Skocz do zawartości

Jaki kemping przy samym morzu ? by nie zbankrutować :)


wikan11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mili i troskliwi 

Mój bład , brak sprecyzowania postu .Post miał na celu przybliżenie , podanie lub naprowadzenie na miejsca w rozsądnej cenie. Mała przyczepa plus 2 osoby , prad = około 50-60-70 zł czy jest to realne czy wymagam czegoś abstrakcyjnego.

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze to widać z kempingów we Władysławowie ale są na wysokim klifie.W Dąbkowicach jest pole namiotowe tuż za wydmą, morza nie widać ale cały czas słychać.

Co do Trampu.Morza z niego nie widać. Byłem tam 6 lat temu w sierpniu, była cisza i spokój z wyjątkiem ruchliwej drogi za płotem. Z psem wychodziłem poza teren ale miejsca na spacery ze względu na ruchliwą drogę brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2018 o 14:07, wikan11 napisał:

Szukam kempingu który jest nad samym morzem

nie ma takiego nad naszym bałtykiem 

najbliższy adres to Chorwacja 

bo dla mnie kemping nad morzem to 2-3 metry od wody :bevil:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak [Grzegorz] nie chcę wchodzić w dyskusje dot. ceny, bo to jest pojęcie względne. Wyraziłem nasze stanowisko w tej sprawie. Wiemy, że cena odgrywa kluczową rolę, m.in. dla osób podróżujących z przyczepą czy kamperem, nie mniej nasza oferta jest jasno określona - oferujemy nocleg, dostęp do szeroko pojętego "camper czy camping service - jak kto woli" oraz, co dla nas jest kluczowe, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom dużej grupy Gości, tj. wakacje rodzinne, atrakcje dla dzieci. Myślę, że dalsza dyskusja nie ma tu sensu, ale oczywiście, jeśli macie pytania, proszę.

Co do uwag dot. sanitariatów - od początku, a więc od ponad 6 lat - remont, wymiana, doposażenie, wyrównanie, podniesienie standardu, zwiększenie atrakcyjności to nasz priorytet. Dlatego każdego roku planujemy nowe inwestycje. W tym roku właśnie wspomniany sanitariat przy wejściu przeszedł remont - w zasadzie kończymy jego wykończenie. Pierwszy sanitariat został dawno oddany do użytku, wiemy jakie błędy zostały popełnione, będziemy zbierali opinie o nowych rozwiązaniach. Dlatego tu jesteśmy, bo piszecie o tym, więc dla nas to jest ważna informacja. Nie wszystko da się zrobić od razu, niektóre rzeczy wymagają przebudowy.

Uwagi użytkownika @Commander - masz dużo racji, ale... tak, odwiedzają nas grupy zorganizowane. Nie zamykamy się na klientów indywidualnych. Czy to znajomości? Wśród gości kempingu są setki osób które znamy, mniej lub bardziej, doceniamy ich zaangażowanie, ich opinię, ale też sami zapraszamy. Trafiłeś na "zlot" pozostaje nam na ten moment zapewnić Cię, że, zapewne jak i w prowadzeniu dyskusji na forum, nie nad wszystkim da się od tak zapanować, w każdej chwili. Nie jesteśmy obojętni ale też nie chodzimy za dorosłymi ludźmi i nie ciągniemy ich za rękę - dziękujemy za informację, przedyskutujemy ten temat, dołożymy starań aby lepiej kontrolować takie spotkania.

Parkowanie - oczywiście, niektóre kempingi mają gotowy plan, ale i tu niestety rzeczywistość bywa okrutna, gdzie niestety, ale Goście kempingu oczekują czegoś zupełnie innego - zaproponowaliśmy system parkingu, chociażby jeden z nich na obrzeżach placów, rozstawienie w środku (przykład) ale jednak dużo osób uzależnionych jest od dostępu do samochodu - namioty. Wiem doskonale co masz na myśli, ale jako zarządca terenu (nazwijmy to tak) w rzeczywistości wygląda to nieco inaczej niż piszesz. 

Psy - sprawdzimy temat, chyba jesteś pierwszą osobą, która zwraca na to uwagę. Sprawdzimy. To ważne, wiemy też jaki stosunek do zwierząt ma WPN (na plaży). 

Obsługa - zwrócimy uwagę. Staramy się pracować z tymi samymi ludźmi, oni znają nas, my ich, goście ich znają, oni znają gości. Budujemy atmosferę. 

Salon gier - lokalizacja jest niezmienna. Co do godzin działania, dziękuję za informację, przedyskutujemy temat. Być może jesteśmy zbyt przyzwyczajeni do tego salonu, a znów jego aktywność sprawia, że nie otrzymujemy feedbacku negatywnego w tej sprawie. Nie piszę, że go nie ma. Być może rozwiązaniem jest po prostu wyłączenie zasilania o konkretnej godzinie.

Dziękuję w imieniu kempingu za informacje zwrotne, jak napisałem, po to właśnie założyliśmy konto na forum, aby być dla Was, być z Wami i zbierać te informacje. Jeśli coś pominąłem, wybaczcie, na pewno to przeczytałem. Jeszcze raz serdecznie Was zapraszamy w tym roku na kemping, na 40ste urodziny. Uwaga! Będzie głośno, będzie wesoło i niewykluczone, że pod sceną będzie także ciasno. 

Jak wspominałem, WPN - czekamy na decyzje i aktywność w sprawie tablic edukacyjnych i rozwoju atrakcji na plaży. UE - inwestujemy, Miasto i Gmina Wolin także doceniły  nasze zaangażowanie w rozwój regionu czy też jego promocję, dlatego jesteśmy zobowiązani do utrzymania poziomu obsługi, zadowolenia klientów i promocji regionu. Jesteśmy na ośrodku cały czas, w razie pytań, pozostajemy do dyspozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Wielki szacun za podjęcie rękawicy... Pojechałem do Was z polecenia więc tym większe było moje rozczarowania tym co zastałem. Podczas 6 lat tułaczki tylko z 2 kempingów ewakuowaliśmy się pospiesznie przed czasem. Niestety z Waszego, a drugi to Czerwona Woda koło Zgorzelca. Macie piękny kemping z wielkim potencjałem i ...nie oszukujmy się...to nie jest sport dla biednych ludzi. Może na kwestię ceny inaczej patrzą emeryci bo oni potrafią być nawet 4 miesiące w drodze w ciągu roku. Wówczas trzeba kalkulować co i jak.

Czego mi u Was brakuje przy tych rozmiarach kempingu? Stref.... Dla familiad, młodzieży w namiotach itd. Myślę, że i parcele były miłe widziane.

Kwestia psów.... Sam jeżdżę z wilczurem i potrafię się z nim zachować, on z resztą reż jakąś psów kulturę mea. Problem dotyczy małych psów zwykle Yorków itp. ich właściciele uważają że jak nie gryzą to po co je pilnować. I mamy dwa problemy. Kupy i konieczność notorycznego pilnowana dużych psów. Ja swojego musiałem wiązać do koła bo go krew zalewała jak mu inny kundel zaglądał do przedsionka. Nasza ówczesna  sąsiadka  z rodziną zamykała  ( też  wilczura  ) na pace  pikapa, bo  względem innych wałęsających się psów był  rowniez agresywny, a spali pod namiotem, to co innego im pozostało.

Nie mniej jednak dla mnie niedopuszczalne jest wielodnowe, naruszanie spokoju innych przez motocyklistów, którzy mają u was stacjonarkę i organizują sobie wieczory kawalerskie obok małych dzieci. Wtedy paru gości przepedziło o ile pamiętam 5 załóg. Stał wtedy koło mnie Czech z żoną...i krecił tylko głową. W nocy gość z ochrony pytał mnie co on ma zrobić...bo iść się boi. No żal.pl

Skoro zapowiadacie chęć zmian...to i ja w takim razie muszę do Was znowu zawitać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.
Wielki szacun za podjęcie rękawicy... Pojechałem do Was z polecenia więc tym większe było moje rozczarowania tym co zastałem. Podczas 6 lat tułaczki tylko z 2 kempingów ewakuowaliśmy się pospiesznie przed czasem. Niestety z Waszego, a drugi to Czerwona Woda koło Zgorzelca. Macie piękny kemping z wielkim potencjałem i ...nie oszukujmy się...to nie jest sport dla biednych ludzi. Może na kwestię ceny inaczej patrzą emeryci bo oni potrafią być nawet 4 miesiące w drodze w ciągu roku. Wówczas trzeba kalkulować co i jak.
Czego mi u Was brakuje przy tych rozmiarach kempingu? Stref.... Dla familiad, młodzieży w namiotach itd. Myślę, że i parcele były miłe widziane.
Kwestia psów.... Sam jeżdżę z wilczurem i potrafię się z nim zachować, on z resztą reż jakąś psów kulturę mea. Problem dotyczy małych psów zwykle Yorków itp. ich właściciele uważają że jak nie gryzą to po co je pilnować. I mamy dwa problemy. Kupy i konieczność notorycznego pilnowana dużych psów. Ja swojego musiałem wiązać do koła bo go krew zalewała jak mu inny kundel zaglądał do przedsionka. Nasza ówczesna  sąsiadka  z rodziną zamykała  ( też  wilczura  ) na pace  pikapa, bo  względem innych wałęsających się psów był  rowniez agresywny, a spali pod namiotem, to co innego im pozostało.
Nie mniej jednak dla mnie niedopuszczalne jest wielodnowe, naruszanie spokoju innych przez motocyklistów, którzy mają u was stacjonarkę i organizują sobie wieczory kawalerskie obok małych dzieci. Wtedy paru gości przepedziło o ile pamiętam 5 załóg. Stał wtedy koło mnie Czech z żoną...i krecił tylko głową. W nocy gość z ochrony pytał mnie co on ma zrobić...bo iść się boi. No żal.pl
Skoro zapowiadacie chęć zmian...to i ja w takim razie muszę do Was znowu zawitać.
Pozdrawiam.


Na szczęście możemy się spakować i pojechać dalej. To ogromna zaleta, znajomi w kwaterach nie mają takiego komfortu. Wbrew pozorom z psem wygodniejsze są chyba jakieś campingi bardziej spartańskie, bez prądu, wtedy też mniej nocnych imprezowiczów. Dawno nie byłem nad naszym morzem w sezonie, a zapowiada się w tym roku właśnie ze względu na starego pieska będę musiał się pojawić :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest zrozumiałe dla mnie i w takiej postaci poddamy to dyskusji. Parcele i strefy to jeden z tych elementów w których albo trzeba było o tym myśleć 20 lat temu, albo trzeba by powiększyć teren kempingu, aby takie strefy mogły obsługiwać wszystkich zainteresowanych. Osobiście wolałbym uniknąć sytuacji, w której przy bramce informuję Cię, że spóźniłeś się, bo Twoja strefa jest pełna ale w innej jest pusto.  Dlatego na ten moment będziemy zwracali większą uwagę na przestrzeganie ciszy nocnej. Co oczywiście, abyśmy się zrozumieli, nie oznacza, że na tym koniec.

Łatwiej o pewnych rzeczach mówić i pisać, a inaczej gdy przychodzi do zarządzania tym wszystkim. Nic personalnego - chcesz mieć wolność i brak ograniczeń, bo jesteś na wakacjach, a zarazem chcesz aby wszystko było poukładane w koło Ciebie. I tak każdy chce. Czyli mamy 1000 koncepcji na spędzenie dnia i nocy w jednej chwili :) Myślę, że wiesz o czym piszę.

Do szczytu sezonu jeszcze trzy tygodnie i nie jedną burzę mózgów zrobimy, żeby się wygrzmiało zawczasu.  Rozmiar ośrodka powoduje, że pewne schematy i plany są wypracowane już i nie będą podlegały zmianie na ostatnią chwilę. Co zapewne także zrozumiecie. Każdy sezon wnosi coś nowego, każdy jest inny. Przeglądamy różne wątki na tym forum, piszecie ciekawie o różnych miejscach i pomysłach oraz uwagach dot. ośrodków. Są rzeczy, którymi można się kierować przy wyborze ośrodka, są rzeczy na które ośrodek nie ma wpływu lub są one łatwiejsze do omówienia, niż do zrealizowania. Cichy pusty kemping jest równie atrakcyjny jak i naznaczony ryzykiem zamknięcia - brak środków = brak inwestycji, który z czasem zamienia się negatywne oceny i brak zainteresowania. Zainteresowanie = środki na inwestycje, które znów generują wzrost liczby odwiedzin a co za tym idzie wzmożoną eksploatację ośrodka. Koło się zamyka. Dlatego właśnie Camping Tramp = rodzina, dzieci, zabawa i taki plan realizujemy. Ale...

... jeśli mogę coś podpowiedzieć. W Dziwnowie zarządzamy ośrodkiem Camping Korab. To typowy kemping, bez atrakcji o niższym standardzie. Ale oczywiście goście kempingu są mile widziani na Camping Tramp. Jeśli macie ochotę oderwać się od tłumu, a zarazem skorzystać z oferty naszego ośrodka, tj. Camping Tramp, jego atrakcji, może takie rozwiązanie kogoś zainteresuje. 

Panowie i Panie, nie przeciągając dyskusji i nie spamując, wszystkie uwagi spisane. Jeśli macie pytania dot. sezonu 2018, zapraszam do kontaktu. 15 czerwca będziemy mieli już kompletny plan atrakcji na ten sezon, wrzucę informację do "naszego" wątku. Najszybciej znajdziecie informacje na FB. 40 lat za nami - będziemy się bawili (to od razu zaznaczyłem na wstępie). Jesteśmy w kontakcie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.