Skocz do zawartości

Włochy, Pra Delle Torre 23.06-07.07.2018


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule wybieramy się na camping we Włoszech Pra Delle Torre w terminie 23.06-07.07.2018.

Nasza załoga to 2+1 ( Natalka prawie 4 lata).

Pytanie: czy ktoś z forumowiczów również się tam wybiera w tym terminie, miło by było poznać kogoś.

A może ktoś jeszcze wybiera swoje miejsce na wakacje i chce się przyłączyć? Byłoby nam bardzo miło. 

My zrobiliśmy już rezerwację, mamy miejsce 412.

Edytowane przez bergland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie to już i tak bez znaczenia bo szanse że zarezerwujesz cokolwiek na dłuższy termin są znikome. Natomiast na tym kempingu obsługa bardzo dobrze radzi sobie z tematem. Jeśli przyjedziesz bez rezerwacji i nie znajdą dla Ciebie wolnej parceli to odsyłają Cię do specjalnej strefy nieparcelowanej tzw. "waiting zone", gdzie czekasz na zwolnienie się miejsc. Następnego dnia, najpóźniej za dwa dni, przyjeżdża obsługa z informacją co się zwolniło i melexem obwożą po wszystkich dostępnych parcelach. Wybierasz najbardziej Tobie pasującą i voilà.
W strefie oczekiwania jest woda i prąd. Doba liczona oczywiście taniej niż na parceli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin bardzo dziękuje za wiadomość. Nie planuję długiego pobytu, gdyż w tym roku chciałbym częściej zmieniać otoczenie i trochę więcej pozwiedzać niż uprawiać plażing - smażing. Planuje objazdówkę zaczynając od Austrii potem Garda, Mediolan, Genua, Florencja, Rimini, Wenecja i do domu ... Cały czas jednak się zastanawiam czy takie częste zmiany wyjdą nam na dobre czy nie lepiej wybrać się od Wenecji w dół wybrzeżem Adriatyku ... Cały czas czytam forum i się zastanawiam co będzie odpowiednie. Kierunek zmieniłem bo Chorwacja trochę się znudziła .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roballo co do częstych zmian to sam musisz ocenić. A co do kierunków to bardzo fajną objazdówke wykombinowałeś- urozmaicona. W dół od wenecji praktycznie jest to samo, sporo niżej, poniżej Pescary będzie coś innego. A tak okolica wygląda tak samo tylko campy byś zmieniał. Jak dla mnie bez sensu. Jedynie jak będziecie w rimini to warto podskoczyc do san marino. Ale to solo na jeden dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekzoo wielkie dzięki za wiadomość. W takiej sytuacji upewniam się w tym, że plan może być fajny. Pozostaje mi ustalić miejsca postoju ( campingi ) wyzwania w życiu jakieś trzeba mieć. Znudziło się nam trochę siedzenie na jednym miejscu przez 3 tygodnie choć w tym roku będę chciał to jeszcze trochę przedłużyć ... :) Przyznam się szczerze, że trochę mam strach ale trzeba być twardym i ciągnąć do przodu ....

Mam nadzieję, że plan się uda zrealizować .... życie pokaże ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.