Skocz do zawartości

Polskie morze 13.07 - 28.07


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, pierwszy raz od dobrych paru lat planuję spędzić urlop nad polskim morzem, termin mam już ustalony więc pozostaje jedynie wybór miejsca i rezerwacja. 

Wstępnie startujemy w piątek 13.07 i wracamy w sobotę 28.07. Tak, aby mieć dzień na zaklimatyzowanie się po wolnym ;) 

Padło na camping Ambre w Łebie. W zestawie jest nas 2+2♀ (3 i 6 lat) + łobuzowaty Jack Russell.  

Fajnie byłoby wybrać się większą ekipą, więc chętnych w tytułowym terminie serdecznie zapraszam. :) 

 

Zrzut ekranu 2018-03-13 o 00.18.59.jpg

Edytowane przez Adam J (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj Adam J

Kierunek wyjazdu na urlop  do Łeby  bardzo dobry  bo to otwarte morze  a nie  zatruta  Zatoka Gdańska  ,mieszkam w Gdańsku więc wiem co mówię . Do Łeby jeżdżę od 2 lat parę razy w sezonie  na krótkie  wypady  parodniowe  na kemping InterCamp84  - polecam  kemping bardzo duży  zawsze są miejsca  ,sanitariaty  luksus , ciepła woda  w kranie i pod prysznicem bez ograniczeń . Zalety kempingu to: blisko plaży  , blisko do  początku  trasy na wydmy  i dla mnie  najważniejsze blisko do portu gdzie mogę  kupić ŚWIEŻE  ryby prosto z kutra  np. kg flądry 3zł . dorsz -10zł .

A tak przy okazji jadąc nad polskie morze  proponuje zatrzymać się  w Drzewiczu  koło Swornych Gaci  w Borach  Tucholskich nad rzeką Wdą  naprawdę  warto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba nie za bardzo w odpowiednim miejscu. Tu chyba było by mu lepiej    http://forum.karawaning.pl/topic/23096-bałtyk-sezon-letni-2017-kto-gdzie-kiedy/   

Inter Camp84 blisko morza. Faktycznie każdy ma inne pojęcie bliskości . Jednak z tego kempingu do morza to coś około kilometra. Co do reszty, to pełna zgoda.Chociaż pamiętam ten kemping z czasów jak był na nim ogromny plac zabaw, basen dla dzieci korty tenisowe i nawet najazdy do remontu samochodów, ale to bardzo dawne czasy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, pierwszy raz od dobrych paru lat planuję spędzić urlop nad polskim morzem, termin mam już ustalony więc pozostaje jedynie wybór miejsca i rezerwacja. 
Wstępnie startujemy w piątek 13.07 i wracamy w sobotę 28.07. Tak, aby mieć dzień na zaklimatyzowanie się po wolnym  
Padło na camping Ambre w Łebie. W zestawie jest nas 2+2♀ (3 i 6 lat) + łobuzowaty Jack Russell.  
Fajnie byłoby wybrać się większą ekipą, więc chętnych w tytułowym terminie serdecznie zapraszam.  
 
5aa70b00ea20d_Zrzutekranu2018-03-13o00_18_59.thumb.jpg.639bb10b2acc78d6de99683be5e4edc9.jpg
Hejka mamy do Łeby 26 km więc nas nie bawi w sezonie ten tłum ludzi ale jak coś chętnie się spotkamy by poznać. My nad morze jeździmy do Rowów miejsce super, atrakcje jak w Łebie tętnia do późnej nocy a najważniejsze mniej ludzi i nie ma tyle młodzieży bardziej spokojnie pozdro

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, iwona2914 napisał:

Hejka mamy do Łeby 26 km więc nas nie bawi w sezonie ten tłum ludzi ale jak coś chętnie się spotkamy by poznać. My nad morze jeździmy do Rowów miejsce super, atrakcje jak w Łebie tętnia do późnej nocy a najważniejsze mniej ludzi i nie ma tyle młodzieży bardziej spokojnie pozdro

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Iwona, a masz może jakąś godną polecenia miejscówkę w Rowach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwszy termin to najbliższy poniedziałek wakacje tak ok 15 lipiec 

W dniu 27.03.2018 o 18:14, Dawid&Klaudia Mrozik napisał:

Witam. My wibierqmy się od 14.07 do 22.07 do Mielna na camping u Doroty. Wibierqmy się ktoś tam. Pozdrawiam

hej. Byliście już na tym kempingu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, OlekOla napisał:

Pierwszy termin to najbliższy poniedziałek wakacje tak ok 15 lipiec 

hej. Byliście już na tym kempingu ?

Hej. Nie nie byliśmy znaleźliśmy na necie ciekawa ofertę i czytalismy opinie i każdy chwalił to miejsce więc po pozytywnych komentarzach wybieramy się i sprawdzimy miejsce. :D. A wy gdzie się wybieracie na wakacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym kempingu w zeszłym roku na weekendzie Majowym. Jedziemy kawałek dalej bo do Gąsek kemping u Genia  w te Majówkę też jedziemy do Gąsek kemping z własnym wejściem na plaże   bar stołówka sklep Rewelacja przez duże R 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.