Skocz do zawartości

Szukam / Kupię lampę zewnętrzną, przedsionkową


zuczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję takiej lampy. Na obudowie zewnętrznej jest opisana jako Jokon. Jej długość (część zewnętrzna w najdłuższym miejscu) to 25 cm, szerokość (część zewnętrzna w najszerszym miejscu) to 10,3 - 10,5 cm. W kilku rodzimych sklepach jest na stronie ale niedostępna. W tej, którą mam jedno mocowanie wkręta (tuleja w którą wchodzi wkręt) jest wyłamane. Lampa trzyma się (a właściwie nie trzyma na tyle aby permanentnie docisnąć zewnętrzny klosz do uszczelniającej masy) na jednym wkręcie. Części odłamanej aby posklejać nie mam (przyczepa niedawno kupiona ;-) )

Będę wdzięczny za pomoc.

Zdjęcia pokazują lampę w ujęciu od wewnątrz przyczepy i na zewnątrz przyczepy.

P.S. na widoku z zewnątrz listewka z diodami to własnoręczny dodatek poprzedniego właściciela, w oryginale tej listewki nie ma.

20180421_125118.jpg

20180421_125056.jpg

Edytowane przez zuczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki, kupiona. Szukałem kilka dni filtrując internet po: lampa przedsionkowa, lampa zewnętrzna, lampa Jokon, ... i nic poza ogłoszeniami z brakiem dostępności albo archiwalnymi. Potem Jokon light, itp ... ale znalazłem tylko na ebay w uk bez możliwości wysyłki do Polski. Nie robiłem tego niedbale ... I teraz trochę mi głupio, że po tak krótkim czasie od Kolegi dostałem gotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy z tematem :-)

Przed chwilą zadzwonił Pan z obsługi sklepu i powiedział, że nie mają tych lampek, że już nie będą mieli, ...

Jeszcze deklarował "przetrząśnięcie" magazynu w poszukiwaniu czegoś podobnego, do dopasowania, itp ... , może jakaś "stara" albo z odzysku ... . Nie robię sobie dużej nadziei. Wracam do intensywnych poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ogłoszenie = oferta jest, towaru nie ma. Dobrze, że zadzwonili. Ciekawe, czy dziś zgodnie z deklaracją zadzwonią i coś zaproponują. Jak już wcześniej wspominałem udało mi się znaleźć lampę na angielskim ebay, na drugi z załączonych linków też wpadłem plus jeszcze jeden bodajże z Hiszpanii. Nie pozostaje nic innego niż import :-). Nie będzie łatwo bo w większości firmy działają na rynku lokalnym, w rozumieniu krajowym i nie wysyłają za granicę, ewentualnie do krajów starej unii. Zacznę od najbliższego czyli DE :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw najważniejsze, SPROSTOWANIE: zamówiona lampa z adresu http://allegro.pl/lampa-nad-wejscie-kamper-przyczepy-kempingowe-joko-i6953376976.html dotarła do mnie. Okazało się, że dzwoniący był z zupełnie innej firmy, od której zamówiłem tą samą lampę półtora tygodnia wcześniej. Przepraszam za wprowadzone zamieszanie jednocześnie polecam sprzedawcę z Allegro: beztroska11 z logo Żywiec Camper Travel.

Lampa dotarła w wersji dla 220V ale to nie problem, bo różni się tylko wkładką montowaną na "klick", którą podmieniłem z poprzedniej lampy dla 12V.

Wszystko zamontowane bez problemu. Serdeczne dzięki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czyli wszystko udało się Ci się jednak załatwić pomyślnie, a to dobra wiadomość :ok: Dobrze  też, że w/w firma jest OK.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.