Skocz do zawartości

Podwójna podłoga w hobby z Danii


sirOLEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko dotyczace hobby z danii ma podwójną podłogę i ponoć zdarza sie to w przyczepach jeżeli była ona użytkowana stacjonarnie dla zabezpieczenia podwozia???. Pierwszy raz słysze i chiałbym sie poradzic Was czy tak to jest. Bo może być coś ukryte i lipa będzie. Jestem po rozmowie ze sprzedającym narazie cepa jest zarezerwowana dla kogos ale jak nie kupią to ma mi dać znać z góry dziekuję za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedyne sensowne zastosowanie podwójnej podłogi widzę tylko wtedy gdy pod nią jest schowana cała instalacja kanalizacyjna co chroniło by ja przed zamarzaniem.

Czy kable rury itp widać pod spodem czy są schowane pod ta podłogą? Masz jakieś zdjęcia?

Z drugiej strony jak ktoś przygotował przyczepę pod zimę to raczej od Święta jej nie użytkował.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podwójna to zle powiedziałem podbita jest cała podłoga drugą płytą o tak gościa zrozumiałem że duńczycy zabezpieczają przyczepy gdy ma przyczepa stać stacjonarnie. I niby jest to częste wiec może ktoś kto sprowadza przyczepy to wie że takie coś oni robią dość często i mi potwierdzi. Voku dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była folia stretch na kanapach i sprzedający pisał ,że buda ma nową tapicerkę ....

Były płyny startowe w małych butelkach do WC i gadka ,że kibla przez osiem lat nikt nie używał ...

Teraz mamy extremalną wzmocnioną podłogę robioną  pewnie za grubą kasę  ... 

:brawo:

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre modele na rynek skandynawski mają grubszą lub podwójną podłogę, np Bürstner  Belcanto Nordic edition miał podwójną podłogę. W Danii nie ma co prawda tak niskich temperatur w zimie ale może ktoś sobie zamówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzieki za odpowiedzi. Nie wiem jak to wyglada dokładnie ale napewno musiałbym sie przyjrzeć temu bliżej lub próbować to odkrecic i zajrzec. co w trawie piszczy. Myślałem może że jednak jest takie coś dość częste tam u nich i normalne wiec nie budziło by takich mocnych podejrzeń a teraz juz sie jej mi odechciało :) i jechania tych 400 km Dziekuję i szukam dalejjjj Pozdrawiamm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2018 o 16:28, sirOLEK napisał:

witam. Panowie to nie koniecznie musi być jakiś ulep w Dani ze względu na wilgotny klimat w autach stosuje się tzw parafinowanie podwozia i wszystkich profili podejrzewam ze to nic innego jak zabezpieczenie przed wilgocią 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa jest aktualna czy jest ktos z okolic gdanska i moglby to obejrzec a na aledrogo to jest hobby exscellent easy 495  a chyba dokladniej bobrowice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sprawdź papiery, bo to bankowo nie jest 2006r, to jest 2000-2002, ten rocznik modelowy co moja. W 2006 miały już całkiem inne okno przednie, inną bakiste, inne lampy tylne i inną drabinke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.