Skocz do zawartości

268 km w 11 godzin i 10 min !!!


ROBICAR

Rekomendowane odpowiedzi

Ma być lepiej - nie oglądacie TV? Będą ałtostrady i drogi szybkie lada chwila. Trochę cierpliwości.

:swieca::) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

odrazu mi się humor poprawił :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja musiałem wykonać kurs ciężarówą, za kolegę :swieca: , i przyszło mi wracać z wrocławia do szczecina w nocy. Wracałem osobówką, ruszyłem o 1:30 a pod domkiem w szczecinie, okolice Stoczni Szczecinskiej, wyłądowałem o 5:15. W naszym kraju póki nie powstaną :) drogi ekspresowe, to w miare szybka i płynna jazda jest tylko możliwa nocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram,jazda nocą to jest to co lubię.

co do omijania korków to już swoje powiedziałem-CB i dokładna mapa pozwalająca wytyczyć sobie objazdy małymi dragami.jedzie się nimi wolniej omijając dziury i z zasady dokłada się parę kilometrów ale się jedzie a nie stai i klnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram,jazda nocą to jest to co lubię.

co do omijania korków to już swoje powiedziałem-CB i dokładna mapa pozwalająca wytyczyć sobie objazdy małymi dragami.jedzie się nimi wolniej omijając dziury i z zasady dokłada się parę kilometrów ale się jedzie a nie stai i klnie.

 

i to jest chyba kwintesencja nic mądrzejszego sie nie wymyśli:

odpowiednia pora (najlepiej noc)

dobra mapa + nie bac sie bocznych wąskich dróżek i umiec omijac dziury, bo nasze przyczepki wyjątkowo ich nie lubią

CB radio do pomocy

 

jak będą autostrady i drogi ekspresowe to bedziemy marudzili, że jest drogo (przykład autostrada wlkp. z przyczepą odcinek chyba 35 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni tydzień wakacji, a zarazem powrotów.

Pragnę ostrzec przed korkami na skrzyżowaniu A2 z A3 w Świebodzinie,

jeżeli istnieje możliwość omijajcie to skrzyżowanie z daleka.

 

Są dni, kiedy kolejka w kierunku Świecka osiąga prawie 30 km odcinek - koszmar :)

 

Drogowcy powinni dostać :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej

Koszt przejazdu tzw ałtostradą A 4 z przyczepą to 25 zł w jedna stronę !!!

Cena rzuca na kolana.

A co powiecie na tak zwany odcinek rodzącej się w kilkuletnich bólach autostrady PÓLNOC - POŁUDNIE zaczynającej się w Pruszczu Gdańskim długości około 30 km, bez żadnej infrastruktury - oprócz kas oczywiście, w cenie do niedawna 6,50 za całość ? Minister Komunikacji w rządzie "naszego" czyli z 3-miasta premiera Tuska z bólem serca obniżył opłatę za ten skrawek do około 3,50. Po licznych protestach oczywiście. Mówię o cenie przejazdu samochodem osobowym solo czyli bez przyczepki.

Ten odcinek jest podobno najdroższą autostradą na świecie.

W sezonie, w dni zmian turnusów na wylocie z autostrady pod Tczewem tworzą się GIGANTYCZNE korki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-4 z Konina do Poznania nie ma się co pchać.odkąd tiry jadą autostradą i duża część osobowych też na starej trasie poznańskiej jest luz.z ogonkiem i tak nie pojedziemy bardzo szybko więc zysk z autostrady niewielki a koszt spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły dla oka był widok przed Bobolicami jak z przeciwnej strony ktoś z was mijał mnie z Hobby i na przednim lewym boku na wysokości szyby miał naklejkę tego forum.

 

Pozdrowienia z Poznania przesyła ROBICAR

 

Robicar, tym Hobby to ja wracałem do domu z nad jeziorka (długi weekend) i widziałem Waszą gehennę :slina: . Ja mam radyjko i słyszałem jak ludzie przekazują sobie przez nie "skróty",a nawet widziałem jak co niektórzy zawracali, aby z nich skorzystać. Takie korki zaczynają być "normą" w sezonie w piątkowe wieczory (przyjazdy) i niedzielne popołudnia (wyjazdy) . Ale dopóki będziemy mieć takie a nie inne drogi, na lepsze się nie zmieni. Tym optymistycznym akcentem :bzik: kończę i pozdrawiam. Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicar, tym Hobby to ja wracałem do domu z nad jeziorka (długi weekend) i widziałem Waszą gehennę .

 

 

Tak to możliwe zdążyłem tylko zauważyć początek oznaczenia tablicy rejestracyjnej samochodu ZK ..... i wspomnianą wcześniej naklejkę na przyczepie. Dodam tylko, że była to godzina 17:50 przed Bobolicami.

 

 

Pozdrawiam ROBICAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę ostrzec przed korkami na skrzyżowaniu A2 z A3 w Świebodzinie,

jeżeli istnieje możliwość omijajcie to skrzyżowanie z daleka.

 

to fakt!!! korki są tam straszne i czeka się nawet do dwóch godzin w wielo kilometrowych korkach, aby przejechac okolice remontowanego ronda, a potem już jakoś idzie,

a ostatnio miałem "szczęście" ( hahaha ) dwukrotnie objeżdżać odcinek między Świebodzinem a Torzymiem z powodów śmiertelnych wypadków przez Międzyrzecz i Sulęcin jeśli, policja kierowała na ten objazd to jazda była bez korków ale z "nadkładką" jakieś +/- 60 km....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja kierowała na ten objazd to jazda była bez korków ale z "nadkładką" jakieś +/- 60 km....

 

 

Miałeś szczęście, że objazd był bez korków. W moim przypadku zaplanowany objazd przez Policje to również korki.

 

Ciekaw jestem ile osób tu obecnych bez posiadania CB radia woli wybrać swoje objazdy i telepać się z przyczepkami bocznymi GORSZYMI drogami a ilu stać w korkach i dojechać zaplanowaną wcześniej drogą do celu. Mam na myśli drogę do pokonania około 300km.

 

 

Pozdrawiam ROBICAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.