Skocz do zawartości

Boże Ciało u "Świderka" :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 
Trochę reklamowo będzie ponieważ chciałam Was serdecznie zaprosić właśnie do nas na weekend Boże Ciało i w każdym innym pasującym Wam terminie :D

Ośrodek Wypoczynkowy "Świderek" w Krzyżu Wielkopolskim (100 km od Poznania, 70 km od Piły, 60 km od Gorzowa Wlkp.)


Jesteśmy jeszcze mało znani jako Kemping czy też Pole namiotowe ale zamierzamy ostro ruszyć i stąd zainspirowana wiedzą od naszych obecnych na polu kempingowym Gości - Waldka i Pauli - postanowiłam tu do Was bezpośrednio napisać :) 

A więc prowadzimy z mężem i naszymi dwiema małymi rozrabiakami malowniczy Ośrodek w Krzyżu Wielkopolskim nad jeziorkiem Królewskim (można łowić rybki) :)
Na miejscu: basen z podgrzewaną wodą (ogrodzony - na zdjęciu jeszcze bez ogrodzenia),
 plac zabaw, siłownia zewnętrzna, mini golf, boisko do siatkówki, stoły do ping-ponga, trampolina,  kajaki, łódki, rowerki wodne i inne ; ) 
Cennik pobytu na stronie: www.owswiderek.com.pl - proponuję na hasło: karawaning 10 % zniżki  :)

Na miejscu Restauracja i możliwość wyżywienia :) Pyszne obiadki od Pana Mirka za jedyne 20 zł/ osoba (II dania) ;) - naprawdę smaczne! A także zimne piwko z kija! 

Jesteśmy też otwarci na Wasze propozycje zrobienia wspólnego ognicha dla lepszej integracji, a nawet turnieju siatkówki czy co tam przyjdzie Wam do głowy :) Dajcie tylko znać! 

Do dyspozycji kwatery z przyłączem elektrycznym i wodą oraz toalety i prysznice. 
Dodaję kilka zdjęć no i cóż? 

Cisza, spokój, natura, świetna rodzinna atmosefra i ogólnie ja kocham to miejsce, jest tu pięknie i Was też zapraszam do poznania nas! A nawet pokochania ;)

Co Wy na to? 
Przyjedzie ktoś? Wiem, że czasu jest mało, ale z drugiej strony chyba wystarczająco by podjąć dobrą decyzję i wybrać nas! :D

Podaję też nr do siebie 517-228-513

Pozdrawiam, Anita :) 


DSCN1466.thumb.JPG.148efc5a273b43acf62861e86c066a8e.JPG

20150802_114330.jpg

20150802_130849.jpg

20140908_161437.jpg

DSCN1492.JPG

DSCN1428.JPG

20150802_130738.jpg

DSCN1465.JPG

20150802_182438.jpg

20150731_105558.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kamusia napisał:

Molo resort. Koło Oświęcimia. Wypasiony. Myślałam się tam wybrać ale na tym terenie podają burze i nie wiemy co robić.

U nas nie padają:D więc bez marudzenia że za blisko za daleko za deszczowo pakujcie się i wpadajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryliśmy Świderek w zeszłym roku, od tego czasu chętnie tam wracamy. Duży, zadbany teren pełen atrakcji dla dzieci, z których niewątpliwie największą jest basen z podgrzewaną wodą :) Camping położony nad jeziorem, na skraju lasu, blisko na wycieczki rowerowe i piesze, spływy kajakowe. Cisza, spokój, domowe jedzenie, życzliwi i otwarci właściciele.

Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2018 o 12:00, "Świderek" napisał:

U nas nie padają:D więc bez marudzenia że za blisko za daleko za deszczowo pakujcie się i wpadajcie :D

My jednak wybraliśmy Molo bo bliżej. Ale z pewnością skorzystamy z tak miłej rekomendacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, martini44 napisał:

z fotek wygląda obiecująco.... a te drzewka wszędzie takie niskie ?? mam kamperka o wysokości 3,20 i nie chciałbym zostawić na gałęziach okna bądź solara .........

 

Nie wszędzie:) znajdziemy jakieś odpowiednie miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.