Skocz do zawartości

Odczepianie przyczepy i jej prawidłowe poziomowanie


radziu797

Rekomendowane odpowiedzi

A ja odszedłem od klina na rzecz klepek z drewna w różnych rozmiarach (taki odpad z parkietu). Łagodnie stopniuje wysokość  , nadają się pod stopy i kilka jeszcze innych zastosowań. I co ważne - zajmują mało miejsca..... i nikt nie chce ich ukraść  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też mam zestaw deseczek drewnianych i kilka ze sklejki 20 mm. klina do poziomowania nie posiadam ale posiadam saperkę. Na wypasione pola kempingowe nie jeżdżę bo nie lubię mieć sąsiadów 2 m od siebie. Znalazłem urocze miejsce w pięknym lesie nad cudownym jeziorem. Ogromny teren a najbliższy sąsiad 80 metrów. Co roku jadę tam na tydzień a zostaję dwa tygodnie. Teren w miarę równy i saperka służy głównie do rozgarnięcia igliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2018 o 10:23, Jarosław69 napisał:

A ja odszedłem od klina na rzecz klepek z drewna w różnych rozmiarach (taki odpad z parkietu). Łagodnie stopniuje wysokość  , nadają się pod stopy i kilka jeszcze innych zastosowań. I co ważne - zajmują mało miejsca..... i nikt nie chce ich ukraść  ?

Ja też mam klepki, ale tylko 4 - brak mi 5 klepki;-)

Ale fakt - klepki rulez!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zulos napisał:

Ja też mam klepki, ale tylko 4 - brak mi 5 klepki;-)

Ale fakt - klepki rulez!!?

ŻEBY Ci polepszyć samopoczucie to spójrz na tych z Oświęcimia. Ci mają zapewne mniej niż po 3 klepki !

Swoją drogą ciekawe jak byłby w stanie każdy z nas przeżyć/przerwać  taką próbę zatopienia życia przez tą ośmiorniczkę .

Ośmiorniczka już półtorej roku próbuje zatopić młodego człowieka....wtedy klepki odpadają same i można nie wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry wszystkim za mały OT

Zulos -otóż - ośmiorniczka oświęcimska od półtorej roku zamąca po to ,żeby zatopić właściciela pancernego czzinkłeczento .

Nie mogę wszystkiego "otwartym tekstem"  :ph34r:.... sorry taki mamy teraz klimat !

 

...a ośmiorniczki , ośmiornica , La Piovra ...ostatnio modnymi zwierzaczkami są ()... i mnożą się w sposób niekontrolowany.  :mlot:

Wróćmy więc do właściwego poziomu...poziomowania  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No qrczę poddałeś w wątpliwość mój intelekt...

Pomimo, że La Piovra to był jeden z ulubionych seriali mojego dzieciństwa (raczej nastolactwa) i pomimo śledzenia losów nieszczęsnego właściciela CC, który ośmielił się dokonać zamachu na Panią Powiatową, nie posklejałem tego do kupy.

Chyba rzeczywiście wyszedł brak tej 5 klepki;-)

Dziś coś znajdę i dorzucam do bakisty - może pomoże;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Fiamma Level UP z kontrą się sprawdzają. Dodatkowo mam takie nakładki anty slip ale to sobie można podarować. Niestety trzeba kupić komplet czyli 2 ale to nie problem bo 1 komplet sprzedałem na Olx w jeden dzień po cenie zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dość klinów i deseczek, stawiam przyczepę gdzie chcę, podkłdam pod oś przy kole lewarek trapezowy lekko stuningowany żeby stabilnie się trzymał i miał długą ramię do kręcenia, idealny jest ze starego transita - koszt 5 zł, na ziemię kawałek grubszej sklejki 25 x 25 cm i poziomuję. Miałem kilka przyczep od 420 do 560 cm i zawsze ten sposób był najszybszy i ustawiał przyczepę idealnie w poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.