Skocz do zawartości

Majówka 2018 na Węgrzech


Diana 176

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, gofer napisał:

Konrad a powiedz mi
w zeszłym roku w Berek rozpoczęli budowę, lub remont/rozbudowę czegoś (nam wydawało się, że restauracji) w okolicach fastfoodów. Co tam powstało?

Pewnie piszesz o nowej knajpie, faktycznie wyglada na coś nowego

troche wyższy poziom niż basenowe fastfoody

 

Dzis Węgrzy się pakują wiec powinno przybyć trochę wolnego miejsca 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 minuty temu, konrad_b napisał:

Pewnie piszesz o nowej knajpie, faktycznie wyglada na coś nowego

troche wyższy poziom niż basenowe fastfoody

 

to gdzieś tu. z tyłu jakby starej restauracji basenowej

berek am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gofer napisał:

to gdzieś tu. z tyłu jakby starej restauracji basenowej

berek am.jpg

To będzie to. 

Wejscie jest z basenów i z ulicy wiec można wieczorem wyskoczyć 

maja lody i jedzenie od sałatek po dania obiadowe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2018 o 09:00, Wojtek N napisał:

Moim zdaniem na krotki wypad - ekstra. Sanitariaty ok (od niedawna nowe), kemping na terenie basenów - dla mnie to mega atut (mamy małe dzieci), basenów też jest kilka - każdy coś znajdzie dla siebie, plac zabaw i duże szachy (moje dzieci je uwielbiają ). Kasa za dzień coś około 100zl za 2+2 kemping +auto. No i niedaleko Tokaj;)

Wojtek a powiedz mi jak wyglada to teraz z miejscem wolnym? może  jednak dojedziemy tylko do Sarospatak. na stronie 2+2 to ponad 170 zł 
http://vegardofurdo.hu/pl/campingu/
jest podłączenie do prądu?

 

Edytowane przez gofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem przejazdem na jeden dzień w Sarospataku .Miejsca na kempingu dużo ,baseny jeszcze nie przygotowane do sezonu .
Czynny był tylko ten z ciepłymi wodami i ten pływacki (jeszcze pod zimowym namiotem). Ceny poszybowały w górę i tak jak w tamtym roku płaciłem za dwie osoby coś ponad 6000 f    to teraz zapłaciłem  7750 f  . Żadnych zniżek ,mimo iż nic nie czynne . Dla dzieci nic nie czynne .Obecnie jesteśmy w Berekfurdo . Wszystkie baseny czynne włącznie z tymi dla dzieci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, leszek napisał:

Wczoraj byłem przejazdem na jeden dzień w Sarospataku .

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Wszystko więc jasne. Do zobaczenia za 2 dni w Berek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Diana 176 napisał:

polecam pobliski Karcag ... spokojnie.

Wiem Diana. Jednak to tak krótka przerwa i dzieciaki miałyby trudny powrót do szkoły po takim odwyku.
Tutaj potrzeba im hałasu, gwaru, pisku jak na przerwach pomiędzy lekcjami

Karcag odwiedzimy na pewno na lody (mam nadzieję, że są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Karcagu są tylko 2 baseny termalne i jeśli chodzi o hydromasaże, to nie ma prawie nic. W porównaniu do Berek to dzień do nocy. Dla mnie niska cena nie rekompensuje tych różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko o stan dróg:

- czy od zjazdu z trójki (droga wzdłuż autostrady Miskolc-Budapeszt) w Mezokovesd przez Tiszafured do Berek, są jakieś niespodzianki na drodze - zwężenia, wyjątkowe dziury, roboty, etc.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, piterek napisał:

W Karcagu są tylko 2 baseny termalne i jeśli chodzi o hydromasaże, to nie ma prawie nic. W porównaniu do Berek to dzień do nocy. Dla mnie niska cena nie rekompensuje tych różnic.

Dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zulos napisał:

Pytanko o stan dróg:

- czy od zjazdu z trójki (droga wzdłuż autostrady Miskolc-Budapeszt) w Mezokovesd przez Tiszafured do Berek, są jakieś niespodzianki na drodze - zwężenia, wyjątkowe dziury, roboty, etc.???

Miejscami droga kiepska, trzeba powoli się przeturlać

Poza tym spokojnie, bez utrudnień 

Uwazaj na policję, dziś suszyli na 34 przy wyjeździe z Tiszafured, ale Węgrzy migają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, piterek napisał:

W Karcagu są tylko 2 baseny termalne i jeśli chodzi o hydromasaże, to nie ma prawie nic. W porównaniu do Berek to dzień do nocy. Dla mnie niska cena nie rekompensuje tych różnic.

I co z tego że dwa baseny ? z ilu korzystasz ? w Bereku może jest więcej ale przecież to ta sama woda. A czy w Bereku sa lepsze masaże to bym się spierała, myślę że trzeba tu być i skorzystać a nie pisać  w ciemno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2018 o 09:45, martini44 napisał:

a co  takiego fajnego jest  w Berekfurdo ??  dwie krótkie zjeżdżalnie ze zdjęcia  ??  

Dokładnie.... ale jak ktoś ma dzieci to jakaś atrakcja. Na majówkę był tam tak taki tłok że z hydromasażu to chyba jednostki skorzystały a w Karcagu masaże czekają na chętnych ale coś za coś. Pytanie tylko dlaczego tyle załóg nagle z Bereka przyjechało do Karcagu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.