Skocz do zawartości

Podmianka lampy, czyli nie do końca udane wakacje


angello

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś obiło mi się o uszy  że na kempingu ukradli wkładki cierne od stabilizatora jazdy .Kiedyś ukradli mi rower i od tamtego czasu jestem uczulony - to widać na otwartych kempingach np. w Sławie gdzie każdy może  sobie wejść a na moje pytanie -" w czym pomóc" skierowane do ludzi bardzo blisko oglądających przyczepę sąsiadów których nie było usłyszałem - nie my tylko oglądamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 minut temu, NieKumaty napisał:

Teraz to złodziej nawet musi być mądry i planować to z miesiąc wcześniej , niczym w filmach . 

Kiedyś to było prostsze , przyszedł zabrał i poszedł a teraz to podmieniają , kombinują . ;(

Myślę, że jełop-złodziej nie potrafi cofać zestawem, przypierdzielił w coś i obkleił swoją lampę na sztukę. Znalazła się okazja (ja) to podmienił. A że nie chciał być wykryty od razu to zostawił swoją. Taki jego honor. :angry: Nie dość, że nieudacznik to jeszcze złodziej!!!

Edytowane przez angello (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maarec napisał:

Temat trochę do działu na wesoło. Współczuję. Złodziej, menda i pewnie pijak. Ale honor jakiś miał. Zostałeś z lampą. Mogło być gorzej.

Co mi po takiej lampie, jak pierwsza kontrola policyjna to mandat, dowód rej. zatrzymany i konieczność wizyty w stacji diagnostycznej, zaświadczenie i wizyta w starostwie, odbiór dowodu, no i oczywiście wcześniej zakup pełnej lampy. ech...a o wizycie za granicą to mogę tylko pomarzyć

Edytowane przez angello (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie k.pl   też ktoś komuś zajumał  dwie lampy ....   więc złodziejskie mendy  są wszędzie .

Nie pytajcie mnie kto komu bo mnie na tym zlocie  nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, jacekzoo napisał:

To wychodzi na to że zawsze idąc do kibelka trzeba sprawdzić czy kaseta jest na swoim miejscu :) masakra :/

Raczej to coś innego. Ktoś bierze Twoją sprawną kasetę i wsadza Ci swoją cieknącą i uwaloną "cygańskim tortem" :huh:. Ty zadowolony, że kibel coś powoli się zapełnia i nie musisz co chwila biegać, orientujesz się dopiero przed wyjazdem że to nie Twoja kaseta i że jej zawartość jest nie tu gdzie powinna ... 

Dobry numer by był jak by ktoś zaczep ze stabilizatorem podmienił na "zwykły". Zorientował byś się dopiero przy wyjeździe zdejmując z dyszla pokrowiec :pad:

@angello w całej sytuacji musisz dopatrzeć się jakiś plusów . Zawsze ktoś mógł Ci "zeswapować" przedsionek, meble kempingowe czy nawet grilla. Przykro ale co zrobisz? Nie ma się co zamartwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KlAn napisał:

Profilaktycznie wyciapkam kasetę jakąś czekoladą, ot taka profilaktyka:lol:

I osy jak do miodu przylecą i sprawdzą się słowa jak nie urok to sraczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi buchnęli w zeszłym roku zaślepki z śrub na kołach:blink:. Ale to bardziej dzieciaki chyba dla jaj.


Dzieciaki, dla jaj ?! Gdyby to jeszcze smartfon był, teraz dzieci nie bawią się zaślepkami :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.