Skocz do zawartości

pomoc w zaplanowaniu


art2850

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ja jako świeżak zwracam się do braci o pomoc. Planuję z rodziną wyjechać kamperem na 4 dni w Boże Ciało. Start Wawa, miejsce docelowe (1 dzień) Energylandia. Potrzebuję jakiś fajnych miejscówek, kampingów, miejsc do zwiedzenia itp. Chciałbym jakoś poprzez fajny program zarazić moje kobiety do tej formy. Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na Boże Ciało Energylandia jest dobrym pomysłem. Będą nieprzebrane tłumy i kolejki do każdej atrakcji. 


My byliśmy w zeszłym roku w tygodniu, żeby nawet nie w weekend, a i tak trzeba było odstać swoje w kolejkach.

Zatem w pełni zgadzam się z Pierzastym!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.