Skocz do zawartości
Kielek

Benelux

Rekomendowane odpowiedzi

Kielek
9 godzin temu, chris_66 napisał:

Patrząc pod tym kątem to przemyśl Paryż jako wypad pociągiem z beneluxu, IMO szkoda budę ciągnąć.
A tak na marginesie to szambo w Paryżu straszne, teraz chyba nie chciałbym tego zwiedzać (musiałem być na targach dwa tygodnie temu, trauma straszna)

Wysłane z Tapatalka

W Paryżu będę cały tydzień więc codzienny dojazd pociągiem byłby kosztowny i kłopotliwy. Co do samego Paryża to lepiej już nie będzie. Chcemy jeszcze coś zobaczyć zanim z wieży Eiffla zrobią minaret :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

Na twoim miejscu poszukał bym coś taniego na B'N'B i nie pchal się z budą na tydzień, zamki nad loarą no budę się nadają, Paryż jakoś nie mogę sobie wyobrazić. Ale to tylko moja koncepcja.

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus
Na twoim miejscu poszukał bym coś taniego na B'N'B i nie pchal się z budą na tydzień, zamki nad loarą no budę się nadają, Paryż jakoś nie mogę sobie wyobrazić. Ale to tylko moja koncepcja.

Wysłane z Tapatalka

Czemu, byłem tydzień i było super. Żałowałem, że nie zabraliśmy rowerów.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

Czemu, byłem tydzień i było super. Żałowałem, że nie zabraliśmy rowerów.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Zależy jakie wspomnienia miałeś z wcześniejszych pobytów, i czego się spodziewałeś teraz.

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kielek

Do Paryża z budą się nie wybieram bo pod Eifflą mógł by być problem zaparkować :) Wybrałem kemping ACSI - tanio i wydaje się dobra lokalizacja bo blisko kolejki RER

https://www.campingcard.co.uk/france/ile-de-france/yvelines/maisons-laffitte/campsite-sandaya-paris-maisons-laffitte-101177/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi