Skocz do zawartości

Przyczepa Burstner Ventana Avantgarde na umowę kupna-sprzedaży


Darenka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie bardziej niepokoją te wkręty na prawym boku, nad napisem Ventana, co to i poco :hmm: i jakoś nie ma zdjęć mebli prawej strony.
To są jakieś klipsy. Ale znalazłem identyczną jak nie ta sama tylko taniej i w Białogardzie

https://m.olx.pl/oferta/burstner-ventana-400-dmc-1000-kg-CID5-IDpQOs5.html

Też ma klipsy i ten pas z tyłu. Przy 400st.


Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ventanę i na prawej ścianie były napy do fartucha, szary pas na tylnej ścianie  to też oryginał.

Bardziej  zastanawia mnie nieotwierane przednie okno na lewej ścianie - ventany mają wszystkie okna otwierane.

Podczas poszukiwań przyczepy dla siebie sprawdzałem ventany o DMC 1000 KG i realnie na wadze wychodziło 0 kg ładowności - na tą kwestię radzę zwrócić uwagę.

Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, klonik058 napisał:

To są jakieś klipsy. Ale znalazłem identyczną jak nie ta sama tylko taniej i w Białogardzie

https://m.olx.pl/oferta/burstner-ventana-400-dmc-1000-kg-CID5-IDpQOs5.html

Też ma klipsy i ten pas z tyłu. Przy 400st.


Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

Fakt,identyczna budka z tym,że ogłoszenie stare jest z listopada 2017.

5 minut temu, Radi napisał:

Miałem ventanę i na prawej ścianie były napy do fartucha, szary pas na tylnej ścianie  to też oryginał.

Bardziej  zastanawia mnie nieotwierane przednie okno na lewej ścianie - ventany mają wszystkie okna otwierane.

Podczas poszukiwań przyczepy dla siebie sprawdzałem ventany o DMC 1000 KG i realnie na wadze wychodziło 0 kg ładowności - na tą kwestię radzę zwrócić uwagę.

Radek.

Co do okna się nie wypowiem,więcej będę wiedział w środę na ten temat.

Natomiast co do mas to handlarz podał mi masy budki:

DMC 1000 kg

MW 820 kg

Bardzo szczery jest że mną,bo nawet podał mi dokładną datę zarówno rejestracji w kraju 26.01.2018 r. jak i pierwszej rejestracji 15.09.1998 r.

Pozostaje tylko problemowa kwestia spisania mowy na jego mamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



To możliwe,poza tym popatrz na tylną ścianę budki i szary pas pod oknem,tam gdzie jest napis 400 TS.
Oglądałem te budki w tej wersji na YouTube i tam żadna owego pasa nie ma!
Też mi wygląda to na jakieś maskowanie.


Mają pas. To normalne.478d59a2831d49ab04ae817454745df4.jpg073264efe91e0aaaba788b9961f22fc1.jpgefcb1b0a757a8c7ccbd8ff7514456617.jpg

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, klonik058 napisał:


 

 


Mają pas. To normalne.478d59a2831d49ab04ae817454745df4.jpg073264efe91e0aaaba788b9961f22fc1.jpgefcb1b0a757a8c7ccbd8ff7514456617.jpg

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

 

No,to mnie uspokoiłeś tymi zdjęciami ściany tylnej.

Teraz, Radi napisał:

Co do mas podanych przez sprzedającego to są to dane z tabliczki, natomiast rzeczywistość na wadze była zupełnie inna -  ja profilaktycznie radzę zważyć przed zakupem ☺

Przed ewentualnym zakupem podjadę z nią na wagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Radi napisał:

Bardziej  zastanawia mnie nieotwierane przednie okno na lewej ścianie - ventany mają wszystkie okna otwierane.

"nie wiem ale się wypowiem..." - typowa polska przypadłość... podasz źródło na którym oparłeś tą teorię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, seteman napisał:

"nie wiem ale się wypowiem..." - typowa polska przypadłość... podasz źródło na którym oparłeś tą teorię?

może źródłem jest zdanie poprzednie?  Pytanie tylkoc zy dla niektorych źróðłem wystarczającym...

Edytowane przez forscher (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napy są pod niebieskim paskiem do fartucha. Bo po co by  były drugie napy w połowie wysokości przyczepy na drugi fartuch w jakim celu ?

Coś jest nad aluminiową listwą nad przednim oknem albo zalegający brud albo ?

Zwróć uwagę jak będziesz oglądał w realu czy ściana ta z drzwiami się nie rozchodzi w miejscach łączenia się ścian w środku , w narożnikach wewnętrznych .

Edytowane przez sebka34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, seteman napisał:

"nie wiem ale się wypowiem..." - typowa polska przypadłość... podasz źródło na którym oparłeś tą teorię?

Czytaj ze zrozumieniem. 

Miałem ten model, szukałem tego modelu i nie spotkałem się z nieotwieranym oknem.

Sprzedajesz taki model z nieotwieranym oknem i coś Ci doskwiera w moim twierdzeniu? Masz jakąś wiedzę w temacie tego modelu - to się podziel.

Jeśli szukasz zaczepki - to nie ten adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.