Skocz do zawartości

Camping nr 24 Międzyzdroje czy Baltic Kołobrzeg


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maras napisał:

Fajna ścieżka rowerowa jest wzdłuż wybrzeża .  Kołobrzeg - Dźwirzyno - Mrzeżyno - ... 

Patrzyłem na mape, ładny kawałek trasy. Będziemy na pewno korzystać, zwłaszcza że młodszy w tym roku bardzo zaskoczył z rowerem i ciągle chce gdzieś jeździć. A na plaży tydzień nie będziemy siedzieć, zwłaszcza że będzie za zimno na kąpanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 3.05.2018 o 17:32, jacekzoo napisał:

Patrzyłem na mape, ładny kawałek trasy. Będziemy na pewno korzystać, zwłaszcza że młodszy w tym roku bardzo zaskoczył z rowerem i ciągle chce gdzieś jeździć. A na plaży tydzień nie będziemy siedzieć, zwłaszcza że będzie za zimno na kąpanie

 

Narzekasz na te nasze morze ;)

ja w miedzyzdrojach wchodziłem do wody aż dwa razy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

          Wczoraj wróciliśmy z majówki w Międzyzdrojach. Kemping 24 rewelacja, czysto, obszernie, sanitariaty sprzątane kilka razy dziennie, ochrona i monitoring całą dobę. Bardzo blisko do sklepu i morza. Teren jest tak duży, że o dzieci nie trzeba się martwić a i atrakcji dla nich tam nie brakuje. Z resztą co tu dużo pisać - 90 % gości to Niemcy więc standard musi być. Nie mamy żadnych uwag i polecamy w 100 %. Na bank jeszcze w tym roku tam wrócimy. Jeszcze jedno - dostaliśmy 20 % rabatu na cały pobyt który naliczają od trzech dób pobytu - miła niespodzianka :-) Pozdrawiamy właściciela, bardzo sympatyczny Pan !

p.s.

W Kołobrzegu ponoć pociągi potrafią skutecznie budzić i wkurzać bo to kemping przy torach.

Pozdrawiamy

APW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, APW TEC Tour 400 napisał:

W Kołobrzegu ponoć pociągi potrafią skutecznie budzić i wkurzać bo to kemping przy torach.

:blink:

na to nie zwróciłem uwagi. Proszę o napisanie przez kogoś kto tam był jak jest z tymi pociągami, czy często jeżdżą i czy bardzo słychać. Czy jadą zaraz za płotem czy jest kawałek lasu po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

:blink:

na to nie zwróciłem uwagi. Proszę o napisanie przez kogoś kto tam był jak jest z tymi pociągami, czy często jeżdżą i czy bardzo słychać. Czy jadą zaraz za płotem czy jest kawałek lasu po drodze

No to zostają Międzyzdroje ;) - tam też słychać jak pociąg przejeżdża, szczególnie w nocy - 900 m od miejsca gdzie stała nasza przyczepka.

Jak trafisz jednak na camp 24, to ustaw się bliżej recepcji, czyli dalej od torów. Irytować może też fakt, że znajdują się amatorzy szybkiej jazdy po ulicy Polnej, oczywiście w nocy.

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2018 o 18:12, Hansen napisał:

pogody nie zaczarujesz - to fakt, może w końcu trafisz :D 

@Hansen no i zapowiada się jak zawsze, we wtorek mamy tam być a od wtorku pogoda się kiepści, bardziej lub mniej, zależy na którą się patrzy ale nie będzie tak jak w tym tygodniu. Najgorsze że też kierunku nie zmienimy bo ma być jeszcze gorzej. Czy to Praga, Kraków czy Bawaria to wszędzie ma lać, w Kołobrzegu jeszcze jako tako w kratke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kamp zajechaliśmy dzisiaj, na pierwszy rzut oka bardzo pozytywny. Jutro dokładniej się rozejrzę. 

 

Jaką byście zaproponowali drogę powrotną z kołobrzegu na wrocław? Co prawda dopiero na koniec tygodnia ale już kombinuję. W tą stronę jechaliśmy s3, od polkowic do sulechowa praktycznie ciągle korek, masakrycznie się jechało. Trochę ponad 500km jechaliśmy 10h bez 15 minut. Wolałbym jakąś płynniejszą jazde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wracać przez Białogard, Czaplinek, Wałcz, Czarnków, Oborniki, Kórnik, Śrem, Rawicz, Wrocław ale zbyt wiele nie zyskasz na czasie , innej opcji bez nakładania km nie ma ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy czasem w Kołobrzegu nie odbywa się jakiś festiwal techno. Ja tak nieświadomie trafiłem tak 2 lata temu. 1 noc a rano czekałem aż kasę otworzą żeby wyjechać
Sunrise Festival tam się rok w rok odbywa. Tuż obok kempingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.