Skocz do zawartości

Będkowice Pod Sokolicą Brandysówka


sebka34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

28 minut temu, sebka34 napisał:

A są po drodze jakieś ostre zjazdy lub duże wzniesienia ?

Wjeżdżali różnymi zestawami i kamperami więc się da, czy ostre to każdy oceni inaczej. Moim zdaniem nic strasznego. Zerknij na gogle maps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bw81 napisał:

W tej okolicy nie znam innego kempingu.

Kiedy poszerzyli ten mostek?

 

Do sklepu tylko i wyłącznie samochodem

dlaczego tylko samochodem? Ja byłem wielokrotnie zarówno pieszo jak i rowerem. Najbliższy sklep ok. 2 km w Łazach, więc i spacerek można zrobić jak się komuś nie spieszy. Wyjeżdżać autem i przepychać się przez tłumy ludzi, trochę wątpliwa przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jadę na mapie google samochodem z Olkusza na Łazy z Łaz na dolinę będkowską i jestem  przerażony szerokością tej  drogi. Jest możliwe wyminięcie się dwóch pojazdów ?rozczepieniem zestawu by się złamać się nie boje lecz ta droga w tym lesie mnie przeraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lokalizacja kempingu jest okey ale na tym pozytywy się kończą.Toalety kompletna porażka!!!Wjazd na kemping nie sprawia problemu jeśli nie przyblokują go samochody parkujące na drodze.Byliśmy tam pod  koniec kwietnia zeszłego roku i raczej nic się nie zmieniło od tego czasu.Pierwszy i ostatni raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebka34 napisał:

Tak jadę na mapie google samochodem z Olkusza na Łazy z Łaz na dolinę będkowską i jestem  przerażony szerokością tej  drogi. Jest możliwe wyminięcie się dwóch pojazdów ?rozczepieniem zestawu by się złamać się nie boje lecz ta droga w tym lesie mnie przeraża.

Przejechałem tam swoim zestawem i nic nie uszkodziłem. Buda z dyszlem ok 6 m + Grand Vitara, pewnie ze 4 metry.  Nie musiałem się łamać jakoś szczególnie na mostku. Fakt, przyjechałem o 12 w nocy ale wyjeżdżałem w niedzielę po południu, w tabunach ludzi na drodze (czerwiec i piękna pogoda). Wszyscy byli wyrozumiali i się usuwali, zarówno piesi jak i samochody. Nie demonizujmy.

10 minut temu, Timo napisał:

Ogólnie lokalizacja kempingu jest okey ale na tym pozytywy się kończą.Toalety kompletna porażka!!!

 Infrastruktura faktycznie jest słaba ale jeśli ma się samowystarczalną przyczepę lub kampera, to problemem jest tylko noszenie wody. Kran jest tylko jeden, przy wjeździe. Drugiego dnia, do mycia zaczęliśmy w końcu brać wodę z rzeczki (jest czyściutka) a tylko do picia był kanisterek ze źródlanką z kranu :] Wszystko da się ogarnąć :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie demonizujcie wjazdu tam - jest trudno, ale da się. Ja tam zestawem prawie 12 metrów wjeżdżam bez rozpinania, ale trzeba uważać :)

Co do sanitariatów - lepsze są w schronisku wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy na kempingu końcem października zeszłego roku. W weekend sporo ludzi, auta parkowanie wzdłuż ulicy, bardzo ciasno przez co dojazd na kemping utrudniony. Na nasze szczęście opuszczaliśmy kemping w dzień powszedni. Sama miejscówka bardzo urokliwa. Jeśli lubisz jeździć na rowerze to koniecznie zabierz. Pewnie jeszcze kiedyś odwiedzimy to miejsce... 

Edytowane przez Piotrn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię kocham jazdę na rowerze ale samemu cisza spokój sam sobie narzucam tępo. Jadę tam z moimi rodzicami by się oderwali od miejskiego zgiełku . Więc zostaną tylko piesze wędrówki lub dojazdy autem a rowerek wezmę by do sklepu pociskać co dzień rano po bułeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.