Skocz do zawartości

Przegląd przyczepki!


DannyTeam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 godzin temu, stano napisał:

Przyczepę bez papierów i to.możesz przewieść z punktu A do punktu B wiozłem i sam, policja sama potwierdziła. 

Heh czyli punkt A we Wrocławiu a punkt B w Dziwnowie :D elegancko... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, beruang napisał:

Jak byś rozwinął myśl, bo nie za bardzo kumam :unsure:

Jeżeli masz przyczepę bez papierów to możesz ją przewieść z jakiegoś miejsca na inne tak kiedyś wiozłem od znajomego który kupił i chciał ją przewieść na działkę 300 km i gadaliśmy z policją i można przewieść z punktu A do punktu B najszybszą dragą i musisz dokładnie określić z kąd wieziesz i dokąd  i tyle.

24 minuty temu, DanielBeyerland napisał:

Heh czyli punkt A we Wrocławiu a punkt B w Dziwnowie :D elegancko... 

Możesz jechać do Dziwnowa i już nie możesz się ruszyć jeśli zgłosiłeś taki przejazd jakiemuś policjantowi jak cię zatrzymał, chyba że z tamtąd  na przegląd 

Edytowane przez stano (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jechać do Dziwnowa i już nie możesz się ruszyć jeśli zgłosiłeś taki przejazd jakiemuś policjantowi jak cię zatrzymał, chyba że z tamtąd  na przegląd 
Aha ciekawe teorie. Jeśli pojazd nie jest dopuszczony do ruchu to nie masz prawa się nim poruszać. Chyba, że po swojej prywatnej posesji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super , od dziś nie mam papierów ale mam na kolanie spisaną fikcyjną umowę własności .Zgłaszam stróżom prawa ,że chcę ją przewieźć w inne miejsce ,tym miejscem będzie najbliższa wiocha gdzie mam zamiar jechać na majówkę . W powrotnej drodze kolej na moją żonę na kolejną umowę aby wrócić :) no genialnie :winner: :brawo:

 

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maras napisał:

Super , od dziś nie mam papierów ale mam na kolanie spisaną fikcyjną umowę własności .Zgłaszam stróżom prawa ,że chcę ją przewieźć w inne miejsce ,tym miejscem będzie najbliższa wiocha gdzie mam zamiar jechać na majówkę . W powrotnej drodze kolej na moją żonę na kolejną umowę aby wrócić :) no genialnie :winner: :brawo:

 

A rupta  co chceta ja napisałem jaki miałem przypadek i tyle, a jak chcecie dodać punkt C to już nie wnikam.

I widzę że czasem nie warto się odzywać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, stano napisał:

A rupta  co chceta ja napisałem jaki miałem przypadek i tyle, a jak chcecie dodać punkt C to już nie wnikam.

I widzę że czasem nie warto się odzywać 

Coś o tym wiem :)

Stano, a tak na poważnie - może ktoś Cię wprowadził w błąd. Zobacz ile przyczep jest do kupienia bez dokumentów, nie możesz takiej przyczepki ciągnąć na kołach. Laweta owszem.jestem świeży w tej branży, ale jestem pewien ze gdybyś jechał bez dokumentów, zatrzymała y Cię Policja a ty byś powiedział że jedziesz z punktu A do B to by Cie wysmiali. 

Nie chodzi o to że nie masz racji tylko tak jak pisałem, może poprostu ktoś Cię wprowadził w błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leszek napisał:

Nie wiem jak jest na przyczepę ale na samochód wybrałem tablice próbne i mogłem jechać bez waznego przegladu na przegląd . Nie trzeba było lawety .

Leszek a OC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC musi być zawsze i w OC musi być ciaglosc. A rejestrując auto z zagranicy (krajowe bez przeglądu chyba też) masz możliwość pobrania próbnych tablic (czerwonych) które tam są ważne jakiś okres i możesz się na nich poruszać m. in na przegląd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maras napisał:

Leszek a OC ?

Z tego co wiem tablice próbne wykupuje się razem z OC na okres ważności tablic. Przynajmniej kiedyś tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.