Skocz do zawartości

Adria Forma 520


tmk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Zmieniły mi się trochę założenia co do pierwszej przyczepy i postanowiłem znaleźc coś w przedziale 10k pln.
Dziś byłem oglądać Adrię Forma 520 (1989) z Wejherowa - od handlarza. Cena - dałoby radę poniżej 10 000zł

Przyczepa mi przypadła do gustu - wygląda całkiem sensownie jak na swój wiek i cenę (widziałem młodsze i 2x droższe w gorszym stanie).

Z pewnością jest parę felerów - ale nie widziałem w niej jakichś śladów przecieków, nie czuć też w niej wilgoci (ma delikatny zapach przyczepy, jednak wąchałem szafki, skrzynie łóżek, itp. - jest spoko). Nie ma też podgrzewacza wody.


To co mnie zaniepokoiło to m.in.:
1) Podłoga - wygląda tak jak gdyby była po zalaniu, ale to chyba poprostu linoleum cięte w kawałki odchodzi po latach
2) Drzwi - widać, że coś było przy nich majstrowane (wkręty w górnej części od środka + pogięte "ościeżnice")
3) falowanie listwy na przedniej ścianie (prawa strona patrząc od dyszla w kierunku przyczepy)

Na pewno przyda się jej również bliższe spotkanie z doktorem karcherem - gdyż porasta glonem (zdjęcia w ogłoszeniu są z jesieni lub lata).
Wrzucam link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-520-wc-prysznic-zarejestrowana-komis-lutek-CID5-IDmNt1Q.html#4fe9818615
Oraz kilka swoich zdjęć. 

Będę wdzięczny za Wasze opinie i informację, czy kojarzycie sprzedawcę (Komis Lutek z Wejherowa).

Za tę cenę nie oczekuję super przyczepy - szukam szczelnej budy na 2-3 sezony. 

Dzięki!
Tomek

P1000159.jpg

P1000229.jpg

P1000231.jpg

P1000160.jpg

P1000161.jpg

P1000173.jpg

P1000174.jpg

P1000177.jpg

P1000188.jpg

P1000189.jpg

P1000206.jpg

P1000218.jpg

P1000235.jpg

P1000229.jpg

P1000237.jpg

P1000241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linoleum pocięte aby wzmocnić podłogę od góry?

Starsze adrie miały problemy z podłogami. Musisz chyba poprosić kogoś z forum o pomoc. Moim zdaniem wygląda to źle. Uszczelke w oknie proponowałbym zdemontować, pewnie sama odpadnie bez tych wkretow i zobaczyć co tam jest w ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszszystkim za opinie. Na zdjęciach wady przyczepy wyglądają gorzej niż w rzeczywistości, w dodatku w tej cenie nie spodziewam się cudów. Nie mniej - i podłoga i drzwi to coś co dało mi do myślenia.

Same wnętrze przyczepy jest zadbane i nie śmierdzi - tylko podłoga i wspomniane drzwi rzuciły mi się w oczy.
Z zewnątrz też szału nie ma - ale przyczepa stoi od jesieni między DK a torami SKM - więc obrosła syfem. Natomiast nie ma wgnieceń, itp.

Stąd też - zwłaszcza, że cena to poniżej 10k pln (w ogłoszeniu jest 10500, ale to próg wyjścia) - nie daje mi dużego wyboru.
Tak jak napisałem - szukam czegoś mocno tymczasowego - może na jeden sezon, może na 3. Muszę sprawdzić czy:
1) dzieciaki złapią bakcyla;
2) mi się będzie chciało dupę z cepką ruszać częściej niż raz do roku na miesiąc (poza chorwacją/włochami na ok. 3-4tygodnie planujemy też weekendowe wypady po PL)
3) przyczepa po zakupie nie stanie w ogrodzie i nie dołączy do kilku innych pojazdów w kolekcji, na które miałem dużo zapału, a teraz nie mam czasu

Początkowo szukałem czegoś z przeciału 15-20k, ale na moje potrzeby - różnicy w wyposażeniu/komforcie nie ma dużej, a 10k w kieszeni to spora część wypadu :-)

Jeszcze raz dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszszystkim za opinie. Na zdjęciach wady przyczepy wyglądają gorzej niż w rzeczywistości, w dodatku w tej cenie nie spodziewam się cudów. Nie mniej - i podłoga i drzwi to coś co dało mi do myślenia.
Same wnętrze przyczepy jest zadbane i nie śmierdzi - tylko podłoga i wspomniane drzwi rzuciły mi się w oczy.
Z zewnątrz też szału nie ma - ale przyczepa stoi od jesieni między DK a torami SKM - więc obrosła syfem. Natomiast nie ma wgnieceń, itp.
Stąd też - zwłaszcza, że cena to poniżej 10k pln (w ogłoszeniu jest 10500, ale to próg wyjścia) - nie daje mi dużego wyboru.
Tak jak napisałem - szukam czegoś mocno tymczasowego - może na jeden sezon, może na 3. Muszę sprawdzić czy:
1) dzieciaki złapią bakcyla;
2) mi się będzie chciało dupę z cepką ruszać częściej niż raz do roku na miesiąc (poza chorwacją/włochami na ok. 3-4tygodnie planujemy też weekendowe wypady po PL)
3) przyczepa po zakupie nie stanie w ogrodzie i nie dołączy do kilku innych pojazdów w kolekcji, na które miałem dużo zapału, a teraz nie mam czasu
Początkowo szukałem czegoś z przeciału 15-20k, ale na moje potrzeby - różnicy w wyposażeniu/komforcie nie ma dużej, a 10k w kieszeni to spora część wypadu :-)

Jeszcze raz dzięki!
Jak myślisz dlaczego nikt przez pół roku jej nie kupił? Bo czeka na Ciebie, czy może jednak to zgniłek i nie ma chętnych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.