Skocz do zawartości

Zakup przyczepy 2+ dwójki dzieci


Maciej12

Rekomendowane odpowiedzi

Remont zgniłej przyczepy ( jeśli ma być remontem a nie maskowaniem ) to niestety nie naprawa blacharki w aucie. Wyjdzie drogo i potrwa długo. Chyba że masz warunki, umiejętności i czas - wówczas wyjdzie taniej, ale potrwa bardzo długo :D.

 

7 godzin temu, PLopaPL napisał:

... wszyscy na forum piszą tak, jakby to ich budki były chodzące cuda, tak samo jak auta w każdym ogłoszeniu ;)

bach, czekam na hejty

Może moja to nie cudo, ale jest szczelna i żadnych oznak zgnilizny ( jak do tej pory ) :D. Wyjeździłem jednak za bestią kilka tys. kilometrów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak połowa osób twierdzi że za 10k zł nie można kupić dobrej przyczepy , to co ja mam powiedzieć jak moja poprzednia przyczepa kosztowała jak dobrze pamietam 4.5k zł , i były w stanie perfekt , miała jeden problem z wodą , długo to naprawiałem ale , wkońcu się udało . Moge z reka na sercu powiedzieć że była lepsze od mojej obecnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam modelu samochodu, który nie ma jakichś problemów technicznych - nawet nowe modele

myślę, że z przyczepami jest podobnie. W każdym modelu jest coś nie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega trzy lata temu kupiłem nową cepkę i po około 1,5 roku spadły mu szafki wcale nie były załadowane ciężarem reklamował to diler powiedział że przyczepy nie są przystosowane do jazdy po polskich drogach. I reklamacja nie została uznana. 

Czasami lepiej kupić starszą przyczepę za mniejsze pieniądze i lekko naprawić dostosować pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie kupiłem starszą za małe pieniądze, ale naprawiać nie mam co - bo zdrowa jak rydz, za to dostosowanie pod siebie bije rekordy. Już wydałem więcej jak przyczepa kosztowała,  a końca nie widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sebka34 napisał:

przyczepy nie są przystosowane do jazdy po polskich drogach. 

A co ludzie jeszcze mają do polskich dróg? Z małymi wyjątkami drogi są równe i ładne. A małe wyjątki są wszędzie, i w polsce i w niemczech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jacekzoo napisał:

A co ludzie jeszcze mają do polskich dróg? Z małymi wyjątkami drogi są równe i ładne. A małe wyjątki są wszędzie, i w polsce i w niemczech 

Chyba mało jeździsz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, andross napisał:

Chyba mało jeździsz. 

Ale akurat ma rację. Jedynie niektóre drogi gminne i powiatowe mogą pozostawiać wiele do życzenia. Ale na przestrzeni lat zrobiono naprawdę tak wiele, a niektórzy zapomnieli już chyba co było 10 czy 20 lat temu.

Ale naprawdę wystarczy wybrać się np na Słowację bądź do Węgier aby zobaczyć jak kiedyś wyglądały nasze drogi i jaka jest dziś różnica :)

13 godzin temu, sebka34 napisał:

Kolega trzy lata temu kupiłem nową cepkę i po około 1,5 roku spadły mu szafki wcale nie były załadowane ciężarem reklamował to diler powiedział że przyczepy nie są przystosowane do jazdy po polskich drogach. I reklamacja nie została uznana. 

A co to za dealer, który sprzedaje przyczepy nieprzystosowane do jazdy po naszych drogach? To jakim cudem wydał homologację niezbędną do rejestracji pojazdu i dopuszczenia pojazdu do poruszania się po naszych drogach? :D 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz jak to jest jak wchodzisz do salonu z reklamówką forsy to traktują cię jak Boga a jak idziesz z reklamacją to najchętniej drzwi by zamknęli przed tobą. Takie życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.