Skocz do zawartości
boryxs

Przyczepa 2+3 do 10tys

Rekomendowane odpowiedzi

boryxs

Witam,

chcę rozpocząć przygodę z przyczepami, rodzina 2 +3 dzieci (6,3,1 rok). Chciałem kupić cos niedrogiego, najlepiej do 10tyś, ponieważ nie jestem wstanie wycuć jak często będziemy jezdzić, a przy ewentualnej odsprzedaży żeby nie stracić za dużo.

Mam na oku jedna ofertę, chcę sie Was poradzić cz warto i czy się nastawić na jakieś duże wydatki po zakupie takiej przyczepy...

https://www.otomoto.pl/oferta/nova-hymer-530-z-dodatkowym-dachem-namiiot-ID6zrlmD.html

ta przyczepa ma jeszcze dach, z jednej strony wydaje mi się, że to fajna sprwa, ponieważ nie powinna się tak bardzo nagrzewać latem i mam pewnosć, że nic nie bedzie przeciekac, poneważ ma juz swoje lata. Tylko może ktoś wie jak to jest w praktyce z takim dachem? jak to jest od strony bezpieczeństwa podczas jazdy?

sprzedawca nie jest wstanie za dużo powiedzieć, to handlarz, który przywiózł przyczepę z Neimeic na lawecie, także tylo tyle, z ejest sprawna i zadbana :) także będę wdzięczny za wszelkie informcje i opinie na temat zakupu tej przyczepy...

ewentualnie prosze poradzić, może powienienm w jakimś innym kierunku patrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mac
Napisano (edytowane)

Z tym dachem chcesz jeździć? :niewiem: pewnie  dlatego przyjechała na lawecie.

i ta choinka zapachowa  w środku :zolta:

Edytowane przez mac
błędy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
byry007

Jak ma taki dach pierwsze co by trzeba by ściągnąć to i zobaczyć w miejscach przykręconych do dachu czy może się nie rozszczelniła i czy dach może nie po gradzie jakimś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boryxs

Czyli to nie jest konstrukcja fabryczna sprzedawana z przyczepa tylko ktos taki dach dorobil?

Jesli w jezdzie to nie przeszkadza to jezdzic moge :)) wydaje mi sie, ze taki dach to fajna sprawa, jesli chodzi o wydluzenie zywotnosci, sam mailem kiedys 16 letnie auto, w ktorym zaczal dach przeciekac, takze jestem troche wyczulony :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

Ja Wy po kilku zdjęciach tak precyzyjnie potraficie ocenić i odrzucić przyczepę :hmm:  bo choinka bo jakieś wkręty itd.
Dla mnie ta przyczepa odpada bo do 10 tyś znajdę młodszą i z kibelkiem stacjonarnym.
Podczas poszukiwań nie zapominajcie przede wszystkim jaki macie budżet, musicie iść na jakiś kompromis
coś naprawić, albo później dołożyć jak będziecie szukać ideału to tylko mogę życzyć powodzenia. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miodzio

Witaj @boryxs

Takie dachy stosuję się bardzo często do przyczep używanych stacjonarnie. Do jazdy się nie nadaje.

Hymer to porządna firma - ale przyczepa ma być przede wszystkim szczelna i sucha. Musiałbyś ją sprawdzić, tak jak na forum było to opisywane już wielokrotnie (np. tu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi