Skocz do zawartości
Olaola

Trumatic SL3002 - pytania laika

Rekomendowane odpowiedzi

chris_66

Jak działa to fajnie, jak przestanie to można przemyśleć wersję na baterię, 20 zł iskrownik i 10 zł na resztę, godzina dłubana i gotowe

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Foczka2011

Olaola!
W prawym dolnym narożniku przy samej podlodze masz taki jakby pocisk taką rurkę, tj kapilara. Czy przy okazji mozesz zrobic zdjecie zbliżenie jak to jest mocowane ? bo u mnie dynda luźno i mam wrazenie ze nie powinno tak byc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Olaola
W dniu 19.05.2018 o 05:36, Foczka2011 napisał:

Olaola!
W prawym dolnym narożniku przy samej podlodze masz taki jakby pocisk taką rurkę, tj kapilara. Czy przy okazji mozesz zrobic zdjecie zbliżenie jak to jest mocowane ? bo u mnie dynda luźno i mam wrazenie ze nie powinno tak byc.

Proszę bardzo, wygląda to tak:

20180520_103459.thumb.jpg.12fc45885876ed1eb81e2fa96c1d2bf0.jpg20180520_103513.thumb.jpg.6f62439537b4ae72cd2b133834ca0c2e.jpg20180520_103528.thumb.jpg.2d0e9f6a802a50e4177cd281886d0a7f.jpg

Przy okazji widzę ile jeszcze sprzątania przed nami - czy piecyk można czyścić na mokro, jakimiś środkami? Czy lepiej jednak nie?

Rurę zmierzyłam ma 55m i 2m długości. Uszczelka przy piecyku rzeczywiście do wymiany. Jak powinno wyglądać połączenie rury z kominkiem? Teraz jest zrobione tak po macoszemu - rura jest wewnątrz kominka a otulina na zewnątrz i przykręcone śrubką.

Czy wszystkie rury sprzedawane są z ta otuliną czy należy dokupić ją osobno?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Foczka2011

Czyścić piecyk mozesz śmiało, to tylko metalową puszka, uwazaj tylko na te kapilarę zeby nie urwać drucika bo bedzie duzy problem. Z tyłu piecyka masz zamontowany wentylator ktory tłoczy ciepłe powietrze do rur ktore rozprowadzają je dalej. Odkręc go i zajrzyj do wnętrza, tam moze byc naprawdę sporo kurzu przyklejonego do łopatek wirnika...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi