Skocz do zawartości

Szukam przyczepy w UK lub na kontynencie - szukam osoby w celu wspólnego sprowadzenia przyczep


bakidangan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów. Od jakiegoś czasu zamierzam się z kupnem przyczepy. Po wielu dywagacjach postanowiłem zakupić coś we własnym zakresie , z myślą sprowadzenia przyczepy z Holandii bądź UK. Dlaczego nie w Polsce? Mam ograniczony budżet, a chciałbym zakupić coś porządniejszego, wiadomo do lekkiego liftingu. Rodzimi handlarze nie przekonali mnie , lecz odstraszyli stosunkiem ceny do stanu. Wiadomo wszyscy chcą zarobić, ja jednak nadwyżkę chciałbym włożyć w przyczepę. Wiadomo koszty sprowadzenia się liczą więc szukam osoby, która myśli podobnie i ewentualnie też chciałaby zakupić przyczepę, wtedy można byłoby sprowadzić je transportem dedykowanym dzieląc koszty na pół. Jestem z okolic Rzeszowa, może ktoś jest z tych rejonów i również szuka takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz nic porządnego taniej niż w polsce, nie mówię że w polsce są porządne :) generalnie za ładną budę trzeba dać z 30% wiecej jak u nas i to golasa, a u nas masz często wyposażenie typu przesion czy inny drobny szpej. Tak to wygląda w danii, w nl myślę że wiele lepiej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem nadzieję, że tam znajdę lepsze perełki:) Porównuje to trochę do rynku aut, sprowadzone, często są ogołocone z dodatkowego osprzętu i wiadomo z marżą:) Z ofert komisów online w UK i NL w zasadzie nie ma dużego wyboru, w ogłoszeniach są raczej nowsze i droższe modele. Dlatego miałem nadzieję , że na miejscu znajdę coś lepszego, w końcu handlarze biorą u źródła. Ale opcja z naszego rynku od właściciela też jest opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w tym momencie jedyna opcja to znaleźć w necie kilka sztuk we względnie niedużej odległości od siebie, zaklepać i wtedy można jechać. Ja tak w de auta dla siebie kupowałem, ale 2 razy się zdarzyło że wróciłem na pusto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnych pare lat temu kiedy sprowadzałem  moją pierwszą przyczepe z holandii też miałem mocno ograniczone środki . Ale tam istnieją handlarze  którzy sprzedają przyczepy tańsze i tylko takie . Sprawa sprowadzą się do wyjazdu i poszukiwań . Wtedy kiedy ja kupowałem istniała jeszcze żółta bezpłatna gazeta ogłoszeniowa i to mi bardzo pomogło w załatwieniu sprawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.02.2018 o 14:20, bakidangan napisał:

Ochota na wojaże mija:) Inaczej jak ktoś siedzi na miejscu i wpadnie mu okazja, takie szukanie z nadzieją , że się znajdzie chyba mija się z celem:(

Właśnie w ten sposób ja kupiłem przyczepę.
Myślałem o zakupie prawie 1,5 roku. Myślałem - nie byłem nastawiony na kupno, na już. Oczywiście moje myślenie było poparte codziennym kontrolowaniem internetowych ogłoszeń. Wymyśliłem sobie, że mogę dać 25tys, szukałem więc przyczepy w okolicach 2000 rocznika. I tak po 1,5 roku trafiłem na ogłoszenie sprzedaży przyczepy, którą posiadam. Rocznik 2008 za 23 tys. Decyzja więc zapadła w minutę - telefon i po dwóch godzinach już ją ciągnąłem do domu. Piszecie, że wszystkie angielki ciekną - moja nie cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2018 o 13:56, jacekzoo napisał:

Nie znajdziesz nic porządnego taniej niż w polsce, nie mówię że w polsce są porządne :) generalnie za ładną budę trzeba dać z 30% wiecej jak u nas i to golasa, a u nas masz często wyposażenie typu przesion czy inny drobny szpej. Tak to wygląda w danii, w nl myślę że wiele lepiej nie będzie

Ja bym napisał Polsce i Danii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.