Skocz do zawartości

Remont czy lepsza przyczepa?


cxxus

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, kalapan napisał:

To akurat wiem, dlatego jak patrzę na tych wszystkich tu szukających to mi się trochę śmiać chce.Jeździć od jednego handlarza do drugiego i potem następnego, to dla mnie nieporozumienie. Przecież każdy handlarz musi zarobić, a i w cenie jego przyczepy będzie wliczone jej ściągnięcie.Na dodatek handlarze  zawsze kupują to co najtańsze żeby zarobek był większy, przecież i tak tym jeździć nie będą. Ja jak chce kupić przyczepę to biorę kasę , wsiadam do auta i jadę do Holandii, ot tak na wariata.Biorę ze sobą laptopa i szukam prywatnych ogłoszeń, oczywiście handlarzy też nie omijam. Tam można znaleźć sporo przyczep w idealnym stanie, stoi tego cholerstwa w brud.Wyjechałem w niedzielę, a we wtorek w nocy  już byłem z przyczepą u siebie na podwórku, na miejscu zrobiłem w sumie ok 500 km. Gdybym chciał, to przyczep do 10 tys. zł  ściągnąłbym  z 10 szt i to przyczep w naprawdę dobrym stanie. Oczywiście przed wyjazdem wynotowałem sobie chyba ze 4 prywatne ogłoszenia, ale i tak kupiłem inną z prywatnych rąk, bo stan jej i cena była najlepsza. I wcale nie znam ichniego języka, ale część po niemiecku, a reszta to machanie łapami i tyle.

Wszystko się zgadza, oprócz tego że przyczepa z lat około 2000nych wyjdzie 15 tyś zł. (Bo wcześniej coś takiego wyczytałem. Da się kupić za tyle w dobrym stanie, ale budę z początku lat 90tych

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz - nie napisałem "około" tylko "pod", jeśli nie dość precyzyjnie, to wyjaśniłem to wcześniej (przedział 1995-1999). Oczywiście, wszystkim chodzi już ta 20.. na przedzie, i pewnie co najmniej 2003-4 rok.

Celowo też dodałem, że "Rocznikiem nie ma się co aż tak przejmować, o wartości decyduje stan."

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za 18500 można już wyłapać 2002 rok. Może jeżeli chodzi o markę to grubo nie jest, ale ja bym ją obejrzał gdybym szukał.

https://www.marktplaats.nl/a/caravans-en-kamperen/caravans/m1247379726-caravelair-antares-440-met-vast-bed-verkocht.html?c=efb2ef4dc323389c4f92ed10afa33e3a&previousPage=lr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.