Skocz do zawartości

Poszukuję piętrusa


szymonw

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Poszukuję piętrusa w przedziale ~30K 

Wydaje mi się że ideałem była by Adria Altea 502dk

Niedawno w Center-camp była  taka ale jak podjechalem to już niestety nie było.

Znalazłem na Olx coś takiego.

Czy ktoś może oglądał już tą Adrię?

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-altea-502-dk-okazia-super-cena-zadbana-przyczepa-dmc-1300kg-ID6yWqsL.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Ewentualnie coś podobnego do polecenia?

Zależy mi na piętrusie, z DMC w granicach 1300-1400, niezbyt duże. Dzieci są małe, w domu też spią na piętrowych łóżkach. 

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzieki. Widzialem te juz na OLX. Problemem dla mnie jest jechanie do Bialogardu ze slaska aby tylko wejsc i wyjsc, a takie ryzyko istnieje. Jezeli ktos widzial juz ta Adrie od Pani Aleksandry i ma jakies opinie to bede wdzieczny.

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tego Burstnera  http://www.przyczepykempingowewiorek.pl/przyczepa/flipper-burstner-1112

Sucha, nic nie wypachnione, żadnych zacieków wewnątrz. Kupiłem u nich swoją przyczepę.
Widziałem na forum trochę złych opinii o tej firmie ale ja mam same pozytywne wrażenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównując wiórek do Oli to u niej można brać w ciemno w porównaniu do śmietnika we wiórku

oczywiście że zawsze trzeba sprawdzić, choćby żeby sie potargować , ale u Oli nie widziałem jeszcze niczego co było by wpadką (a oglądałem przynajmniej połowę z ich oferty z ostatnich trzech lat)  

45 minut temu, Orzech napisał:

Widziałem na forum trochę złych opinii o tej firmie

ja nie widziałem żadnej pozytywnej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orzech napisał:

Oglądałem tego Burstnera  http://www.przyczepykempingowewiorek.pl/przyczepa/flipper-burstner-1112

Sucha, nic nie wypachnione, żadnych zacieków wewnątrz. Kupiłem u nich swoją przyczepę.
Widziałem na forum trochę złych opinii o tej firmie ale ja mam same pozytywne wrażenia.

 

Żartuejesz z tym wiórkiem prawda? Bo jakie masz pozytywne wrażenia? Po obejrzeniu Burnstera który się już chyba rok sprzedać nie może, i jeśli to ten Burstner o którym myślę, to jest on z przeszłością wypadkową?

 

Poczytaj opinie o J-Trans i Świat Kempingów. To wszystko jeden właściciel. Wtedy Ci się otworzą oczy.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, chris_66 said:

oczywiście że zawsze trzeba sprawdzić, choćby żeby sie potargować , ale u Oli nie widziałem jeszcze niczego co było by wpadką (a oglądałem przynajmniej połowę z ich oferty z ostatnich trzech lat)  

Przyczepa z Krakowa dzis podobno zostala sprzezdana. Tak wiec jak sie nic na dniach nie pojawi lokalnie to bede planowal wyjazd do Pani Oli. Widzialem tez inne pietrusy u niej wiec mysle ze bedzie sukces i jak beda ok to z czyms pryjade. Na poczatku nie planowalem az tak dalekiej podrozy po przyczepe ale widze ze jest to chyba norma.

Dzieki.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przyczepę w środku i nie zauważyłem nic co może ją wykluczyć. Nie jest to akurat mój rozkład więc nie leżałem pod nią, nie sprawdzałem wszystkich ścian i połączeń płyt.
Co do samej firmy - czytałem Wasze uwagi ale u mnie się to nie pokrywa. Byłem traktowany dobrze, nie czułem się naciągany, nikt mnie do niczego nie przymuszał i zbytnio nie picował. Na placu stało sporo przyczep ale oglądałem dokładniej tylko 3 które mnie interesowały. Reszta może była słaba, nie wiem. Ot to tyle z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przyczepę w środku i nie zauważyłem nic co może ją wykluczyć. Nie jest to akurat mój rozkład więc nie leżałem pod nią, nie sprawdzałem wszystkich ścian i połączeń płyt.

Co do samej firmy - czytałem Wasze uwagi ale u mnie się to nie pokrywa. Byłem traktowany dobrze, nie czułem się naciągany, nikt mnie do niczego nie przymuszał i zbytnio nie picował. Na placu stało sporo przyczep ale oglądałem dokładniej tylko 3 które mnie interesowały. Reszta może była słaba, nie wiem. Ot to tyle z mojej strony. 

Bez oglądania w środku już widać coś niepokojącego na zdjęciach akurat. Jakieś wybrzuszenie na łuku od środka. To raczej nie jest normalne.

 

No ale nie ważne. Jesteś chyba pierwszą i jedyną osobą, która chwali Wiórka. Ale nie zmienia to faktu, że jeśli ktoś już zdecyduje się tam pojechać to warto dwa razy się zastanowić nad zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sprzedajemy.pl/knaus-suedwing-530-knaus-suedwing-530-zory-2-6bea9f-nr53633112

 

Tą my chcielismy oglądać, ale sprzedawca nie chcial wysłać wiecej zdjęć. 500km to troche za daleko w ciemno. Ale układ nasz wymarzony. Mało ogólnie tego typu pietrus ów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎02‎-‎16 o 20:20, szymonw napisał:

Dzieki. Widzialem te juz na OLX. Problemem dla mnie jest jechanie do Bialogardu ze slaska aby tylko wejsc i wyjsc, a takie ryzyko istnieje. Jezeli ktos widzial juz ta Adrie od Pani Aleksandry i ma jakies opinie to bede wdzieczny.

Pozdrawiam

Szymon

szukaj raczej bliżej swojego miejsca zamieszkania .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.