Skocz do zawartości

Czy nad morzem są kempingi z basenem?


cityflipper

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry.

Bardzo proszę chętnych o podzielenie się ze mną wiedzą o kempingach, na których można korzystać z basenu. Nie chodzi mi tutaj o popularną balię fi 3m z gazetki marketu, a o takie coś, co by można już nazwać basenem.  Pewnie, że mógłbym sobie sam poszukać kempingów z basenem, lecz wolę poczytać opinie i doświadczenia osób z tutejszego forum. 

No to czekam na informacje i dziękuję za Wasze wpisy. 

Pozdrawiam serdecznie. Cityflipper.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Bezpośrednio na kempingu to nie spotkałem jeszcze,

ale obok kempingów w wielu miejscach są fajne parki wodne.

Ja korzystałem w Jarosławcu - fajny w przypadku nie pogody.

I takich miejsc na Bałtykiem jest dużo, nie opodal wielu kempingów - wybierz miejsce i poszukaj co Ci odpowiada:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róża Wiatrów w Darłówku ma basenik nie jest wielki ale jest.

Jest jeszcze Perła w Rowach byłem tam 8 lat temu był basenie, ale warunki sanitarne - dno.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.06.2018 o 14:21, Ali2 napisał:

Basen jest na Camp 180 w Stegnie - teraz na Boże Ciało jeszcze był nieczynny.

Okrągły, całkiem spory, zobacz na fotkach na ich stronie, w sezonie może być sympatyczny :)

Oj Stegna to daleko i w tamte rejony pewnie się nie udam. Ale fajnie wiedzieć, dzięki, Ali2. 

 

W dniu 17.06.2018 o 20:12, RadekP napisał:

Róża Wiatrów w Darłówku ma basenik nie jest wielki ale jest.

Jest jeszcze Perła w Rowach byłem tam 8 lat temu był basenie, ale warunki sanitarne - dno.

Róża Wiatrów... pooglądam sobie ten kemping. Bywałem w okolicach Dąbki/Darłowo, ale nigdy w Darłówku. Natomiast jeśli chodzi o Perłę w Rowach to chodzi Ci pewnie o Słowińską Perłę. Znam obiekt ale nie byłem, nawet nie wiedziałem że mają basenik. Faktycznie na zdjęciach jest - dzięki, RadekP. 

 

W dniu 17.06.2018 o 14:48, visitor1967 napisał:

Witaj. Bezpośrednio na kempingu to nie spotkałem jeszcze,

ale obok kempingów w wielu miejscach są fajne parki wodne.

Ja korzystałem w Jarosławcu - fajny w przypadku nie pogody.

I takich miejsc na Bałtykiem jest dużo, nie opodal wielu kempingów - wybierz miejsce i poszukaj co Ci odpowiada:)

 

Dzięki za odpowiedź, visitor1967. Jarosławiec - ten park znam z reklam, bo on jest na wielu plakatach nad morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ewa0208 napisał:

Polecam Różę Wiatrów, byłam tam wiele razy, nawet opisałam dość dokładnie:

http://ewajedziedo.blogspot.com/2014/07/kemping-roza-wiatrow.html

Link działa, przeczytałem Twój ciekawy materiał i pooglądałem zdjęcia (fajny piesek). Dziękuję, Ewa0208.

Biorę Różę Wiatrów pod uwagę bo już mi się nie chce jechać kolejny raz w te same miejsca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2018 o 20:28, miru napisał:

Cityflipper napisz do nich albo zadzwon . Cos mi wydaje ze basen nie jest w cenie campingu,tylko wykupuje sie karnet na godziny.

Tak tak, na krótko przed wyjazdem będę dzwonił bo i tak muszę sprawdzić czy nie jest przepełniony kemping (bywało już różnie). Słuszna uwaga, dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.