Skocz do zawartości

Trogir Camp Rozac - dojazd


Rekomendowane odpowiedzi

Czy był ktoś z Was na tym kempingu?

Ponoć jest tam kłopotliwy dojazd - już na wyspie Ciovo, strasznie wąskie gardło - ul. Kralia Tomislava.

Czy rzeczywiście jest aż taki problem, a może jakiś inny?

Na zdjęciach z kempingu widać i kampery i przyczepy - na pewno nie stacjonarne, więc musi być w miarę ok.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

A przy okazji wrażenie ogólne - warto na parę dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był ktoś z Was na tym kempingu?
Ponoć jest tam kłopotliwy dojazd - już na wyspie Ciovo, strasznie wąskie gardło - ul. Kralia Tomislava.
Czy rzeczywiście jest aż taki problem, a może jakiś inny?
Na zdjęciach z kempingu widać i kampery i przyczepy - na pewno nie stacjonarne, więc musi być w miarę ok.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
A przy okazji wrażenie ogólne - warto na parę dni?


Raczej miejsca tam nie znajdziesz, zabity w 100% ... wjazd na Ciovo bez problemów ale zaplanuj przyjazd wcześnie rano najlepiej przez 7 ... później korki.

Lepszym miejscem jest Labadusa. Dalej w głąb w bardziej dzikiej części wyspy.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca to wiem - trzeba rezerwować na co najmniej pół roku naprzód.

Siedzi mi w głowie ten kemping z kilku powodów, z czego najważniejsze to:

- bliskość Trogiru - możliwość spaceru do starówki,

- ładna plaża i stanowiska zacienione tuż przy plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy tam jakieś 4 lata temu. Dojazd jest problematyczny jeśli z przeciwka jedzie coś dużego. Maarec mijał się tam z Niemcem który jechał z naprzeciwka też z przyczepą dosłownie na kartkę papieru. Jeśli trafisz tam tam jak pisze Witus wcześnie rano to nie powinno być problemu. Myśmy tam wylądowali jakoś w połowie czerwca bez rezerwacji i nie było problemu z miejscem, oczywiście nie mówię tu o miejscach nad wodą.

Labadusa to jest w ogóle bajka, ale niestety dla mnie nie osiągalna przez dojazd i stromy szutrowy zjazd na kempingu, jakbym tam wjechał to bym miał już chyba stacjonarnego kampera :) chyba żeby mnie po tym szutrze traktorem wyciągali. Oczywiście mogli przez ostatnie 4 lata coś tam zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja z moimi gigantycznymi 159 Nm (czy nawet 156 - już nie pamiętam) to już na pewno nie mam tam co szukać - no chyba, że też zostawić cepkę na stałe;-)

Wprawdzie 4x4 w holowniku, ale momentu jak na lekarstwo...:-(

Openrouteservice wprawdzie nie widzi tam nachylenia większego niż 6%, ale nie można mu do końca ufać (np. podjazd pod przejście na Muszynce od strony Słowacji widzi max. w przedziale 10-15%, a na znakach z obu stron stoi jak byk 19% - tyle, że znak może pokazuje max. wychylenie, a openroute max. średnie na odcinku 100m, bo tak jest wyskalowany)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie czytałeś mój opis. Myśmy jechali koło południa, camper i dwa zestawy, wszystko do 230cm. Z przeciwka, w korku jechał zestaw 250cm. Musiałem tam kilka razy ruszyć pod górkę o kilka cm. Generalnie sprzęgło już lekko śmierdziało.

Na campie spokojnie znalazły się te 3 miejsca, ale nikomu zabardzo nie przypadł do gustu. Labadusa ok, ale tam stromo i mocno głęboko plus fajne fale.

Aktualnie budują nowy most, niby ma być na lipiec, ale to nie realne raczej, widziałem jego stan. Drogi dojadowe w fazie wybierania skał.

Dziś minęła nas burza o kilometr, kotłuje się teraz na wybrzeżu. Wieje wiatr, da się żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca to wiem - trzeba rezerwować na co najmniej pół roku naprzód.
Siedzi mi w głowie ten kemping z kilku powodów, z czego najważniejsze to:
- bliskość Trogiru - możliwość spaceru do starówki,
- ładna plaża i stanowiska zacienione tuż przy plaży.


Nie wiem czy on nie ma widoku z tej plaży na stocznię, plus ścieki z miasteczka ... ale nie sprawdziłem bo w sezonie lipa. A Labadusa do powtórki bo dobrze się tam czuliśmy.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

HEJ. 

Wlasnie dojechaliśmy na Rozec .... brak miejsc,  stoim w kolejce do 11. Jak się coś zwolnii to się rozbijamy :unsure:

 

wysoki standard; Mało miejsca;  przy ruchliwej drodze;  miejsca raczej zacienione; Chyba 280 kun;  prywatna plaża;   piekarnia na terenie;  prąd z dużego gniazda  2P +Z; 

Edytowane przez lechwik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ. 
Wlasnie dojechaliśmy na Rozec .... brak miejsc,  stoim w kolejce do 11. Jak się coś zwolnii to się rozbijamy :unsure:
 
wysoki standard; Mało miejsca;  przy ruchliwej drodze;  miejsca raczej zacienione; Chyba 280 kun;  prywatna plaża;   piekarnia na terenie;  prąd z dużego gniazda  2P +Z; 




Jest miejsce na 4 dni. Nam pasuje.. i były 4 do wyboru ....,


Co do dojazdu. To nawet nie zauważyłem jakiego kolejek problemu. ed16322a30f0bf710849ae6b998a38f4.pnged16322a30f0bf710849ae6b998a38f4.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

92858c7b2bdbd97c7aecae3e5cf43a19.png

Camp. Labadusa ...


eb620b9fd575de10702d50100c466bd4.png


282ad5a199e3955556ac9a4f6de9bd28.png




Co do dojazdu to Trzeba kogoś puścić z Telefonem żeby na ostatnim odcinku zatrzymał auta na mijankach i to wszystko ....



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

92858c7b2bdbd97c7aecae3e5cf43a19.png

Camp. Labadusa ...


eb620b9fd575de10702d50100c466bd4.png


282ad5a199e3955556ac9a4f6de9bd28.png




Co do dojazdu to Trzeba kogoś puścić z Telefonem żeby na ostatnim odcinku zatrzymał auta na mijankach i to wszystko ....



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk






Jakiś sobie radzą



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2.07.2018 o 12:49, lechwik napisał:

 

Jest miejsce na 4 dni. Nam pasuje.. i były 4 do wyboru ....,


Co do dojazdu. To nawet nie zauważyłem jakiego kolejek problemu.

 

 

 

 

Skoro byłeś w obu miejscach to jak je porównasz i które polecasz bardziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.