Skocz do zawartości

Wiosenne wietrzenie domków, Ciechocinek 13-15.04.2018


Rekomendowane odpowiedzi

Irek nie mam zamiaru nikogo zniechęcać...wręcz przeciwnie SERDECZNIE ZAPRASZAM :)

Sam pamiętam mój pierwszy "zlot" Naszej Braci w Grudziądzu dwa lata temu

Ale OK jezeli ma być trochę bardziej poważnie to kilka szczegółów:

Spotkanie będzie w Ciechocinku :) Miejsce zoztało ustalone na ostatnim knajpowym. Główny argument był taki że w Ciechocinku jest bardzo fajna sala w której bedzie można posiedzieć w razie niepogody (tego nie moge sam potwierdzić bo nigdy w tym miejscu nie byłem...ale wierzę pozostałym :) ). Zazwyczaj na tych spotkaniach nie ma z góry ustalonej agendy. Jeni siedzą prze swoich cepkach, inni spacerują, a inni jadą na wycieczkę rowerową, a jeszcze inni opiekują się dziećmi. Generalnie formuła spotkania jest bardzo luźna, nikt nikogo do niczego nie zmusza ;). Wieczorami zazwyczaj wszyscy biesiadują w jednym miejscu lub tworzą sie małe podgrópy. W czasie całego zlotu zazwyczaj gotujemy wspólną zupę (jest duży gar, który ma na stanie, przechodnio, ktoś z Naszej Braci).

Reasumując: Marek przyjeżdżaj. Na pewno poznasz wielu fajnych ludzi i bedziesz się super bawił i poznaszwiele fajnych osób! 

Edytowane przez Jaśki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Jaśki napisał:

Aaaa i jeszcze jedno...domki będą się wietrzyć...bo ich właściciele będą spożywać wodny roztwór alkoholu etylowego (ew. troche rdzawy) :-]

To nie będzie inhalowania płucek aerozolem powietrznym nasyconym solami i jodem, pochodzącym z tężni ???????

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem. Ja w piątek będę jeszcze w pracy...ale postaram się wyjść szybciej... myślę że około 13 może 14. To wychodzi około 3 godziny chyba z przyczepką jazdy


Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o czas jazdy z przyczepką to mi zawsze sprawdza się przelicznik 

Ilość kilometrów = ilość minut 

Oczywiscie nie jade autostradą bo nie chce mi się płacić 70 pln tylko po to aby być 15 minut wcześniej

PS

My tez jedziemy z Rumi...ale jeszcze nie wiem o której bedziemy startować...i zapewne pojedziemy razem z Kruszonami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarekGdynia napisał:

Jedzie ktoś tu z trójmiasta???

 

Cześć

My jesteśmy z Gdańska .

Jedziemy w piątek . Będę jechał tak jak Jaśki starą jedynką ( czyli 91 ) . Przez Toruń lub Łysomice . O której , nie wiem . Wszystko zależy od pracy . Do zobaczenia w Ciechocinku .

Edytowane przez maćki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.