Skocz do zawartości

Cieknący kran - rozebranie baterii.


Rekomendowane odpowiedzi

@kfiat10 jak Ci się bardzo nie spieszy to mogę Ci wysałać tą moją starą baterie, na oko wszystko jest ok i nic nie jest połamane, może poskładasz z dwóch jedną. Tylko dopiero po niedzieli, bo najpóźniej w piątek podjade po nową i jakoś w weekend za to się wezme

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@kfiat10 nie wiem czy wymieniłeś już baterie. Ja właśnie założyłem. Nie chciałem się męczyć z żabą, pojechałem do znajomego mechanika pożyć klucz oczkowy 38, bo taka jest nakrętka. Ale nie miał, najwększy 36. To sobie zrobiłem klucz, z jekla 40mm, po wycięciu boków żeby naszedł na nakrętkę minimalnie rozgiąłem. Z tym ,,kluczem,, 2min roboty i bateria wymieniona

95399D3E-B9C7-4FD3-BDD7-CBB10699AB57.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pytanie, może ktoś wie gdzie kupie i w ogóle jak szukać mocowania zlewu? Chodzi o ten motylek co przy dokręcaniu dociska zlew do blatu od spodu, chyba w tym plastikowym elemencie gwint się wyrobił bo dokręcam a w pewnym momencie przestaje dociskać 

756572F9-3C1C-4590-B319-61319A64C16E.jpeg

4F32F2E5-1C6A-498A-A4D7-3A1F742DC14A.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, jeśli wszystko jest całe, a sprawa dotyczy wyłącznie gwintu, to daj wkręt o minimalnie większej średnicy gwintu.

Obawiam się, że tego rodzaju uchwyt może nie wchodzić w zakres części zamiennych. Możesz ewentualnie skontaktować się z:

"Nachtman"
Krakowska 15
Wrocław, 50-424

Centrum serwisowe
tel. +48 71 341 30 00

e-mail biuro@nachtman.pl

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Voku napisał:

Potrzebuje ten czerwony króciec którego podłącza się węża. 

Dostane go w zwykłym sklepie czy tylko karawaningowy.

O który króciec chodzi? Ten co przechodzi z węża do baterii? Obraca się luźno w baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, ale nawet jak dostaniesz to nie za wiele Ci to da, pytałem gościa tam gdzie kupowałem baterie i mówił że to jest nierozbieralne i niewymienne. Obraca się luźno ale wyciągnąć się nie da

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie pomyślałem bo mogłem mojej baterii zrobić sekcje zwłok i rozwalić, byłoby wiadomo jak to jest zbudowane w środku, ale poszła już do śmieci także po ptakach. 

 

Ale jak i tak masz już ułamane to możesz sprôbować to jakoś wydrapać, nie masz nic do stracenia, tylko raczej musiałbyś ściągnąć baterie bo na założonej nie wyobrażam sobie demontażu tego króćca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.