Skocz do zawartości

Będkowice Pod Sokolicą Brandysówka


sebka34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bajeczne miejsce. Infrastruktura słaba ale nie o to w tym chodzi. To przecież pole namiotowe, a nie kemping :-]

Położenie fantastyczne, poranny widok na Sokolicę - bezcenny.

Minus - dużo spacerujących ludzi w weekendy, zwłaszcza w niedzielę :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś w sieci różne opinie w większości negatywne. Ale skoro panowie tak twierdzicie to musi tak być. Ludzie się zmieniają widocznie gospodarze też się zmienili na lepsze. Jadę w to miejsce 1 kwietnia na tydzień więc chciałbym wiedzieć coś o tym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze rzeczy które musisz wiedzieć o dolinie będkowskiej to to że po pierwsze ciężki jest wjazd na kemping. Z długą przyczepą trzeba uważać bo jest wąski mostek betonowy.
Po drugie to co napisał już Kajetan weekendy a zwłaszcza ciepłe bardzo dużo ludzi.
Po trzecie wyjazd z doliny będkowskiej jest tak naprawdę trzema różnymi miejscami, ale na przykład ja ze swoją przyczepą mogę wyjechać tylko jednym miejscem. W pozostałe albo się nie mieszczę albo ograniczają mnie ograniczenia tonażowe.
Poza tym i minusami to naprawdę bardzo fajne miejsce. Pod tym linkiem masz relacje z naszego pobytu tam dwa lub trzy lata temu.
http://pozytywni.info/index.php/2016/05/31/brandysowka-20-22-05-2016/


Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy tam w październiku zeszłego roku. Miejsce urokliwe ale pozostawiające wiele do życzenia.

Trawa na polu nie skoszona. Rano i wieczorem mieliśmy przemoczone buty.

Sanitariaty - dramat. Na szczęście nie musieliśmy z nich korzystać.

Parę razy brak prądu. 

Tabuny ludzi w weekend.

Bardzo duży plus za jedzenie - prosta, bardzo smaczna kuchnia domowa.

Tygodnia bym tam nie wytrzymał...

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałem na ten temat . Aczkolwiek gospodarze podali informację że można tam wjechać nawet autobusem.

https://dolinabedkowska.pl/kontakt/

Ktoś potwierdzi te informację 

 

 

bw81 a czy w okolicy jest jeszcze jakiś kemping . Czy to jedyny 

Edytowane przez sebka34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd jest trudny zwłaszcza wyjazd ( piesi, rowerzyści, samochody jadące z góry a jest wąsko) gdy jest tłoczno, ja jechałem od miejscowości Kobylany od straży pożarnej ul. Kościuszki potem Leśną i Jurajską. Samochodem jechałem od miejscowości Łazy ale wydaje mi się że trudniej tą drogą z przyczepą by było. Miejsce urokliwe choć warunki nie wszystkim mogą odpowiadać. Sanitariaty nie są złe, ale może być ciasno jak jest sporo ludzi. Teren na polu jest mokrawy zwłaszcza po deszczu. Przy wjeździe przez mostek trzeba uważać,  jadąc z długą przyczepą trzeba ją odpiąć i manerować przed mostkiem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebka w 2013 było tam nasze pierwsze spotkanie. Miejsce urokliwe. Jest gdzie pospacerować, na rower, powspinać się... Teraz mostek jest szerszy więc nawet autobus tan wjedzie :)  . Ustaw się nie pod samą górą tylko przy rzeczce bliżej drogi będziesz miał więcej słonka :) . Polecam wejść na Sokolicę widoki piękne.

Tutaj masz linka do naszego spotkania :)  .. cóż to był za bal.. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sebka34 napisał:

Tak czytałem na ten temat . Aczkolwiek gospodarze podali informację że można tam wjechać nawet autobusem.

https://dolinabedkowska.pl/kontakt/

Ktoś potwierdzi te informację 

 

 

bw81 a czy w okolicy jest jeszcze jakiś kemping . Czy to jedyny 

W tej okolicy nie znam innego kempingu.

18 minut temu, krisio napisał:

Sebka w 2013 było tam nasze pierwsze spotkanie. Miejsce urokliwe. Jest gdzie pospacerować, na rower, powspinać się... Teraz mostek jest szerszy więc nawet autobus tan wjedzie :)  . Ustaw się nie pod samą górą tylko przy rzeczce bliżej drogi będziesz miał więcej słonka :) . Polecam wejść na Sokolicę widoki piękne.

Tutaj masz linka do naszego spotkania :)  .. cóż to był za bal.. :)

 

Kiedy poszerzyli ten mostek?

 

5 minut temu, sebka34 napisał:

A jak że sklepami spożywczymi są gdzieś w okolicy ?

Planuje wjechać od strony Łazów z opisu gospodarzy wynika że ta droga dojazdowa jest najlepsza 

Do sklepu tylko i wyłącznie samochodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, bw81 napisał:

Kiedy poszerzyli ten mostek?

W 2016 był już nowy ale cokoły są niebezpieczne dla przyczep

P1050936.thumb.JPG.814c52d3dc36cdede223f85a49e46bac.JPG

 

7 minut temu, bw81 napisał:

Tak czytałem na ten temat . Aczkolwiek gospodarze podali informację że można tam wjechać nawet autobusem.

dojechać dojedzie ale na pole to nie wiem czy się wyłamie na mostek.

Widoki wspaniałe  

P1050941.thumb.JPG.5718270c9f097a6c9d66bd7c1e3a3961.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebka34 Wybierasz się z rowerem, planujesz jakieś przejażdżki?
Najbliższy Camping jest koło Ojcowa, nigdy tam nie byłem, przejeżdżałem tylko:

https://www.openstreetmap.org/search?query=będkowice#map=16/50.2168/19.8161
https://www.google.pl/maps/@50.2158316,19.8145611,3a,75y,66.83h,85.37t/data=!3m6!1e1!3m4!1sTrwPKfy1M7kIqOjVXi3YVw!2e0!7i13312!8i6656

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wjechałem i wyjechałem nie rozpinając zestawu ale trwało to długoo.

Problemem nie był sam mostek tylko samochody zaparkowane przed nim.

Tak czy siak byliśmy tam po raz pierwszy i ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.