Skocz do zawartości

Pierwszy raz na kemping z dziećmi


musli6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Prosze o wyrozumiałość jest to mój pierwszy post tutaj ;)

  Namówiłem moją rodzinke tzn żonke i dwóch synów (5 i 8 lat) do zakupu przyczepy kempingowej. Takze przyczepka juz  jest ale chodzi mi o  namiary  na kempingi z dobrym klimatem chodzi głównie o dzieci,chce  żeby zarazic rodzinke pozytywnie i plan nie spalił  na panewce .Myśle tu o jakims placu zabaw  mozliwosci ogniskowania w miare czystych sanitariatach i dzieciakach wokół .ogółnie żeby nie wiało nudą . W lipcu chcemy jechac na trzy tygodnie nad morze  tak  troche objazdowo do 2lub 3 miejscowości jesteśmy z Poznania wiec  najlepiej okolice Koszalina Kołobrzegu. oraz   spontaniczne wyjazdy  nad jeziora w wielkopolsce. Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi 

Edytowane przez musli6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wielkopolsce macie piękne jeziora, byłem w miejscowości Kujan oraz w Pile nad jez. Płotki~ oba piękne! 

Nad morzem w okolicach o których wspominasz jest dużo fajnych kempingów o których można poczytać w dziale Polska północna. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć  . Możesz zrobić próbny weekendowy wyjazd :-) Z Poznania to  w podobnej odległości , spektakularnie i z innymi wszystkimi Twoimi kryteriami to masz Tropical pod Berlinem. Na stronie  możesz sobie poczytać  i zarezerwować  miejscówkę na polu. Może już byliście ,  ale Dzieciarnia pewnie będzie uszczęśliwiona, a wyjazd na trzy dni to znacznie sympatyczniej wypada niż latanie w ciągu jednego dnia z wywieszonym językiem ,żeby wszystkiego spróbować

https://www.tropical-islands.de/pl/

Wszystkiego na stronie nie ma napisanego. Jak masz jakieś pytania to pisz na pw.

 

Edytowane przez zanka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, daj coś z siebie i zacznij czytać Forum. Masz tu wszystko. Opinie, opisy i dyskusje o kempingach nadmorskich. 

Nie widzę powodu, aby tworzyć kolejny temat o tym samym.

Czytaj, czytaj, czytaj :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Spablo1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.