową rozkladają folie. Na parcelach zazwyczaj jest klepisko.

 

 

 

20180623_073648.jpg

20180623_073628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie na PDT - generalnie jest to mój pierwszy przyjazd z przyczepą do Włoch i z tego co zaobserwowałem to:
- piczki w pierwszym rzędzie mają mało cienia, morza z nich nie widać a tylko mocniej na nich wieje i będzie tu sporo spacerowiczów. Do wyjścia na plaże i tak trzeba iść do furtki
- przyjechałem bez rezerwacji. Czekin poszedł sprawnie. Z 7 stanowisk działały 3. Pobrałem numerek i mimo sporej kolejki po 10 minutach byłem już obsługiwany
- parceli też sobie nie wybierałem. Dostałem jedną propozycje ze względu na przewidywany mój termin wyjazdu.
- sporo Włochów stacjonuje tu całe wakacje a może już i całe lata. Pod podłogę przedsionkową rozkladają folie. Na parcelach zazwyczaj jest klepisko.
 
 
 
20180623_073648.thumb.jpg.f19bf2d2e0d4cbb32385ff0c5e2c58d4.jpg
20180623_073628.thumb.jpg.99a01ac09b7dae3e5a09b73c2e4283fe.jpg


Cenne informacje odnośnie pierwszej linii. Co znaczy pobrałem numerek? Mają kolejkowicza? Można tam przyjechać w nocy przespać na parkingu pod bramą i meldować się rano?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, witus napisał:

 Co znaczy pobrałem numerek? Mają kolejkowicza? Można tam przyjechać w nocy przespać na parkingu pod bramą i meldować się rano?

 

Recepcja jest bardzo przyjaźnie zorganizowana. Masz kanapy i miejsce zabaw dla dzieci. Po wejsciu podchodzisz do ekranu gdzie wybierasz swój kraj oraz rodzaj sprawy jaką chcesz na recepcji załatwić. Dostajesz wydruk z numerkiem. Pozostaje gościć się na kanapach i obserwować monitor który wyświetla przyporządkowywane stanowiska.

Na PDT od głównej drogi jedzie się ulicą wzdłuż której jest parking dla gości którzy chcą się zarejestrować. Możesz to zobaczyć na StreetView. Wydaje mi się, ale nie wiem na 100% że przed szlabanem jakieś 50 metrów, po skręceniu w prawo też jest spory parking. Wjazd na kemping od 7:00. Od 13 do 15 sjesta. Potem można wjeżdzać chyba do 22 więc zapewne można spać przed wjazdem.

Jak będę w okolicach recepcji to postaram się jeszcze rozeznać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.