Skocz do zawartości

Wybór przyczepy dla rodziny 2+2


poziom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ta pierwsza szczególny rodzynek : Waga przyczepy - 700 ,   DMC - 750

Czyli ładowność - czapka śliwek i mokre gumowce ... no może jeszcze paczka prezerwatyw, żeby więcej dzieci nie narobić - przypadkiem z nudów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak konkretnie? To, ze są bez kibli mało mi przeszkadza, serio. Weźcie proszę pod uwagę, ze do tej pory tylko namiot i, uwaga!, w namiotach nie ma kibli. Serio.

Nawet, tak szczerze mówiąc, średnio sobie wyobrażam zrobienie przez osobę dwójki w kiblu w małej przyczepie...nie wierzę, ze nie wali w całym przybytku.

Co do samych linków. A ostatnia? Ta z alledrogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, poziom napisał:

średnio sobie wyobrażam zrobienie przez osobę dwójki w kiblu w małej przyczepie...nie wierzę, ze nie wali w całym przybytku.

Już nawet pomijając chemię to zapytam, a w domu, nawet małej kawalerce jak pójdziesz do kibla i podzielisz się stolcem, to przecież drzwi zamykasz , zrobisz swoje i po całej robocie jak jest? Wali w całej chacie? A przecież w przyczepowym kiblu drzwi masz, okno najczęściej też i wywietrznik do tego, o chemii nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, poziom napisał:

Co do samych linków. A ostatnia? Ta z alledrogo?

Prawa strona - kratka wentylacyjna w tylnim górnym rogu maskuje "coś". Czarna naklejka poniżej  przypadkiem się tam nie pojawiła. Zdjęcie poruszone, więc ciężko o detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kalapan - mieszkałem swego czasu w 2 kawalerkach (nie na raz :D) i były "nieco" większe niż te przyczepy ;). Ale może faktycznie specjalna chemia daje radę. Co nie zmienia faktu, że nie wc nie jest dla nas warunkiem koniecznym. Może go nie być.

@Cezarr - masz na myśli wszystkie, które wstawiłem, ze to ulepy?

@rumpel - dzięki, co prawda ja nic podejrzanego nie widzę, ale się nie znam. Dzięki raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie to nie wiem ale ta pierwsza to jakaś porażka, ze zdjęć nie da się zawsze ocenić czy coś jest
dobre czy nie, oczywiście są tacy ale ja jeżeli osobiście nie zobaczę to się nie wypowiadam, no chyba że jest
ewidentny kleszcz, patrze to pierwsze ogłoszenie. Musisz też pamiętać ze Twój budżet wymaga aby iść na jakiś kompromis
jaki tego już Ci nie powiem, ale ideału to raczej nie znajdziesz, co nie oznacza że wszystkie to trupy.
Trzeba cierpliwości a czasami kilku kilometrów do przejechania aby coś kupić fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, jak masz małe dzieci i ogarniesz wnętrze,plus przedsionek, to w n126 też dasz radę. Wygodniej byłoby w n126n, ale jest to towar bardziej deficytowy, a więc bardziej kosztowny.....aczkolwiek niewiele bardziej od nki. Najwygodniej byłoby w n132, ale trochę trzeba się naszukać, ale nie miałbyś problemu z niczym, nawet jak dzieciaki podrosną. Trop bardzo dobry, szukaj tylko niewiadówek.......

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.