Skocz do zawartości

Poszukuję piętrusa


szymonw

Rekomendowane odpowiedzi

Adria z Białogardu juz "wyszła" w weekend. Tak więc obecnie nie ma chyba nic w PL. Będę musiał zweryfikować swoje oczekiwania, coś z Bierunia wybrać albo pojechać do DE.

Dzięki

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, szymonw napisał:

Będę musiał zweryfikować swoje oczekiwania, coś z Bierunia wybrać albo pojechać do DE.

Zamiast jechać do DE jedź lepiej do NL - tam  znajdziesz szybciej i taniej. DE do najtańszych rynków nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast jechać do DE jedź lepiej do NL - tam  znajdziesz szybciej i taniej. DE do najtańszych rynków nie należy.
Jest jeszcze DK i F

Wysłane z mojego Tapatalka



Adria z Białogardu juz "wyszła" w weekend.


Jak jest coś fajnego to raczej nie czeka długo

Wysłane z mojego Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.02.2018 o 08:47, szymonw napisał:

Adria z Białogardu juz "wyszła" w weekend. Tak więc obecnie nie ma chyba nic w PL. Będę musiał zweryfikować swoje oczekiwania, coś z Bierunia wybrać albo pojechać do DE.

Dzięki

Szymon

Wyszła do nas. Jechaliśmy z Wrocławia  do Obornik obejrzeć Dethleffs https://www.olx.pl/oferta/dethleffs-camper-lozka-pietrowe-x-3-dmc-1350-przedsionek-isabela-CID5-IDrBbph.html zdecydowanie odradzamy. Okno dachowe cieknie, aż stół zbutwiał w tym miejscu,  a sprzedawca udawał że nie wiedział. Do tego sprzedaje bez faktury, zmienia na umowie dane swoje na kupujacego, wiec umywa ręce od wszystkiego, jednocześnie podrabiajac umowę.  Będąc w połowie  drogi do Białogardu postanowilismy tam dojechać żeby obejrzeć co mają ciekawego, a mąż od 2 tyg. na tą Adrie  patrzył, czas pokaże czy wszystko ok, bo niestety mróz  nie pozwolił sprawdzić połowy rzeczy. Właśnie szukałam info o Adrii i znalazłam ten wątek :) Pozdrawiamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adria z Białogardu. "Na szybko" ją oglądałem.  Myślę, że powinno być wszystko ok. Tylko co tam z tą masą odstawili. W ogłoszeniu na początku było 1500dmc, a później 1250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pierzasty napisał:

Adria z Białogardu. "Na szybko" ją oglądałem.  Myślę, że powinno być wszystko ok. Tylko co tam z tą masą odstawili. W ogłoszeniu na początku było 1500dmc, a później 1250.

Przymierzałem się do niej ale dmc za wysokie a później zmieniło się w ogłoszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pierzasty napisał:

Adria z Białogardu. "Na szybko" ją oglądałem.  Myślę, że powinno być wszystko ok. Tylko co tam z tą masą odstawili. W ogłoszeniu na początku było 1500dmc, a później 1250.

Bo w 2004 wyczytalismy ze były 2 wersje, 1300 i 1500, to 1250 nam nie pasowało, ale tak jest w dowodzie. Dla nas lepiej, bo mamy większą możliwość przy zmianie holownika. A te 1500 miały wzmocniony stelaż, większa mase własną, ale też większą ładowność. Z toaletą sie zdziwiłam bo podobno jest ręczna spłuczka, wygląda identyznie jak ta co mam w dethleffsie elektryczna. Ciezko na razie sprawdzić bo wszystko zmarzniete... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ile macie ładowności... przy dmc 1250. Generalnie to kawał budy. Urządzeniami bym się raczej nie przejmował, na 99% działają (jeśli nie to macie sporego pecha).  Ręczną spłuczkę, uważam, że to plus. 

Najważniejsze, co by była sucha.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pierzasty napisał:

Ciekawe, ile macie ładowności... przy dmc 1250. Generalnie to kawał budy. Urządzeniami bym się raczej nie przejmował, na 99% działają (jeśli nie to macie sporego pecha).  Ręczną spłuczkę, uważam, że to plus. 

Najważniejsze, co by była sucha.

Masa wlasna 1020, czyli 230 kg. Teraz mielismy MW 900 DMC 1100, więc podobnie, a to ile była przeważona nikt nie wie :) w tej Adrii generalnie mniej miejsca w szafkach, chociaż dłuższa od naszej starej o 1m.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2018 o 15:51, szymonw napisał:

Ok. 

Mobile.de znam

Autoscout24.de tez 

caravans.nl takze. 

Jakies inne dobre strony z DK i NL ?

 

Pozdrawiam

Szymon

Ja jak szukalam patrzyłam na rozklady w przyczepach na tej stronie https://www.dba.dk/, tam jest pełno z piętrowymi łóżkami. Co do Białogardu to pojechaliśmy tam tylko dlatego, że znajomi z forum tam kupili i bardzo polecali. Zresztą oni dużo przyczep sprzedają przez telefon. Sami byliśmy świadkami, mają renomę :) Podobno można się tam nawet dogadać i coś znajdą i ściągną na zamówienie. Może tak spróbuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.