Skocz do zawartości

Szukam przyczepy.2+2


kriss1984

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

57 minut temu, kriss1984 napisał:

Witam.szukam przyczepy dla naszej rodziny.najlepiej z prywatnych rak.

Wspaniale! Nie pozostaje nic innego jak życzyć Ci owocnych poszukiwań. Jak znajdziesz to się pochwal na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód idealny, kwota na przyczepę wystarczająca :D ktoś z forum chciał sprzedać coś fajnego ostatnio hobby albo burstner jakiś

 

PS. Jednak hobby, kolega motylek 

Edytowane przez MartiNBR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MartiNBR napisał:

Samochód idealny, kwota na przyczepę wystarczająca :D ktoś z forum chciał sprzedać coś fajnego ostatnio hobby albo burstner jakiś

 

PS. Jednak hobby, kolega motylek 

burstner był mój - wczoraj sprzedany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kriss1984 napisał:

Skoda superb.170ps.

30tys zl

Kris, ja mam STERLING ECCLES MONSTONE rok prod. 1999. Idealna dla 2+2. Duże łóżko małżeńskie, łóżka piętrowe dla dzieci, prysznic i duża umywalka, dużo szafek. Dla nas bomba. I w ogóle nie przeszkadza mi fakt, że drzwi są po lewej stronie, uważam to wręcz za zaletę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, angello napisał:

Kris, ja mam STERLING ECCLES MONSTONE rok prod. 1999. Idealna dla 2+2. Duże łóżko małżeńskie, łóżka piętrowe dla dzieci, prysznic i duża umywalka, dużo szafek. Dla nas bomba. I w ogóle nie przeszkadza mi fakt, że drzwi są po lewej stronie, uważam to wręcz za zaletę. 

Poproszę chociaż o jedną zaletę drzwi z lewej strony :)

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacekzoo napisał:

Poproszę chociaż o jedną zaletę drzwi z lewej strony :)

Na przykład: mamy takie dwa ulubione kempingi, gdzie należy parkować cepkę blisko prawej strony, gdzie jest łańcuch, nie muszę manewrować, tylko od razu podjeżdżam do prawej strony i mam drzwi od razu na jezioro :P a nad morzem teraz zaparkowałem sobie na placu i miałem drzwi od razu na las, a nie na inne kampery :) patrz zdjęcia :P 

WhatsApp Image 2018-04-15 at 08.25.15.jpeg

WhatsApp Image 2018-04-21 at 09.35.22.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powód bomba :ok: bo na jednym kampie nie trzeba zrobić nawrotki żeby stanąć drugą stroną. 

@KrzysztofCC może nie na autostradzie bo nie można, ale raz miałem sutuacje awaryjną kiedy dzieciak MUSIAŁ na już do kibelka, stanąłem na poboczu wojewódzkiej, tak że zestaw stał poza jezdnią, ale nie wyobrażam sobie wysidania wprost pod auta. Raz był filmik co kobitka z dzieciątkiem na rękach wysiadła w ten sposób z angielki. O włos od tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powód bomba :ok: bo na jednym kampie nie trzeba zrobić nawrotki żeby stanąć drugą stroną. 
[mention=33082]KrzysztofCC[/mention] może nie na autostradzie bo nie można, ale raz miałem sutuacje awaryjną kiedy dzieciak MUSIAŁ na już do kibelka, stanąłem na poboczu wojewódzkiej, tak że zestaw stał poza jezdnią, ale nie wyobrażam sobie wysidania wprost pod auta. Raz był filmik co kobitka z dzieciątkiem na rękach wysiadła w ten sposób z angielki. O włos od tragedii

dokładnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacekzoo napisał:

No powód bomba :ok: bo na jednym kampie nie trzeba zrobić nawrotki żeby stanąć drugą stroną. 

@KrzysztofCC może nie na autostradzie bo nie można, ale raz miałem sutuacje awaryjną kiedy dzieciak MUSIAŁ na już do kibelka, stanąłem na poboczu wojewódzkiej, tak że zestaw stał poza jezdnią, ale nie wyobrażam sobie wysidania wprost pod auta. Raz był filmik co kobitka z dzieciątkiem na rękach wysiadła w ten sposób z angielki. O włos od tragedii

Sorry, ale nigdy nie zatrzymuje się na ruchliwej drodze na poboczu tylko z powodu, że dzieci chcą siku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.