Skocz do zawartości
Ewilela

Montaż Movera używanego

Rekomendowane odpowiedzi

Kristofer

Standardowy, żelowy, AGM? Stary, nowy - ogólny stan :hmm: Jak go ładujesz? Wypytuję, ponieważ chciałem się zorientować, czy nie czekają Cię jeszcze inne wydatki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ewilela

zwykły kwasowy, nie jest nowy raczej do wymiany, ładuje prostownikiem , liczę się z jego wymianą i własnie cały czas walczę z myślami czy mover jest niezbędny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kristofer

Czy jest niezbędny? Napiszę tak: wiele osób powie, że nie jest niezbędny, ale znacznie więcej będzie mieć zdanie przeciwne. Jeśli ktoś napędu jeszcze nie ma, to na ogół myśli o jego zakupie. Twoja przyczepa nie jest mała, więc napęd z pewnością będzie wielkim ułatwieniem w wielu sytuacjach. Generalnie, ze wszystkich dodatków w jakie wyposaża się przyczepy, napęd jest raczej tym najbardziej przydatnym. Twój akumulator ewidentnie nie będzie się nadawał. Zresztą, obecnie też zapewne się nie nadaje, jeśli umieszczony jest bezpośrednio w przestrzeni mieszkalnej przyczepy. W takim układzie musisz wziąć pod uwagę nie tylko zakup napędu, ale i nowego akumulatora oraz wszystkiego, co się z tym wiąże. Zakup używki, to wielka loteria (osobiście znam wiele trudnych przypadków), dlatego przychylam się do wcześniejszych wpisów - najlepiej nowy.

IMHO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
swrx

Z tym montażem w okolicy woj.świętokrzyskiego ,to można względnie przyjąć ,że Częstochowa jest w okolicy ,a tam urzęduje polecany na tym forum andrewa1 ,który zajmuje się różnego rodzaju naprawami i modyfikacjami przyczep. Mi naprawił mover ,który wcześniej w jednym z serwisów we Wrocławiu zakwalifikowano do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bammber

Ja montowałem w zeszłym roku w STAMSERWIS. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Cena 2500PLN Z montażem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi