Skocz do zawartości

Pomysły na majówkę (z rowerami)


Łza Włóczynutka

Rekomendowane odpowiedzi

Majówka w tym roku znów wybitnie długa (9 dni), szukam inspiracji na wypad z dzieckiem (4l) i rowerami. Jak wiecie Lubie raczej tereny pofałdowane, nad morzem na plaży wytrzymuję jakieś max 45 minut ;) Bez większych problemów możemy skoczyć nawet jakieś 1200 km od Krakowa. Chętnie posłucham pomysłów. A Wy gdzie się wybieracie?

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Alpen Adria była w zeszłym roku, Dunaj zostawiam na emeryturę bo tam jest śmiertelnie płasko. Choć pewnie jak sił będiz ebrakować to kupię e-bike i i tak będę śmigał po góskich szlakach ;)

Chodzi mi po głowie Chorwacja, bo nigdy tam nie byłem. Góry jakieś tam mają, ale odpycha mnie jej (przepraszam za wyrażenie) mainstream'owość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Paweł Worach napisał:

XXIII ZLOT KARAWANING.PL NIEDŹWIADY MAŁE K/ LICHENIA :)

SPOKOJNIE NA ROWERKACH BĘDZIECIE MIELI GDZIE POŚMIGAĆ :)


Pewnie fajne towarzystwo i nie byłem tam nigdy. I to chyba wszystkie zalety tego miejsca z mojego punktu widzenia. Ale tam jest przerażająco płasko ;) My się boimy takich płaszczyzn ;) Musimy mieć coś mocno pofałdowanego a najlepiej jakieś turnie i granie w zasięgu wzroku ;) Więc odpada w preselekcji ;)

 

@Czech bardzo trafny wybór. Byłem tam już: w dolinie Sanu przepiękne drewniane cerkwie (np Ulucz i pokrewne). Forty przemyskie gdzieniegdzie nieźle stromo ;)  Polecam.

9 godzin temu, iwona2914 napisał:

My planujemy w góry z racji tego że morze pod nosem  jechać do Szklarskiej Poręby ,Karpacz i może Czechy :) 

Tam jestem co roku, w pierwszy weekend sierpnia, na OTGPS. Bardzo fajne tereny, Pomimo, że góry są solidne i wyglądają z dołu nieprzystępnie dla cyklistów - prawie wszędzie da się wjechać rowerem asfaltem, w najgorszym wypadku utwardzoną drogą - pozostałości sprzed wojny, gdy z jakichś przyczyn wszędzie tam, na każdy szczy zbudowano jakąś drogę. Dziś są wykorzystywane do transportu do schronisk no i jako szlaki rowerowe. Myślę, że będziecie mieć udany wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2018 o 10:56, dudek_t napisał:

śmiało możesz jechać

Chyba tak zrobię.
Moja znalazła coś takiego: http://rowers.pl/675/parenzana-szlakiem-kolejki-waskotorowej/

A ja to:
http://www.istria-bike.com/en/multimedia/brochures

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podłączam się pod temat.. Myślę i myślę i chyba nic nie wymyślę... Ruszam na majówkę z żoną i dwojką maluchów (4 i 2l ) Myślałem o Mazurach - może ktoś ma jakieś sprawdzone pola! 

Pomóżcie bo brak pomysłów. - startuję z Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA z racji bliskości polecam jeszcze prawie dziki Beskid Niski najlepiej na dziko lub u jakiegoś gospodarza za drobne.na rowery ideał (mam nadzieję ze tez tam będę bo zona chce do Bałtowa ) czyli na razie faza wojny dyplomatycznej.Pozdrawiam

Edytowane przez paulus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BN to mam zdjeżdżony wzdłuż i wszerz, w górę i w dół. Robiłem to zanim to stało się modne i zanim te wszystkie wspaniałe leśne dziurawe szutrówki wyasfaltowano. Niejeden łańcuch tam rozciągnąłem.. ;) Dziki to on był 15 lat temu. Teraz to już tylko popłuczyny z dzikości. Nawet łąki wykoszone albo poogradzane. Takiego BN jak kochałem już nie ma.

To se ne vrati.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.