Skocz do zawartości
BANDY

Potrzebuje Pomocy w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

zuczek

No i właśnie. Może być tak jak napisałeś a może być inaczej. Co się zdarza częściej ? Pytanie znacząco pozostawię bez odpowiedzi. A tematem wątku jest "Potrzebuję pomocy w wyborze". Pomocą jest wskazanie nieścisłości i wyczulenie na jej sprawdzenie. To się stało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BANDY
9 godzin temu, zuczek napisał:

Zauważyłem, że w przypadku Burstnera sprzedający wystawia ogłoszenie jako osoba prywatna ale na koniec opisu informuję, że wystawia fakturę vat marża, czyli prowadzi działalność gospodarczą, ... . Ehhhhhhhh :-(

Jeśli mieszkasz w Czechowicach Dziedzicach to może zacznij od odwiedzenia firm z Bierunia. Masz sporo do pooglądania, możliwość porozmawiania, jeśli dobrze pamiętam center camp daje gwarancję na szczelność przyczepy, masz blisko !! :

Burstnera masz na pomorzu.

Dziękuje kolego za linki .byłem tam wszystko ponad 20tyś jak na mnie za dużo :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zuczek

Nie wiem jakiej dokładnie przyczepy szukasz ale zakładając filtr do 21000 PLN na Otomoto, OLX i Allegro trochę pojazdów na południu Polski pokazało. Ja zawiesiłem oko na tej LMC https://www.otomoto.pl/oferta/lmc-lux-480-podkowa-duze-lozko-malzenskie-przedsionek-isabella-ID6Aohuo.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BANDY

Dziękuje kolego za podpowiedz rzeczywiście fajna :ok: tylko nie puszcza mnie DMC . U mnie max dmc 1150 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zuczek

Jeśli DMC wynika z uprawnień to może warto pomyśleć o B+E albo uprawnieniu (nie pamiętam kodu cyfrowego). Niedawno stałem przed tym samym dylematem i zrobiłem B+E. To daje wiele nowych możliwości nie tylko w karawaningu ;-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
qbek
3 godziny temu, zuczek napisał:

Jeśli DMC wynika z uprawnień to może warto pomyśleć o B+E albo uprawnieniu (nie pamiętam kodu cyfrowego).

B96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
S&A

Ale wtedy trzeba pamiętać o dodatkowych kosztach np. ViaToll

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BANDY
W dniu 15.06.2018 o 14:59, S&A napisał:

Ale wtedy trzeba pamiętać o dodatkowych kosztach np. ViaToll

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Koledzy okazało się że miałem w dowodzie wbite dmc auta 2315 A powinno być 2215 .wiec mogę kupić przyczepę z dmc do 1250:bevil:nie musze już robić B-E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Ale masz już poprawiony dr?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BANDY

Jutro jadę na stację diagnostyczną mają mi napisać pismo do wydziału komunikacji o poprawę błędu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi