Skocz do zawartości

Spotkanie na południu - ODWOŁANE !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Czy do tego aby spotkać się i fajnie pobawić potrzebna jest woda nawet z rybami? Propozycja Brynicy wydaje się korzystniejsza. Może ktoś z Opola by tam podskoczył i podrzucił na forum kilka fotek i jakieś informacje od gospodarzy. A czasu jest b. mało. Byłem w Sandomierzu - rewelacja i wiem że takie spotkania trzeba organizować, jak nic się nie pokiełbasi z chęcią przyjedziemy może nawet w trzy załogi a może cztery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dżuma może przed wyjazdem warto sprawdzić pogodę, żeby nie taplać się w błocie?

Po zlocie w Sandomierzu ktoś napisał: "Po zlocie wiem, że przyczepa nie przecieka (lało dwa dni) i że nie jadę na następny zlot bez gumowców"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do strony gospodarstwa agroturystycznego jest w pierwszym poście tego tematu, który założył Dżuma. Ale jakby co to mogę podjechać i zrobić zdjęcia bo chyba mam najbliżej.

Masz rację co do fotek ze strony, tylko że gospodarze - też tak bym zrobił - przedstawiają najatrakcyjniejsze fotki a dobrze by było gdyby ktoś z zewnątrz popatrzył na wszystko np ciepła woda, w Sandomierzu była tylko 15 minut, fakt że ludzie a w szczególności dzieci jej nie szanowali - malec potrafił przez 10 minut wyparzać szczoteczkę do zębów- WC ile i w jakim stanie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę się wtrącić ( bo nie możemy przyjechać - równolegle mamy zlot kamperowy) ale akurat Brynicę mogę polecić z czystym sumieniem.

 

Rewelacja - mielismy juz tam zlocik w tym roku.

Gospodarz jest rewelacyjny.

 

Jak sądzę przekonacie się sami :slina:)

 

Co do ciepłej wody i takich tam - to nie podpowiem (ale był dostęp u gospodarza) - my nie musieliśmy korzystać.

 

Przemiłej zabawy życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja - mielismy juz tam zlocik w tym roku.

 

Właśnie, właśnie, też tam byłem. Pozdrawiam

 

Dla zainteresowanych, trochę na ten temat jest tu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3356&postdays=0&postorder=asc&start=45

 

Powtórzę dwie rzeczy. Nie jest to kemping. Są pewne niedogodności. Podłączenie do prądu w jednym miejscu, przy dużej ilości załóg potrzebne długie kable i rozgałęźniki (raczej nam nie grozi). Nie ma kibelków, mamy udostępniony jeden pokój, czyli prysznic, umywalka, WC. Standard... jak w domu. W praktyce korzystają ci co nie mają łazienek w przyczepie.

 

Reszta... jeden lubi jezioro, drugi góry.

Ale chyba nie o to tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam do przekazania następującą informację.

 

Do poniedziałku muszę ostatecznie potwierdzić lub odwołać nasze spotkanie.

 

Dlatego proszę jeżeli są chętni niech się zgłaszają.

Andrzej i wir57, czyli jedyni chętni, proszę Was o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.