Skocz do zawartości

Jaki kemping przy samym morzu ? by nie zbankrutować :)


wikan11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum 

Szukam kempingu który jest nad samym morzem ( czyli dosłownie żeby z przyczepy było widać brzeg morza ) . Czy taki kemping istnieje czy nie ma takiej możliwości ?

Jeżeli temat został poruszony na forum proszę o link ( jestem nowy na forum , nie znalazłem )  

 

Pozdrawiam serdecznie 

Edytowane przez wikan11
dodadtkowe pytanie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przy samym morzu ,za darmo ,ścieżka rowerowa , obok bar , 7 km do Kołobrzeg , 2 km Sinożety http://www.google.com/maps/place/54.19772,15.66322

Kemping Tramp , prywatne zejście na plaże , ok 100 za dobe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo założyciel tematu zupełnie nie będzie wiedział, co opłata zawiera. Dla jednych 100 zł/doba, to np. dwie osoby i przyczepa, ale dla innych może to być np. 3 osoby, przyczepa, samochód i pies, a może i przedsionek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Użytkownicy forum, cennik naszego kempingu nie jest żadną tajemnicą, tak samo jak fakt, że od kilku lat jak jesteśmy jego obecnymi właścicielami, dokładamy wszelkich starań aby każdego roku czynić kolejne inwestycje w ośrodek jak i atrakcje, które na nim możecie znaleźć. Dzięki współpracy z Wolińskim Parkiem Narodowym a także Miastem i Gminą Wolin, w tym roku można powiedzieć że udało nam się zrobić najwięcej modernizacji. Każdego roku dokładamy starań aby podnosić ilość jak i jakość atrakcji. Każdy ma prawo wyboru oferty dopasowanej do jego potrzeb. Stawiamy na wakacje rodzinne, stawiamy na atrakcje dla dzieci. Organizujemy animacje na ośrodku, na plaży a także główne wieczorne atrakcje, na które zapraszamy firmy i usługodawców z okolicy. Od lat dzieci mogą poznać dzikie zwierzęta, uczestniczyć w zabawach i tańcach, organizujemy kino pod chmurką, klaunów, artystów, w tym przyjezdnych artystów. Wspieramy pomysły naszych Gości, pomagamy. W samym także Szczecinie aktywnie działamy na rzecz pomocy dzieciom, które na takie wakacje nie mogą sobie pozwolić. 

 W zeszłym roku zaprosiliśmy zespół i w tym roku także będziemy ich gościli w każdy czwartek tygodnia. Staramy się o wsparcie WPN w rozwoju atrakcji na samej plaży, gdzie w sezonie letnim nasi goście spędzają najwięcej czasu. Stawiamy na edukację, oczekując na ustawienie tablic informacyjnych o faunie i florze WPN. Stawiamy na ludzi, którzy znają się na rzeczy, a nie na prowizorkę. Każdy z nas, właścicieli kempingu, posiada inne doświadczenie, które łączymy za sprawą ośrodka i tu realizujemy nie tylko swoje plany biznesowe ale też tworzymy miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To miejsce dla wszystkich oparte na naszym doświadczeniu i tym, że sami mamy rodziny i chcemy aby oni czuli się tu dobrze. 

W tym roku wyrównaliśmy i przygotowaliśmy kolejne tereny pod namioty i przyczepy, kończymy remont sanitariatu, drugiego. Rozbudowaliśmy salon gier i zabaw. Zatrudniamy ludzi, którzy są do Waszej dyspozycji i pracują dla Was. Jeszcze w zeszłym roku PFCC przyznało nam nagrodę Mister Camping 2017, kolejny raz oraz odznaczenie Bezpieczny kemping. To dla nas wiele znaczy, bo nie prosimy się o to. Nie oszczędzamy na tym, aby przetrwać sezon ale aby go przeżyć razem z Wami, bawić się i korzystać z tego, że jesteśmy nad morzem, że goście wybierają właśnie to miejsce na spędzenie wakacji. 

Odnosząc się więc do komentarza powyżej: czy cena jest adekwatna do oferty? Na to pytanie należy odpowiedzieć sobie samemu. Jak napisałem wyżej, każdy ma prawo wyboru. Nie ukrywajmy, że w dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo, a im więcej chce się zaoferować, tym więcej się za to płaci. My staramy się to wszystko ze sobą po prostu połączyć. 

Pisaliśmy o tym w osobnym wątku dot. naszego kempingu, powtórzę to i tutaj: jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie, także krytykę. Tu, na profilu FB ale i w formularzu kontaktowym na stronie WWW. Zapraszamy do naszej galerii w serwisie FB gdzie znajdziecie zdjęcia i filmy z poprzednich lat, ale i już z tego roku. ZAPRASZAMY i pozdrawiamy wszystkich użytkowników forum. Dziękujemy za zainteresowanie naszym ośrodkiem.

 

Edytowane przez CampingTramp
chcieliśmy dopisać kila słów od siebie :) (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie odczułem że drogo  , za to co oferują  ,dla mnie cena była przystępna , osobiście preferuje inny sposób wypoczynku ,dlatego szukam odludzi i dzikich miejsc .Jak będę miał takom potrzebę na pewno skorzystam z Trampa , i z czystym sumieniem mogę go polecić , cena rzecz względna , dla jednego 100 zł to majątek dla innego parę groszy .Powodzenia i miłego wypoczynku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, CampingTramp napisał:

Odnosząc się więc do komentarza powyżej: czy cena jest adekwatna do oferty?

Witam!

Zupełnie inaczej odebrałem ten post "powyżej", czyli post Kol. Commandera. Nie widzę w nim słów krytyki. Jestem przekonany, że sugerował jedynie rząd wielkości opłat, które są na Państwa kempingu, nie wdając się w kwestię ich zasadności. Czy warto, to o tym już Kolega nie wspominał, pozostawiając tym samym furtkę do własnej interpretacji czytających, czyli to, o czym właśnie Pan napisał:

41 minut temu, CampingTramp napisał:

Na to pytanie należy odpowiedzieć sobie samemu.

PS
Skąd tak szybka reakcja na niepozorną wzmiankę na temat kempingu i to w zupełnie obcym i nowym temacie ;)

To tylko moja ciekawość, ponieważ nie sądzę, że ktoś z Państwa non stop czyta wszystko, co pojawia się na forum.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Użytkownicy forum, cennik naszego kempingu nie jest żadną tajemnicą, tak samo jak fakt, że od kilku lat jak jesteśmy jego obecnymi właścicielami, dokładamy wszelkich starań aby każdego roku czynić kolejne inwestycje w ośrodek jak i atrakcje, które na nim możecie znaleźć. Dzięki współpracy z Wolińskim Parkiem Narodowym a także Miastem i Gminą Wolin, w tym roku można powiedzieć że udało nam się zrobić najwięcej modernizacji. Każdego roku dokładamy starań aby podnosić ilość jak i jakość atrakcji. Każdy ma prawo wyboru oferty dopasowanej do jego potrzeb. Stawiamy na wakacje rodzinne, stawiamy na atrakcje dla dzieci. Organizujemy animacje na ośrodku, na plaży a także główne wieczorne atrakcje, na które zapraszamy firmy i usługodawców z okolicy. Od lat dzieci mogą poznać dzikie zwierzęta, uczestniczyć w zabawach i tańcach, organizujemy kino pod chmurką, klaunów, artystów, w tym przyjezdnych artystów. Wspieramy pomysły naszych Gości, pomagamy. W samym także Szczecinie aktywnie działamy na rzecz pomocy dzieciom, które na takie wakacje nie mogą sobie pozwolić. 

 W zeszłym roku zaprosiliśmy zespół i w tym roku także będziemy ich gościli w każdy czwartek tygodnia. Staramy się o wsparcie WPN w rozwoju atrakcji na samej plaży, gdzie w sezonie letnim nasi goście spędzają najwięcej czasu. Stawiamy na edukację, oczekując na ustawienie tablic informacyjnych o faunie i florze WPN. Stawiamy na ludzi, którzy znają się na rzeczy, a nie na prowizorkę. Każdy z nas, właścicieli kempingu, posiada inne doświadczenie, które łączymy za sprawą ośrodka i tu realizujemy nie tylko swoje plany biznesowe ale też tworzymy miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To miejsce dla wszystkich oparte na naszym doświadczeniu i tym, że sami mamy rodziny i chcemy aby oni czuli się tu dobrze. 
W tym roku wyrównaliśmy i przygotowaliśmy kolejne tereny pod namioty i przyczepy, kończymy remont sanitariatu, drugiego. Rozbudowaliśmy salon gier i zabaw. Zatrudniamy ludzi, którzy są do Waszej dyspozycji i pracują dla Was. Jeszcze w zeszłym roku PFCC przyznało nam nagrodę Mister Camping 2017, kolejny raz oraz odznaczenie Bezpieczny kemping. To dla nas wiele znaczy, bo nie prosimy się o to. Nie oszczędzamy na tym, aby przetrwać sezon ale aby go przeżyć razem z Wami, bawić się i korzystać z tego, że jesteśmy nad morzem, że goście wybierają właśnie to miejsce na spędzenie wakacji. 
Odnosząc się więc do komentarza powyżej: czy cena jest adekwatna do oferty? Na to pytanie należy odpowiedzieć sobie samemu. Jak napisałem wyżej, każdy ma prawo wyboru. Nie ukrywajmy, że w dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo, a im więcej chce się zaoferować, tym więcej się za to płaci. My staramy się to wszystko ze sobą po prostu połączyć. 
Pisaliśmy o tym w osobnym wątku dot. naszego kempingu, powtórzę to i tutaj: jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie, także krytykę. Tu, na profilu FB ale i w formularzu kontaktowym na stronie WWW. Zapraszamy do naszej galerii w serwisie FB gdzie znajdziecie zdjęcia i filmy z poprzednich lat, ale i już z tego roku. ZAPRASZAMY i pozdrawiamy wszystkich użytkowników forum. Dziękujemy za zainteresowanie naszym ośrodkiem.
 
Miałem okazję być na kempingu Tramp w zeszłym roku. Zrazily mnie dwie rzeczy: blok sanitarny przy bramie na poziomie zdecydowanie później standardu wynikającego z ceny oraz niemieckojęzyczne animacje.

Atutem jest prywatna plaża I tu nie ma absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Czy pojechalbym ponownie? Z dziećmi że względu na plażę tak ale bez dzieci szujalbym gdzie indziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wsparcie Kristofer. Dokładnie odczytałeś moje intencje ... Umiem czytać cennik i nie czuję się potem zaskoczony przy płaceniu. Tu konkretnie nie chodziło mi, że jest tanio czy drogo tylko że 100 zł nie wystarczy na rodzinę. I kropka.

Również mnie bardzo dziwią epopeje przy każdej wzmiance na temat Trampa.Niestety moje odczucie jest odmienne od waszej reklamy . Tak odczucie bo byłem tam niestety z rodziną.

Więc oczami spokojnego karawaningowca podróżującego z rodziną w prawie dorosłym składzie...myślę też, że mocno obytego w różnych realiach kempingów, ujmę to tak...

1. Kemping przypomina wielki obóz cygański, coś jak dżungla w Calaise. Pojazdy poukładane bez ładu i składu, pomieszane z namiotami, itd. jak ktoś zgasił silnik tak został.

2. Na kempingu egzystuje banda motocyklistów zaprzyjaźnionych z kierownictwem. Chlanie, muza i całonocne burdy do 5 rano to standard.  Powiedzcie ile razy przenosiliście ich obóz z miejsca w miejsce. Tylko szczerze....

3. Obsługa w recepcji ma wszystko w d... Zwłaszcza młody wysoki chłopak. Chamski i z tych bardzo wyszczekanych.

4. Psy radośnie biegają po kempingu i s...ą gdzie chcą. Obsługa to olewa nawet jak im na buty robią.

5. Cymbergaje i inne mamidła są obok przyczep i hula to do północy. Czy się da czytać książkę bez słuchawek...sami sobie odpowiedzcie.

6. Dalej mi się pisać nie chce...

 

To moja odpowiedź na przymilną reklamę.

Ps. Kryterium ceny za dobę jest dla mnie ostatnim jakie rozważam przy wyborze miejsca ... Za dużo się pracuje i za krótko żyje aby się w wakacje na tym skupiać... To moja filozofia wakacyjna.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.