Skocz do zawartości
SebaBie

Pierwsza przyczepa 2+2 -Chateau Cantara 2000

Rekomendowane odpowiedzi

SebaBie

Hej, 

Może sie pokrótce jeszcze przedstawię w tym dziale- mam na imię Sebastian i do tej pory uprawiałem turystykę polegająca głównie na trekkingu. Jednakże mając rodzinkę 2+2 w maksymalnej konfiguracji)plus czworonogi ciężko czasami ogarnąć całość w namiotach. Dlatego pojawila sie opcja przyczepy. 

Przyczepę pociągnie Fiat Sedici czyli tańsza wersja Suzuki SX4 z silnikiem 1,6. W dowodzie pojazdu widnieje DMC 1200kg- więc z wiadomych przyczyn szukam przyczepy do tej wagi. 

Nie mam zielonego pojecia o wyborze przyczep oraz ich uzytkowaniu, pomijając domek holenderski. 

Osoby z którymi do chwili obecnej rozmawiałem prosiły mnie, aby nie szukal "angielek".

Jednakże ostatnio pojawila się takowa opcja: 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-chateau-1994r-cantara-2000-wc-namioty-kemping-CID5-IDuiwQW.html

Czy taka przyczepa jest warta obejrzenia, co z rejestracją takowej przyczepy. A może jest ktoś kto zna osobą, która ją sprzedaje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bodek1968
7 minut temu, SebaBie napisał:

Osoby z którymi do chwili obecnej rozmawiałem prosiły mnie, aby nie szukal "angielek".

Pogratuluj im wiedzy.Nie ma to jak powtarzać mity i gloryfikować wszystko co niemieckie czy francuskie.

Wracając do tematu.

Jest mnóstwo  wątków o sprawdzaniu przyczep przed zakupem z których dowiesz się wszystkiego.Poszperaj na forum i na pewno sobie poradzisz.Często też jest tak,że forumowicze weryfikują przyczepy jeśli są w ich okolicy,żeby nie nabijać kilometrów na darmo.

Przyczepa z ogłoszenia wygląda na zdjęciach pozytywnie,ale dopóki sam nie pomacasz to wcale nie znaczy,że opis jest zgodny z prawdą.Za brak ostrożności co niektórzy już zapłacili frycowe.Ja zresztą też,ale to było 30 lat temu z pierwszą przyczepą i teraz na pewno nie dał bym się "wykręcić"

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NieKumaty

Powiem tak to jest handlarz , czyli jak coś ma do ukrycia to zrobi to tak żeby na zdjeciach tego nie było widać . Trzeba jechać macać , a o dobrą Angielke , to za 10000 to chyba nic nie znajdziesz dobrego . Zostałbym jednak bym przy przyczepach wszystkich innnych , ale odpuścił Angielki , z małą wiedzą naprawde łatwo wejść na mine .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mundek28

To nie jest przyczepa angielska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SebaBie

Nadal szukamy... <_<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed
W dniu 15.05.2018 o 20:43, NieKumaty napisał:

Powiem tak to jest handlarz , czyli jak coś ma do ukrycia to zrobi to tak żeby na zdjeciach tego nie było widać . Trzeba jechać macać , a o dobrą Angielke , to za 10000 to chyba nic nie znajdziesz dobrego . Zostałbym jednak bym przy przyczepach wszystkich innnych , ale odpuścił Angielki , z małą wiedzą naprawde łatwo wejść na mine .

Z nika widać, że jeździsz angielką, ja też i ze swojej jestem bardzo zadowolony i nie zamieniłbym jej na "niemca czy francuza". Nie wiem skąd ten mit się wziął. Uważam, że w każdej marce znajdą się dobre i zgniłki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzejo19

W 1997 r byl chyba inny model ta wygląda na 1990 do 1993,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi