Skocz do zawartości

Uszczelnienie listwy maskującej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponieważ moja przyczepka sprawuje się całkiem nieźle, postanowiłem ją trochę odnowić. Na myśli mam malowanie ścian zewnątrz (podkład epoksydowy i na to poliuretan) - zaplanowałem malowanie wałkiem. Jednak aby to zrobić ładnie, zdemontuję wszystkie listwy maskujące, i tu mam pytanie. Ponieważ mam wstręt do babrania się z wszelkiej maści silikonami, sikaflexami czy akrylami, poszukuję jakiejś alternatywy uszczelnienia tych listew aluminiowych (chodzi o te wszystkie płaskie listwy na pionowych ścianach). Pomyślałem o czymś takim jak w załączonym linku. Czy ktoś może już to "przećwiczył" - będę wdzięczny za wskazówki. http://allegro.pl/tasma-butylowa-1-5mm-9mm-30-butyl-kit-uszczelniacz-i7138902610.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MWYzNjkwOWYtNDJlMi00MmI2LWIzMTEtYTM5NTY4ZGU5Y2Y5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=addd1328-d66c-40cf-a195-c12e7378918e

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.