Skocz do zawartości

Burstner czy Hobby?


DanielD

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Hobby z prawej strony z tyłu kratka - po co? Nie spotkałem się z takim rozwiązaniem.

Ad.2 Zdjęcia ładne

3. Inne obicia materacy na podkowie. Więcej nie widzę na zdjęciach.

Może ktoś oglądał na żywo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tego Hobittka kupił tu ;D https://autocentrumjalocha.otomoto.pl

A ta kratka to może ktoś tak zamaskował jakąś ryske czy cuś . Trzeba jechać oglądać 

Strona prawa ( czyt. przy drzwiach ) to nie jest silikon , ten cały bok ? 

Mi się ten burstner totalnie nie podoba , jeśli chodzi o wygląd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 40 km więcogę podjechać oblikać co i jak 

Lecz dopiero w przyszłym tygodniu od jutra wyjazd do niedzieli 

Edytowane przez sebka34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak hobby to hobby to mercedes lub bmw wśród przyczep, ale widze że jest ona z Danii także sprawdź dobrze podłogę aby nie była zgnita uszkodzona. Ja mam już drugą hobby i nie zamienił bym się za żadną inną. Pzdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

powiem ci tak hobby to hobby to mercedes lub bmw wśród przyczep

 

??? Dobre żaden to Mercedes ani BMW , raczej Skody A w przypadku używanej marka nie ma aż takiego znaczenia. Bo czy Hobby (która ma swoje bolączki) czy Knaus czy Fendt to i tak trzeba dokładnie prześwietlić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek00 czysta prawda popatrz na wygląd hobby z zewnątrz i wewnątrz mega ładne pzdr  default_waytogo.gif

Wygląd to kwestia gustu akurat, i nie świadczy o pozycjonowaniu danego produktu

 

Przyczepę używaną, kupuje się owszem oczami, ale patrzeć trzeba przede wszystkim gdzie indziej. Wygląd wnętrza, moim zdaniem, powinien zejść na dalszy plan.

 

Przy nowej owszem. Wybór marki przez pryzmat wyglądu ma sens

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację kupiłem własnie Hobby 2007 rok a oglądałem nie obraź się Adrie z 2010 jakośc wykonania i materiały adri maja dużo do zyczenia. Wiem, że to oczywiście kwestia gustu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację kupiłem własnie Hobby 2007 rok a oglądałem nie obraź się Adrie z 2010 jakośc wykonania i materiały adri maja dużo do zyczenia. Wiem, że to oczywiście kwestia gustu 

Ale ja nie twierdzę, że Adria to poziom Mercedesa czy BMW Poza tym Adria do okolic 2010 roku trochę odstawała. Poza tym Hobby innej Hobby nie równa, tak samo jak Adria. Bo przecież masz różne modele inaczej zupełnie pozycjonowane. Dziś tak samo - Hobby Ontour jest niżej pozycjonowany niż np Hobby DeLuxe itd. Jakość, wykończenie itp też masz różne. Każdy produkt jest do innej grupy docelowej.  

Ja zwracałem uwagę na zupelnie coś innego. Pisanie przy używanej patrz na Hobby bo to Mercedesa wśród przyczep jest wprowadzaniem niestety w błąd i kierowaniem kupującego na złe tory. Bo zamiast ocenić przyczepę pod kątem szczelności (a z tym akurat Hobby lubiło mieć problemy) to ktoś mylnie sobie utrwali, że to przecież "Mercedes" i się zafiksuje na wyglądzie i bedzie oceniać tylko przez pryzmat tego. A taką ścieżkę wyboru można obrać tylko przy zakupie nowej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację ale musisz się zgodzić, że przyczepa z np Anglii czy z Dani tam gdzie padaja notorycznie deszcze to nie to co z Niemiec, Holandii lub bliżej nas. Jak czytałeś zapewne wyżej napisałem ponieważ widzę naklejkę na tej Hobby DK to zwróciłem uwagę aby dobrze gość sprawdził przed zakupem podłogę i nie tylko pod kątem szczelności.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, gliniarzxxl napisał:

masz rację ale musisz się zgodzić, że przyczepa z np Anglii czy z Dani tam gdzie padaja notorycznie deszcze to nie to co z Niemiec, Holandii lub bliżej nas. Jak czytałeś zapewne wyżej napisałem ponieważ widzę naklejkę na tej Hobby DK to zwróciłem uwagę aby dobrze gość sprawdził przed zakupem podłogę i nie tylko pod kątem szczelności.  

Zaskoczę Cię ;) W Polsce mamy więcej dni z opadami niż w UK ;) Każdą używaną przyczepę trzeba gruntownie sprawdzić. Na pewno przyczepy z DK będą bardziej zadbane niż te z UK, ale to wynika z samej mentalności. Angole nie dbają w przeciwieństwie do DK, DE, NL gdzie ludzie bardziej przywiązują wagę do przeglądów, porządku, sprawności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.